صفحه 182 از 290 نخستنخست ... 82132172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192232282 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,811 تا 1,820 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر های امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط nimavojdani نمایش پست ها
    سایت
    Numbeo در بعضی موارد کار راه بنداز هست ولی در کل منبع زیاد معتبری برای هزینه ها و مخارج زندگی نیست، برای مثال یکسری بزنید به تهران در همین سایت بعد آن موقع متوجه می شوید که اطلاعات این سایت در بعضی از موارد چقدر دور از واقعیات هست.
    در مورد تهران که کاملا واقعیه ( مخصوصا در مورد هزینه های اصلی که مسکن و غذا و ...هست)
    پس از کدوم سایت می تونیم اطلاعات دقیق تری پیدا کنیم؟

پیش فرض پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

باسلام.من تازه عضو شدم.ممنون میشم راهنمایی کنید.
    ۱به نظرتون زندگی تو لندن بهتر یا یکی از ایالت های امریکا(با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی و...)
    ۲درامد یه داروساز فوق لیسانس تقریبا تو ایالت ها چطوره(به طور منوسط)
    ۳ایاات مورد نظر شما کدومه با در نظر گرفتن اب وهوای خوب و ترجیحا خنک.شرایط اقتصادی.مردمش.و....
    ممنوم میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammbiparva نمایش پست ها
    باسلام.من تازه عضو شدم.ممنون میشم راهنمایی کنید.
    ۱به نظرتون زندگی تو لندن بهتر یا یکی از ایالت های امریکا(با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی و...)
    ۲درامد یه داروساز فوق لیسانس تقریبا تو ایالت ها چطوره(به طور منوسط)
    ۳ایاات مورد نظر شما کدومه با در نظر گرفتن اب وهوای خوب و ترجیحا خنک.شرایط اقتصادی.مردمش.و....
    ممنوم میشم راهنمایی کنید
    1. بستگی داره کدوم ایالت یا شهر باشه. لندن نسبت به سن فرانسیسکو؟ سن فرانسیسکو. لندن نسبت به نیویورک یا بوستون یا شیکاگو؟ بستگی به شرایط داره. لندن نسبت به آیداهو یا نیومکزیکو؟ قطعا لندن.

ایالت خوب به جز مسئله آب و هوا و سایر فاکتورهای عمومی بستگی به خود شما و روحیات و انتظاراتتون و همینطور تخصص شما داره. بعضی تخصص ها در بعضی ایالت ها بازار خیلی خیلی متفاوتی نسبت به بقیه دارند.

Junior Member

این سایت توی نظراتی که مردم همون شهر در موردش دادن معتقدن قیمتا واقعی نیست و قدیمیه ! (یعنی بیشتر از چیزی که اینجا گفته شده)
    ولی از نظر خیلی از افراد ایرانی که توی اون شهر زندگی میکنن قیمتا غیر واقعی و کمی گرون هست ! یعنی معتقدن میشه خیلی ارزون تر پیدا کرد با همین کیفیت یا کیفیت نچندان متفاوت !

سلام دوستان...
    نمی دونم سوالم و جای درستی می پرسم یا نه!
    اگه میشه در مورد شهر San Diego توضیحات کلی بدید و هزینه متوسط برا 1 نفر چقدر میشه هر ماه ( زندگی دانشجویی) و کیفیت زندگی و هزینه و ... در مقایسه با دو ایالت colorado و kensas چقدر فرق می کنه و کدوم بهتره ؟
    با تشکر

Senior Member

سلام دوستان من راجع به شهر میامی اطلاعات میخواستم و بیشتر منظورم امنیت هست و اینکه میگن خیلی طوفان و این جور بلایای طبیعی زیاد اتفاق میفته درسته یا نه؟
    ممنون میشم جواب بدین من باید زود انتخاب کنم دانشگاههای اپلایم رو.

