صفحه 189 از 290 نخستنخست ... 89139179180181182183184185186187188189190191192193194195196197198199239289 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,881 تا 1,890 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

پیش فرض پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    اگه پولش رو داشته باشی و جای شلوغ دوست داشته باشی بهترین نقطه ی کره ی زمینه!
    منم نیویورک رو تایید میکنم با یک قید اونم اینکه خودتون تم غربی بالایی داشته باشید. ولی اگر تم شخصیتتون ایرونی تره بورلی هیلز و بل ایر رو توصیه میکنم اگه اینقدر پول دارید که میخواید زندگی عالی و لوکس داشته باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    منم نیویورک رو تایید میکنم با یک قید اونم اینکه خودتون تم غربی بالایی داشته باشید. ولی اگر تم شخصیتتون ایرونی تره بورلی هیلز و بل ایر رو توصیه میکنم اگه اینقدر پول دارید که میخواید زندگی عالی و لوکس داشته باشید
    راستش تم غربی رو بیشتر ترجیح میدم. به نظرتون هزینه های کالیفرنیا مثل سن دیگو بیشتر هست یا نیویورک ونیوجرسی؟ با فرض اینکه مناطق خوب و تاپ شهر رو انتخاب کنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mynorton نمایش پست ها
    راستش تم غربی رو بیشتر ترجیح میدم. به نظرتون هزینه های کالیفرنیا مثل سن دیگو بیشتر هست یا نیویورک ونیوجرسی؟ با فرض اینکه مناطق خوب و تاپ شهر رو انتخاب کنیم.
    نیویورک گرون ترین جای امریکاست بعید میدونم کسی از ایران با این وضعیت دلار بتونه هزینه های زندگی تو جای خوب نیویورک رو تامین کنه شما برو اطراف مثل نیو جرسی و رفت و امد کن به نیویورک

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    البته همه جاش نه. جرسی سیتی محلات بسیار داغون هم زیاد داره همین بغل نیویورک.
    مسلما. برای همین گفتم باید پولش باشه.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    مسلما. برای همین گفتم باید پولش باشه.
    اقا محلات با قیمت متوسط و کیفیت بالا هم داره کلا نیوجرسی خیلی جای خوبیه
    مخصوصا Suburb های خیلی عالی داره خیلی هم منظم و قانونی هست ایالتشون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

سلام دوستان می‌شه بگید هزینهٔ یک زندگی‌ مجردی توی سیاتل چقدر؟ ماهی‌ ۲۰۰۰ دلار کافیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MCalm نمایش پست ها
    سلام دوستان می‌شه بگید هزینهٔ یک زندگی‌ مجردی توی سیاتل چقدر؟ ماهی‌ ۲۰۰۰ دلار کافیه؟
    بستگي داره به لايف استايلتون، يعني اينكه چند بار در ماه برين رستوران چيا بخورين؟! پوشاكتون به چه صورت باشه؟! و از همه مهمتر كجاي شهر خونه بگيرين مسلما هرچي از مركز شهر دورتر باشي قيمت مياد پايين تر! ولي خب يك زندگي مجردي معمولي كه هم خونه اي داشته باشين بين ١٢٠٠-١٥٠٠ ميتونه تموم شه، همانطور كه ميتونه به بيشتر از ٢٠٠٠ دلار هم برسه به راحتي
    No news is good news

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mynorton نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام. نظرتون در مورد زندگی در نیویورک یا نیوجرسی چی هست؟؟
    دوست من منظورت از نیویورک کجاست؟! شهر نیویورک؟ ایالت نیویورک؟
    اگر منظورت شهر نیویورکه که اونم خودش 5 قسمته (منهتن، بروکلین، برونکز، کویینز، استیتن آیلند) که هر کدومش داستان خاص خودش رو داره، اگر میخواین در یکی از دانشگاهها تو مناطقی که گفتم تحصیل کنید میتونین از مترو استفاده کنید و حتی بیرون نیویورک تو لانگ آیلند هم خونه بگیرین. البته نیاز به تم غربی بالا ندارید به قول یکی از دوستان! چون نیویورک سیتی شهر هزاران لهجه است و شما مهاجر و نسل دوم بیشتر میبینی تا امریکایی اصیل!
    در ضمن Great Neck یکی از مناطق نزدیک نیویورک سیتی هست که ایرانیان یهودی در اونجا سکونت دارند چندین مغازه ایرانی داره و بنا به آمار یکی از بزرگترین جمعیت ایرانیان مقیم امریکا رو داره!

Junior Member

سلام
    میشه شهر تگزاس آستین را با سیاتل مقایسه کنید؟ و دانشگاه وتشنگتن رت با تگزاس آستین؟

Junior Member

سلام دوستان. من مهندسی عمران خوندم میخاستم ببینم دوستانی که در آمریکا هستند میتونن بهم در انتخاب یه جای خوب برای زندگی که هم امکانات کار زیاد باشه و هم هزینه ها و محیط قابل تحمل باشه بهم کمک کنند.
    من شهرهای زیر رو در نظر دارم:
    1. Austin , tx- من تحقیق کردم هزینه ها و آب و هوا بد نیست ولی در مورد کار برای رشته خودم مطمئن نیستم
    2. Houston, tx این شهر رو میگن مثل دوبی شرجی هست و هزینه هاش هم فکر کنم از آستین بیشتر باشه یه کم ولی میگن کار زیادتره
    3. sacramento,Cl در مورد امکانات کار در این شهر نمیدونم اگر کسی میدونه لطف کنه بگه
    4. Denver, Colorado اینجا رو میگن سرده در مورد امکانات کار اطلاعات درست ندارم.
    5.Florida چند تا از همکارام اینجا رفتن ولی چون شبیه هیوستن هست مطمئن نیستم جای مناسبی باشه
    6. Georgia این ایالت رو میگن مرکز ادارات دولتی هست ولی در مورد امکانات کاری در رشته خودم اطلاعی ندارم
    میدونم اولین پستم خیلی طولانی شد اما اگر دوستان به من کمک کنند خیلی خوشحال میشم. برای من اولویت شهرهایی هست که آب و هواش متعادل باشه و امکان کار و پیشرفت فراهم باشه. ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)