صفحه 179 از 290 نخستنخست ... 79129169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189229279 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,781 تا 1,790 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering,ISU

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر های امریکا

با سلام،

از دوستانی که اطلاعاتی راجع به شهر Ames دارن می خواستم بپرسم که آیا فاند 30000 تا برای زندگی در این شهر و تحصیل در دانشگاه ISU کافی هستش؟ اینم بگم که شهریه من تو I-20، یازده هزار دلار نوشته شده که فکر کنم به خاطر این هستش که RA به من پیشنهاد شده. مقدار بیمه و مالیات چقدر هستش؟

ممنون

پیش فرض پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط bozboz نمایش پست ها
    سلام دوستان من قصد دارم براي زندگي و ادامه تحصيل به امريكا بروم. از جنبه ي مالي هم مشكلي ندارم . به نظر شما شيكاگو براي زندگي بهتر است يا لس انجلس.
    با تشكر فراوان
    لس انجلس
    - ايراني خيلي زياد داره و فروشگاهاي ايراني بي شمار هستن
    - بازار كار بهتر و درامد بهتر
    - اب و هواي خيلي بهتر. شيكاگو زمستوناي وحشتناكي داره

Junior Member

سلام
    دوستان یه سوال داشتم من بین idaho -San Antonio -Detroit باید یک جا رو انتخاب کنم.
    من از طریق دفتر اسکان Hias اقدام کردم همراه با همسر و پسر 10 ماهه ام.
    من تعمیر کار (سخت افزار و نرم افزار ) کامپیوتر و موبایل در حد تخصصی هستم.
    به نظر شما کدوم شهر از همه لحاظ برای منی که تازه میخوام برم و باید از صفر شروع کنم بهتره.البته توقع ندارم به محض رسیدن برم سر یه کار خوب.
    راستش من توی هر 3 شهر مخصوصا san antonio و detroit فامیل درجه یک منجمله خواهرم هست اما از هرکس میپرسم میگه شهر من و تسهیلات و امکاناتی که دولت برای شما در نظر میگیره بهتره (کسی نمیگه ماستم ترشه) خلاصه اینجوریاست که اومدم اینجا و از شما دوستان عزیز کمک میخوام و ممنون میشم من رو راهنمایی کنید
    مرسی

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

ديترويت زمستونهاي خيلي سرد داره و سن آنتونيو تابستونهاي خيلي گرم. اگه بخوام از نظر شرايط زندگي مقايسه كنم، سن آنتونيو و ديترويت (با فرض اينكه توي حومه هاي خوبش زندگي كنيد) بهتر هستن. هزينه هاي زندگي در ديترويت پايينتره. به طور مشخص چه پارامترهايي براي انتخاب شهر و محل زندگي اهميت بيشتري براي شما داره؟ پستهاي قبلي همين تاپيك و همچنين تاپيك بهترين شهرهاي آمريكا رو بخونيد ذهنيت روشنتري پيدا مي كنيد.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    ديترويت زمستونهاي خيلي سرد داره و سن آنتونيو تابستونهاي خيلي گرم. اگه بخوام از نظر شرايط زندگي مقايسه كنم، سن آنتونيو و ديترويت (با فرض اينكه توي حومه هاي خوبش زندگي كنيد) بهتر هستن. هزينه هاي زندگي در ديترويت پايينتره. به طور مشخص چه پارامترهايي براي انتخاب شهر و محل زندگي اهميت بيشتري براي شما داره؟ پستهاي قبلي همين تاپيك و همچنين تاپيك بهترين شهرهاي آمريكا رو بخونيد ذهنيت روشنتري پيدا مي كنيد.
    ممنون از پاسخ گویی
    راستش همین هزینه زندگی مثلا کرایه خونه و درامد از لحاظ ارامش و اینده پسرم و خانوادم و کلی...
    راستش خواهر من نزدیک به 10-15 سال هست که اونجاست و کسی هست که میتونم بهش از همه لحاظ حتی کمک مالی اعتماد کنم و بتونه خم و چم کار رو یادم بده و راهنماییم کنه و واسم وقت بزاره.از طرفی خانواده خانومم اکثرا در سن انتونیو هستن و خانومم اصرار داره که اونجا بریم اما راستش رو بخوای زیاد نمیشه رو کمکشون یا بها دادنشون به ما بشه حساب کرد. اما واسه هر دوی ما جدا از خانواده پیشرفت سریع مهم هست یعنی به نصبت در امدی که اونجا میتونیم داشته باشیم مسلما دوست داریم هزینه های پایینتری داشته باشه که بتونیم پس انداز کنیم.کلا واسه استارت از لحاظ کاری و مالی مهمترین پارامتر هست برای ما.
    البته اظافه کنم که خودم بین یترویت و سن انتونیو گیر کردم و تقریبا ایداهو منتفی هست (ایداهو در توین فالز هستند )
    ممنون

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

با توجه به اينكه خانومتون اصرار داره كه به سن آنتونيو بريد ديگه تصميم گيري مشكل نيست. مجبوريد حرف خانومتون رو گوش كنيد.
    ولي از شوخي گذشته، اينكه چقدر طول بكشه كه بتونيد كار پيدا كنيد توي هيچ كدوم از اين دو جا قابل پيش بيني نيست. سليقه اي بخوام بگم سن آنتونيو جاي بهتريه براي زندگي نسبت به ديترويت. ولي اگه من باشم با در نظر گرفتن همه پارامترهايي كه گفتيد (بدون پارامتر خيلي قوي فشار خونگي!) ديترويت رو انتخاب مي كنم. البته باز هم ميگم پستهاي قبلي رو بخونيد تا ديد روشنتري پيدا كنيد.

اگه خيلي نظر من رو بخواهيد ميگم تشريف بياريد توليدو (كه ٥٥ مايلي جنوب غرب ديترويت هست) و هزينه زندگي از ديترويت هم ارزونتره و از هر لحاظ بهتر از ديترويت هست براي زندگي.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

کسی در مورد آیداهو توین فالز اطلاعاتی داره؟ اونجا چطوریاست؟

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

دوستان عزیز
    سلام
    کسی اطلاعاتی در مورد هزینه های زندگی در ایالت مینسوتا (تویین سیتی) داره؟ حدودا ماهی چقدر واسه دو نفر لازمه؟
    ممنون از شما
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    kansas state university

نقل قول نوشته اصلی توسط alimoghimi نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    سلام
    کسی اطلاعاتی در مورد هزینه های زندگی در ایالت مینسوتا (تویین سیتی) داره؟ حدودا ماهی چقدر واسه دو نفر لازمه؟
    ممنون از شما
    موفق باشید
    فقط ببین اجاره خونه چقدره.همین
    بقیه چیزا رقمی نیس. یه 300$ بذار روش میشه متوسط زندگی.

ممنون از پاسخ شما
    ظاهرا بین 700 تا 1000 دلار
    به نظر شما واسه دانشجوی سال اول و متاهل بهتره on-campus بگیرم یا off-campus؟ هزینه های on-campus گرونتره! ولی خوب پول برق آب گرمایش و گاز رو میدن. در ضمن به متاهل ها دوبلکس میدن.
    ببخشید نفری 300 دلار دیگه؟
    متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)