صفحه 9 از 110 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1093

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا 2018 ویزا آفیس انکارا

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا 2018 ویزا آفیس انکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط Hoseinshz نمایش پست ها
    خيلى رو اين عدد حساب نكنيد. زمانى كه من اقدام كردم ١٢ بود. به تدريج رسيد به ٢٢ و الانم شده ١٦. همه اينا در حاليه كه من هفته ٢٣ رو دارم سپرى ميكنم و هنوز خبرى نيست.
    منم امروز ١٦ هفته تموم شد و هنوز هيچ خبري نيست و نميدونم از الان بايد چيكار كنم😔

Senior Member pouria007 آواتار ها

خيلى رو اين عدد حساب نكنيد. زمانى كه من اقدام كردم ١٢ بود. به تدريج رسيد به ٢٢ و الانم شده ١٦. همه اينا در حاليه كه من هفته ٢٣ رو دارم سپرى ميكنم و هنوز خبرى نيست.
    کیس به کیس فرق میکنه. این عدد متوسط80% کیس هاس و الان فصل ویزای تحصیلیه. واسه همین هی بیشتر و بیشتر شد. الان که کیسا دارن رسیدگی میشن . هی این عدد کم میشه. زمانی که من اپلای کردم 22 هفته بود الان 16
    The world needs dreamers and the world needs doers. But above all, the world needs dreamers who do

Senior Member

سلام
    دوستان به غیر از کسی هست توی ماه june پاس ریکوئست شده باشه؟

Junior Member

زمان بررسی پرونده ها شد 15 هفته
    ویزای دانشجویی کانادا (سابمیت : 11 می 2018 ----- بایو : 14 می 2018 ----- آپدیت ها : از اونجا که وکیل داریم خبری ندارم ----- ریجکت : 9 جولای 2018)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz52 نمایش پست ها
    زمان بررسی پرونده ها شد 15 هفته
    پاس ريكويست شدين؟
    منم مي اقدام كردم.

Junior Member

متاسفانه هنوز خیر
    ما در هفته ششم هستیم فکر کنم یکم زوده و باید منتظر بمونیم
    ویزای دانشجویی کانادا (سابمیت : 11 می 2018 ----- بایو : 14 می 2018 ----- آپدیت ها : از اونجا که وکیل داریم خبری ندارم ----- ریجکت : 9 جولای 2018)

Member
    رشته و دانشگاه
    Microbiology - Shahid Beheshti University

دوستان من مجددا مطرح ميكنم سوالم رو. كسى تا حالا وب فرم پر كرده يا ايميل داده به سفارت كه بدونه چقدر طول ميكشه تا جواب بدن؟ الان نزديك يك ماه از وب فرم پر كردن من گذشته ولى هنوز جواب نداده سفارت. سابميت ٥ ژانويه، بايو ٨ ژانويه

دوستان من مجددا مطرح ميكنم سوالم رو. كسى تا حالا وب فرم پر كرده يا ايميل داده به سفارت كه بدونه چقدر طول ميكشه تا جواب بدن؟ الان نزديك يك ماه از وب فرم پر كردن من گذشته ولى هنوز جواب نداده سفارت. سابميت ٥ ژانويه، بايو ٨ ژانويه
    من 4 June وبفرم پر کردم و 6 June جواب گرفتم. متن رو خیلی دوستانه ، مثبت و کوتاه نوشتم با این مضمون که چرا برای بعضی ایرانیها که بعد من اپلای کردن ویزا اومده ولی من هنوز هیچ آپدیتی نداشتم. در
    ضمن من از وک اروپا اقدام کردم و پروندم تو اتریش بررسی می شه و این فرم رو برا اونا فرستادم نه ترکیه. جواب این بود :

As indicated on our website, the processing times provided are based on how long it took to process 80% of all applications during that time period and are subject to change. As these processing times refer to 80% of applications, some applications will fall outside of these timeframes. In addition, as they are an average, there will be some fluctuations in processing times at peak periods during the course of the year.

That being said, please be assured that your application has been received and is currently in active process and we are making every effort to complete processing as expeditiously as
    possible. As soon as processing is completed we will contact you.
    2 روز بعد از این جواب از من درخواست CV کردن. و بعد از اون هیچ آپدیتی نبوده. من 7 مارچ بایو رو دادم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Microbiology - Shahid Beheshti University

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfarhanghg نمایش پست ها
    من 4 June وبفرم پر کردم و 6 June جواب گرفتم. متن رو خیلی دوستانه ، مثبت و کوتاه نوشتم با این مضمون که چرا برای بعضی ایرانیها که بعد من اپلای کردن ویزا اومده ولی من هنوز هیچ آپدیتی نداشتم. در
    ضمن من از وک اروپا اقدام کردم و پروندم تو اتریش بررسی می شه و این فرم رو برا اونا فرستادم نه ترکیه. جواب این بود :

As indicated on our website, the processing times provided are based on how long it took to process 80% of all applications during that time period and are subject to change. As these processing times refer to 80% of applications, some applications will fall outside of these timeframes. In addition, as they are an average, there will be some fluctuations in processing times at peak periods during the course of the year.

That being said, please be assured that your application has been received and is currently in active process and we are making every effort to complete processing as expeditiously as
    possible. As soon as processing is completed we will contact you.
    2 روز بعد از این جواب از من درخواست CV کردن. و بعد از اون هیچ آپدیتی نبوده. من 7 مارچ بایو رو دادم.
    ممنون از پاسختون. پس چرا جواب منو ندادن واقعا؟؟ من خيلى محترمانه و با لحن خواهش و تمنا ازشون خواستم يه اطلاعى از پروندم بدن. الان فكر كنم نزديك ١ ماهه خبرى نيست. يعنى ممكنه تا آگوست هم نياد ويزاى من؟؟ به ترم سپتامبر هم نميرسم اينطورى...

Junior Member

سلام.

ببخشید توی روند بررسی پرونده ها در سفارت کانادا، شروع دوره یا مقطع تحصیلی را لحاظ نمیکنن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)