صفحه 77 از 290 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384858687127177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر های امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    احیانا سینسیناتی نیست شهر سومش؟؟
    ممنون. با توجه به آمار، سینسیناتی باید شهر سوم باشه؛ اما نمی دونم چرا اون 2 تا دانشجوی آمریکایی اهل اوهایو، "تولدو" رو مهمتر حساب می کردن.
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط rosaitemai نمایش پست ها
    سلام دوستان ، کسی هست که در شهر Denver در ایالت Colorado زندگی کنه و یا آشنایی داشته باشه ؟ به نظرتون چطور شهری هست ؟
    مرسی
    من اونجا نبودم....اما استاد فری دیسکاشنم 30 سال اونجا زندگی کرده.....همچینیین بر اساس یافته های خودم...فکر میکنم یکی از بهترین شهرهای امریکاست..خیلی خیلی زیبا...بزرگ...آب و هوای خوب...با جاذبه های توریستی بالاخص برای اسکی...
    I love you USA

ممنون. البته من این اطلاعات رو از google.map و city-data بدست آورده بودم. بیشتر منظور سوالم درباره مردم، فضای فرهنگی، امکانات و اینطور چیزا بود. اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم بشنوم

من همیشه علاقه خاصی به میامی داشتم، کلا ایالت فلوریدا با وجودیکه هیچوقت نرفتم همیشه توی فکرم بوده، کسی توی این فروم هست که اونجا بوده باشه؟
    لاس وگاس رو توصیه میکنید؟ با وجود این که ارزونه باید جالب باشه مخصوصا برای کسی مثل من که هیچوقت توی زندگی فرصت تفریح نداشته!
    سن خوزه جای گرونیه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyan amini نمایش پست ها
    من همیشه علاقه خاصی به میامی داشتم، کلا ایالت فلوریدا با وجودیکه هیچوقت نرفتم همیشه توی فکرم بوده، کسی توی این فروم هست که اونجا بوده باشه؟
    لاس وگاس رو توصیه میکنید؟ با وجود این که ارزونه باید جالب باشه مخصوصا برای کسی مثل من که هیچوقت توی زندگی فرصت تفریح نداشته!
    سن خوزه جای گرونیه؟
    منطقه سن خوزه یکی از گرانترین مناطق امریکاست. فکر نمیکنم لاس وگاس هم برای زندگی جای ارزونی باشه. میامی رو اطلاع ندارم.

Senior Member

یه سری اطلاعات کلی درباره لوییزیانا میخواستم اگه کسی لطف کنه؟

Senior Member aida8404 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    منطقه سن خوزه یکی از گرانترین مناطق امریکاست. فکر نمیکنم لاس وگاس هم برای زندگی جای ارزونی باشه. میامی رو اطلاع ندارم.
    لاس وگاس اجاره هاش پایینه. بقیه هزینه هاشو نمیدونم
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

نقل قول نوشته اصلی توسط baheri نمایش پست ها
    یه سری اطلاعات کلی درباره لوییزیانا میخواستم اگه کسی لطف کنه؟
    اول اینکه من اگه در مورد تاریخ می نویسم، دلیلش اینه که پیشینه تاریخی، توی رفتار مردم و سیاست های ایالت بی تاثیر نیست.

لوییزیانا ایالت سرسبزی هست و کلا هوای گرم و مرطوب داره و جزء مناطق در خطر hurricane محسوب می شه. لوییزیانا بخشی از لوییزیانای بزرگ بود که در ابتدای تاریخ آمریکا، مستعمره فرانسه بود؛ اما توماس جفرسون (سومین رییس جمهور آمریکا) این منطقه رو از فرانسه خریداری می کنه. از اون به بعد، این ایالت رویه ایالت های جنوبی رو در پیش می گیره و برده داری جزیی لازم از اقتصاد این ایالت می شه تا زمان جنگهای داخلی. برای همین جمعیت سیاه پوست این ایالت زیاد هست.

حالا در مورد نیو ارلئان می نویسم:
    یه شهر کاملا متفاوت با شهرهای دیگه آمریکا. ساختار خونه ها و خیابونها و کلا شهرسازی با شهرهای دیگه آمریکا فرق داره و مثل شهرهای مکزیک یا شهرهای حوزه کارائیب هست. توریست زیادی به این شهر میاد. جزء بنادر اصلی آمریکا هست. مردم لهجه متفاوتی دارن. جمعیت فرانسوی و مهاجرای کارائیب داره. تا به حال، hurricane های مختلف باعث خسارت به این شهر شدن.
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

پیش فرض پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

سلام به همه
    بچه ها به نظر شما شهری مثل austin در تگزاس چطوره از لحاظ هزینه اب و هوا و درامد
    درضمن یه چیز دیگه وضعیت کار در اونجا چطوره مثلا برای رشته ای مثل مهندسی پزشکی چون دانشگاه خیلی تاپی در مهندسی پزشکی در استین هست میخوام بدونم بازار کارش هم همین طوریه
    و زمین چه دیریست دیوانه خانه ای بوده است ...

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud_GH88 نمایش پست ها
    بچه ها اگه کسی درباره Cleveland,OH اطلاعاتی داره بگه لطفا. مثلا درباره آب و هوا؟ مردم؟ قیمت ها؟ فضای شهری و فرهنگی؟ امکانات؟ یا هرچیز مناسب دیگه. ممنون
    من دیتون اوهایو امسال رفتم
    کلا اوهایو آب هوای نسبتا سردی در زمستون داره ولی مردم بسیار مهربان و قیمت ها ی اجاره خونه و یا خرید از حد متوسط به پایین هست . از لحاظ امکانات هم همه جای آمریکا عالی هست
    too much love will kill you

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)