صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: راهنمای خرید لباس زمستانی برای تازه واردین به کانادا

پیش فرض راهنمای خرید لباس زمستانی برای تازه واردین به کانادا

با سلام
    من الان یک هفته اس که رسیدم تورنتو.فعلا که هوا خوبه و در ماه جون هستیم.
    با توجه به اینکه یکی از ترس های من زمستان سخت و سرد اینجاست ,می خواهم برنامه ریزی کنم و حتما لباس های زمستانی رو از الان بخرم.چون از دیگران شنیده بودم لباسهای ایران کاربرد نداره اینجا چیز زیادی از ایران با خودم نیاوردم (فقط یک بارانی و چند پلیور)و می خواهم کلا این لباسهای گرم رو از اینجا بخرم.
    در ضمن اصلا هم دنبال برند نیستم.چیزی که بتونه خوب گرم کنه ,در عین حال قیمتش هم مناسب باشه و اولین زمستون اینجا رو به سلامت بگذرانم برام کافیه.
    یک نکته دیگر هم هست و من ماشین ندارم.

عزیزانی که چندین سال هست اینجا ساکن هستید. در این زمینه ها راهنمایی بفرمایید:
    1-کدام مراکز خرید تخفیف های خوب دارند برای خرید لباس زمستانی و چه زمانی یا روزی باید برای خرید رفت؟
    2-چه نوع لباس هایی باید بخرم؟ (راهنمایی کلی بفرمایید-خانم هستم)
    3-راهنمایی جهت خرید پوتین های مناسب گرم که از لیز خوردن جلوگیری کنند.
    3-نصایح شما برای مراقبت از گوش و صورت و دستها برای جلوگیری از frostbiteچیست؟
    4-راهنمایی در زمینه بیرون رفتن در هنگام Freezing rain؟

کلا اگر راهنمایی های دیگری نیز در زمینه زمستان اول برای تازه واردین دارید بفرمایید .

یک دنیا ممنون

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : راهنمای خرید لباس زمستانی برای تازه واردین به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط jayangelo نمایش پست ها
    با سلام
    با توجه به اینکه یکی از ترس های من زمستان سخت و سرد اینجاست ,می خواهم برنامه ریزی کنم و حتما لباس های زمستانی رو از الان بخرم.چون از دیگران شنیده بودم لباسهای ایران کاربرد نداره اینجا چیز زیادی از ایران با خودم نیاوردم (فقط یک بارانی و چند پلیور)و می خواهم کلا این لباسهای گرم رو از اینجا بخرم.
    در ضمن اصلا هم دنبال برند نیستم.چیزی که بتونه خوب گرم کنه ,در عین حال قیمتش هم مناسب باشه و اولین زمستون اینجا رو به سلامت بگذرانم برام کافیه.

1-کدام مراکز خرید تخفیف های خوب دارند برای خرید لباس زمستانی و چه زمانی یا روزی باید برای خرید رفت؟

کلا اگر راهنمایی های دیگری نیز در زمینه زمستان اول برای تازه واردین دارید بفرمایید .

یک دنیا ممنون

توصیه کلی اینکه زیاد نگران نباشید. اونقدر که فکر می کنید وحشتناک نیست.

1. تشریف ببرید outlet mallها کاپشن با تخفیف خوب بخرید. اطراف تورنتو دو سه تا هست ولی باید با ماشین رفت. شاید الان یک کم زود باشه برای خرید کاپشن زمستانی.
    2. ماشین دارید یا پیاده خواهید بود؟ اگر پیاده خواهید بود می تونید از لباس های لایه زیرین با شلوارهای دولایه هم تهیه کنید.
    3. هر چکمه ای بالاخره احتمال لیز خوردن خواهد داشت مگر اینکه یخ شکن بخرید.
    3. فراست بایت به این راحتی ها در این شهر اتفاق نمی افته. دستکش و کلاه کفایت می کنه.
    4. موقع فریزینگ رین بهترین توصیه اینه که بیرون راه نرید!!
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    توصیه کلی اینکه زیاد نگران نباشید. اونقدر که فکر می کنید وحشتناک نیست.

1. تشریف ببرید outlet mallها کاپشن با تخفیف خوب بخرید. اطراف تورنتو دو سه تا هست ولی باید با ماشین رفت. شاید الان یک کم زود باشه برای خرید کاپشن زمستانی.
    2. ماشین دارید یا پیاده خواهید بود؟ اگر پیاده خواهید بود می تونید از لباس های لایه زیرین با شلوارهای دولایه هم تهیه کنید.
    3. هر چکمه ای بالاخره احتمال لیز خوردن خواهد داشت مگر اینکه یخ شکن بخرید.
    3. فراست بایت به این راحتی ها در این شهر اتفاق نمی افته. دستکش و کلاه کفایت می کنه.
    4. موقع فریزینگ رین بهترین توصیه اینه که بیرون راه نرید!!
    ممنون بابت توضیحات
    1- پس چه زمانی باید خرید؟
    2-من پیاده هستم.فعلا قصد و در کل توان مالی خرید ماشین روندارم.
    3-درمورد خرید دستکش و کلاه و چکمه ضد لیزخوردن هم راهنمایی اگر دارید بفرمایید.چه مارک و مدلی برای زیر30 درجه خوبه.
    4-خوب اگر باید بریم سرکار چی؟ زنگ بزنیم بگیم فریزینگ رین شده نمی آییم.قبول می کنند؟

ببخشید این سوالها بسیار ناشیانه هستند اما خوب بسیار از سرمای اینجا میترسم.