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    سلام دوستان من راجع به شهر میامی اطلاعات میخواستم و بیشتر منظورم امنیت هست و اینکه میگن خیلی طوفان و این جور بلایای طبیعی زیاد اتفاق میفته درسته یا نه؟
    ممنون میشم جواب بدین من باید زود انتخاب کنم دانشگاههای اپلایم رو.
    امنيت كه بستگي به خيلي شرايط داره كه مهمترينش اينه كه خودت خودت رو درمعرض بي امنيتي قرار ندي! يعني جاهايي كه آشنايي نداري نري كه خدايي نكرده طوري بشه ، كه اين موضوع در تمام ايالت ها يجورايي صادقه...
    آره آب و هواي فلوريدا و مخصوصا ميامي يه چيزي توو مايه هاي بندرعباس خودمونه تازه يكم بدتر، طوفان زياد مياد، بدجور شرجيه و زمستون به اون صورت بي معنيه!! اگه نقشه ايالتش رو هم ببيني خودت متوجه ميشي كه دور تا دورش اقيانوسه. كلا ميامي و ايالت فلوريدا براي تعطيلات خيلي مناسبه چون ساحل، شهربازي و جاهاي ديدني زيادي داره
    موفق باشي ...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ibehnoud نمایش پست ها
    امنيت كه بستگي به خيلي شرايط داره كه مهمترينش اينه كه خودت خودت رو درمعرض بي امنيتي قرار ندي! يعني جاهايي كه آشنايي نداري نري كه خدايي نكرده طوري بشه ، كه اين موضوع در تمام ايالت ها يجورايي صادقه...
    آره آب و هواي فلوريدا و مخصوصا ميامي يه چيزي توو مايه هاي بندرعباس خودمونه تازه يكم بدتر، طوفان زياد مياد، بدجور شرجيه و زمستون به اون صورت بي معنيه!! اگه نقشه ايالتش رو هم ببيني خودت متوجه ميشي كه دور تا دورش اقيانوسه. كلا ميامي و ايالت فلوريدا براي تعطيلات خيلي مناسبه چون ساحل، شهربازي و جاهاي ديدني زيادي داره
    موفق باشي ...
    ممنون..اوه اوه پس زیاد جالب نیستش ...به خاطر طوفان میگم...من دنبال یه شهر میگردم که نه اندازه دیترویت ناامن باشه نه اینکه یه همچین مشکلاتی داشته باشه مثلا همین طوفان که خب کم چیزی نیست...هم اینکه دانشگاهش خیلی سخت گیر نباشه میدونم شهر خیلی زیاد هستش! اما گفتم اگه شما یا بقیه دوستان یه همچین شهری سراغ دارن به من معرفی کنن من تاحالا برای شهرهای بوستون، آیووا، آرلینگتون و سن آنتونیو اپلای کردم ...حالا دنبال یه دانشگاه دیگه هستم ترجیحا رنک 200-400کسی شهری سراغ داره با یه همچین دانشگاهی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin92 نمایش پست ها
    سلام دوستان...
    نمی دونم سوالم و جای درستی می پرسم یا نه!
    اگه میشه در مورد شهر San Diego توضیحات کلی بدید و هزینه متوسط برا 1 نفر چقدر میشه هر ماه ( زندگی دانشجویی) و کیفیت زندگی و هزینه و ... در مقایسه با دو ایالت colorado و kensas چقدر فرق می کنه و کدوم بهتره ؟
    با تشکر
    از نظر آب و هوا که جای بدی به نظر نمیاد. ولی هزینه هاش زیاده.
    مهم ترین هزینه مسکنه بقیه زیاد مهم نیست میتونید با دراوردن قیمت اجناس مختلف از لباس گرفته تا میوه هزینه های خودتونو تخمین بزنید.
    اگر 800 دلار برای مسکن بدید هزینه های شخصی نباید بیشتر از 600 دلار در ماه در بیاد. اینام باز بستگی داره رفت و آمدا چطوری باشه با ماشین باشه یا موتور یا حمل و نقل عمومی ! که البته توی سن دیگو بعید میدونم حمل و نقل عمومی درستی داشته باشه و جزء شهراییه که باید خودتون وسیله داشته باشید. هزینه های دانشجویی مثل جزوات و کتاب و ... رو فقط خود دانشجو میتونه تخمین بزنه.
    درکل اینکه چه جور جاییه رو فقط سلیقست که مشخص میکنه. بعضیا محیط های گرمسیری و خاکی رو دوست دارن مثل فیلمای قدیمی آمریکایی
    بعضیام محیط های سرسبز و مکانیزه شده رو بیشتر دوست دارن اینا به خود آدم بر میگرده.

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    ممنون..اوه اوه پس زیاد جالب نیستش ...به خاطر طوفان میگم...من دنبال یه شهر میگردم که نه اندازه دیترویت ناامن باشه نه اینکه یه همچین مشکلاتی داشته باشه مثلا همین طوفان که خب کم چیزی نیست...هم اینکه دانشگاهش خیلی سخت گیر نباشه میدونم شهر خیلی زیاد هستش! اما گفتم اگه شما یا بقیه دوستان یه همچین شهری سراغ دارن به من معرفی کنن من تاحالا برای شهرهای بوستون، آیووا، آرلینگتون و سن آنتونیو اپلای کردم ...حالا دنبال یه دانشگاه دیگه هستم ترجیحا رنک 200-400کسی شهری سراغ داره با یه همچین دانشگاهی؟
    دانشگاه هايي كه سخت نمي گيرن رو دقيق اطلاع ندارم، ولي oklahoma university رنك صد و خورده اي داره، از لحاظ امنيت اجتماعي هم در جاي نسبتا امني قرار داره. اين دانشگاهيي بود كه من راجبش تحقيق زياد انجام دادم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)