نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: (Vacancy for PhD student to work on AI & Personalised Media Content - Univ of B'ham (UK

Junior Member

پیش فرض (Vacancy for PhD student to work on AI & Personalised Media Content - Univ of B'ham (UK

PhD Vacancy - AI & Personalised Media Content
    Prof Karen Yeung (University of Birmingham) in partnership with the BBC is now recruiting for a PhD student to undertake a project entitled ‘How can the BBC employ artificial intelligence to deliver personalized media content recommendations responsibly?’ This project is funded by the AHRC - Arts and Humanities Research Council.

More details are available here:
    http://www.midlands3cities.ac.uk/fun...t-funding.aspx

deadline is 4th June 2018

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : (Vacancy for PhD student to work on AI & Personalised Media Content - Univ of B'ham (UK

سلام خیلی کار خوبی است که دوستان فرصتهایی را که برای شروع دکتری و فاند و غیره میبینند برای استفاده دیگران اشتراک میگذارند چون واقعا غنیمت است که بچه های ایرانی بتوانند استفاده کنند و من به جای خودم از شما تشکر میکنم. نکته ای که هست باید جزییات را همزمان توجه کرد . من فکر میکنم در این فرصت چون محل فاند از منابع عمومی شورای پژوهشی است قاعدتا باید فقط به انگلیسیها و اعضای اتحادیه تعلق بگیرد و بچه ها ایرانی که ملیت این کشورها را ندارند پذیرفته نمیشوند. البته شما مجددا بررسی کنید شاید این مورد به شکلی استثنا شده باشد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimso نمایش پست ها
    PhD Vacancy - AI & Personalised Media Content
    Prof Karen Yeung (University of Birmingham) in partnership with the BBC is now recruiting for a PhD student to undertake a project entitled ‘How can the BBC employ artificial intelligence to deliver personalized media content recommendations responsibly?’ This project is funded by the AHRC - Arts and Humanities Research Council.

More details are available here:
    http://www.midlands3cities.ac.uk/fun...t-funding.aspx

deadline is 4th June 2018
    ویرایش توسط susighton : May 31st, 2018 در ساعت 10:52 PM دلیل: typos... again

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : (Vacancy for PhD student to work on AI & Personalised Media Content - Univ of B'ham (UK

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام خیلی کار خوبی است که دوستان فرصتهایی را که برای شروع دکتری و فاند و غیره میبینند برای استفاده دیگران اشتراک میگذارند چون واقعا غنیمت است که بچه های ایرانی بتوانند استفاده کنند و من به جای خودم از شما تشکر میکنم. نکته ای که هست باید جزییات را همزمان توجه کرد . من فکر میکنم در این فرصت چون محل فاند از منابع عمومی شورای پژوهشی است قاعدتا باید فقط به انگلیسیها و اعضای اتحادیه تعلق بگیرد و بچه ها ایرانی که ملیت این کشورها را ندارند پذیرفته نمیشوند. البته شما مجددا بررسی کنید شاید این مورد به شکلی استثنا شده باشد.

موفق باشید

be nokteye khubi eshare kardid. man faramoosh kardam in ro check konam.

با تشکر از مطلب مفیدتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)