ممنون بابت توضیحات
    1- پس چه زمانی باید خرید؟
    2-من پیاده هستم.فعلا قصد و در کل توان مالی خرید ماشین روندارم.
    3-درمورد خرید دستکش و کلاه و چکمه ضد لیزخوردن هم راهنمایی اگر دارید بفرمایید.چه مارک و مدلی برای زیر30 درجه خوبه.
    4-خوب اگر باید بریم سرکار چی؟ زنگ بزنیم بگیم فریزینگ رین شده نمی آییم.قبول می کنند؟

ببخشید این سوالها بسیار ناشیانه هستند اما خوب بسیار از سرمای اینجا میترسم.
    میتونید قیمت ها رو آنلاین جستجو کنید،تو فصل گرما ممکنه بتونید قیمت های خوبی پیدا کنید،برای هر کفش اگر ice cleats بخرید و زیرش نصب کنید هیچ وقت لیز نمیخورید،کفش حتما ساق بلند و water resistant باشه، بعضی از کفشهای زمستونی فقط برای سرمای خشک هستن و برای راه رفتن تو برف مناسب نیستند.داخل کفشهای زمستونی مناسب دماهای کارکردشون رو نوشته مثلا منفی چهل یا سی و پنج...کفش خوب زمستونی باید سبک و breathable باشه،برای رفت آمد باید از حمل و نقل عمومی استفاده کنید،دوتا از برندهای زمستونی خوب اینها هستندColombia ،TheNorthFace

Junior Member

با سلام

یک دنیا ممنون

بنظرم چیزی که اونجا شمارو بیشتر از سرما و برف بیمار کنه طرز فکر و نگرانی های بیش از حد هستش که در غربت خیلی عذاب آوره !!
    من خودم کانادا نیستم ولی از کسی شنیدم یک مدل البسه راحتی Timberland با الیاف نانو اونجا وجود داره که تو خونه یا زیر شلوار و سوییت شرت میشه پوشید و خیلی گرم می کنه. توی فروشگاه ها بپرسید یا اینترنتی سرچ کنید مشخصه ...
    موفق باشید
    مرگ ما زمانی فرا میرسه که در زندگی هیچ انگیزه ای نداریم !

سلام.ممنون بابت جواب.
    ice cleats رو سرچ کردم.مدل های مختلفی داره. آیا مدل خاصی استفاده کردید و راضی بودید؟ می شه اسمش رو بگید که همون رو بخرم.

سلام.ممنون بابت جواب.
    ice cleats رو سرچ کردم.مدل های مختلفی داره. آیا مدل خاصی استفاده کردید و راضی بودید؟ می شه اسمش رو بگید که همون رو بخرم.
    https://www.google.ca/amp/s/blog.win...%3fhs_amp=true این لینک رو ببینید توضیح داده که چه مواردی مهم هست در انتخابتون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

نقل قول نوشته اصلی توسط leo90 نمایش پست ها
    بنظرم چیزی که اونجا شمارو بیشتر از سرما و برف بیمار کنه طرز فکر و نگرانی های بیش از حد هستش که در غربت خیلی عذاب آوره !!
    من خودم کانادا نیستم ولی از کسی شنیدم یک مدل البسه راحتی Timberland با الیاف نانو اونجا وجود داره که تو خونه یا زیر شلوار و سوییت شرت میشه پوشید و خیلی گرم می کنه. توی فروشگاه ها بپرسید یا اینترنتی سرچ کنید مشخصه ...
    موفق باشید
    تو خونه که سیستمهای گرمایشی روشنه و نیازی به پوشیدن لباس گرم نیست، مثل ایران.
    مدت اقامت در کانادا: بیش از 6 سال.
    به پیامهای خصوصی پاسخ داده نمیشود لطفا مواردتونو در فروم مطرح کنین.

ممنون بابت توضیحات.خیلی تنوع boot زیاد هست و وقتی مثلا review امازون رو می خونم یک عده می گن خوبه یک عده می گن بد .نمی دونم چه پوتینی بگیرم.چون اکثرا هم گرونن. خواهشا اگر پوتینی داشتید که سالها پوشیدید و راضی بودید و همین ویژگی هایی که توضیح دادید رو داشت ,مارکش رو به من بگید که همونو بخرم.

ممنون بابت توضیحات.خیلی تنوع boot زیاد هست و وقتی مثلا review امازون رو می خونم یک عده می گن خوبه یک عده می گن بد .نمی دونم چه پوتینی بگیرم.چون اکثرا هم گرونن. خواهشا اگر پوتینی داشتید که سالها پوشیدید و راضی بودید و همین ویژگی هایی که توضیح دادید رو داشت ,مارکش رو به من بگید که همونو بخرم.
    یکی از مدلهای Colombia Omni-Heat رو امتحان کنید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)