صفحه 82 از 290 نخستنخست ... 32727374757677787980818283848586878889909192132182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر های امریکا

دوستان من یه سوال داشتم .
    من از دانشگاه texas state پذیرش دارم که توی شهر san marcos نزدیک Austin هست. متاسفانه توی این شهر ایرانی وجود نداره و دانشگاه هم به graduate ها فعلاً خوابگاه نمیده. گفته بیاید اینجا تا اگه شد بهتون بدیم. دیگه خودم دست به کار شدم و توی سایت craigslist دنبال خونه و همخونه ای هستم. توی اکثر آگهیها ، کسایی که دنبال هم خونه ای هستند یا میخوان یه اطاق توی خونشون اجاره بدن ، از خصوصیات خودشون و بقیه افرادی که توی خونه هستند زیاد گفتن و کلی اصطلاحای خفن و مخفف به کار بردن که من اصلاً نمی فهمم چی هستند. به عنوان مثال اصطلاح 420 friendly بسیار تکرار شده. یکم سرچ کردم و یه چیزایی پیدا کردم ولی بعید میدونم منظور اون آدما ، این چیزی باشه که من پیدا کردم. کسی راجع به این 420 friendly چیزی میدونه ؟ اصلاً اصطلاح همه گیری هست یا مخصوص این شهر و ایالته ؟
    بکوش تا عظمت در نگاه تو باشد !

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedt5 نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال داشتم .
    من از دانشگاه texas state پذیرش دارم که توی شهر san marcos نزدیک Austin هست. متاسفانه توی این شهر ایرانی وجود نداره و دانشگاه هم به graduate ها فعلاً خوابگاه نمیده. گفته بیاید اینجا تا اگه شد بهتون بدیم. دیگه خودم دست به کار شدم و توی سایت craigslist دنبال خونه و همخونه ای هستم. توی اکثر آگهیها ، کسایی که دنبال هم خونه ای هستند یا میخوان یه اطاق توی خونشون اجاره بدن ، از خصوصیات خودشون و بقیه افرادی که توی خونه هستند زیاد گفتن و کلی اصطلاحای خفن و مخفف به کار بردن که من اصلاً نمی فهمم چی هستند. به عنوان مثال اصطلاح 420 friendly بسیار تکرار شده. یکم سرچ کردم و یه چیزایی پیدا کردم ولی بعید میدونم منظور اون آدما ، این چیزی باشه که من پیدا کردم. کسی راجع به این 420 friendly چیزی میدونه ؟ اصلاً اصطلاح همه گیری هست یا مخصوص این شهر و ایالته ؟
    سلام
    تبریک برای پذیرش
    منظور آزادی استعمال دخانیات توی اون خونه هست. هم شما هم کسایی که با شما زندگی می کنند می تونند دخانیات مصرف کنند. از هر نوعی البته!

This is a way to express the acceptance of smoking pot or accepting somone who does so, without overtly mentioning pot or marijuana.

You may find the phrase 420-friendly often in personal ads, especially on Craig's List.

It refers to the term 420 which has become lingo smoking pot.

See the definition of 420
    "420 originated at San Rafael High School, in 1971, among a group of about a dozen pot-smoking wiseacres who called themselves the Waldos"

"Single white male, 420-friendly..."

"Hey, is this party 420 friendly?"

منبع urbandictionary هست.

Junior Member

سلام :

من برای مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه میشگان غربی پذیرش دارم . لطفا کسانی که از ایالت میشگان اطلاعاتی در مورد زندگی و کار و هوا دارند منو راهنمایی کنند ممنون میشم .

ممنون دوستان .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شهر بزرگی است و برای کار و تحصیل بد نیست. خود شهر واشنگتن برای زندگی خیلی خوب نیست چون هم گران است و هم محله های نا امن زیاد دارد. بیشتر دوستانم که واشینگتن کار میکنند در جومه شهر در ایالتهای مریلند یا ویرجینیا زندگی میکنند.
    ایالت ویرجینیا که گفتین شهرهایی نزدیک واشینگتن دی سی داره مثه آرلینگتن - فیرفکس - منسیس . چجور جاهایی هستن واسه کار و زندگی و تحصیل اصلا واسه شروع شهرهایی خوبین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر دانشگاه امیرکبیر

سلام دوستان. کسی هست اینجا که اطلاعاتی از هزینه های زندگی، امنیت، آب و هوا، حدود اجاره خانه و غیره از شهر کلمسون ایالت کارولینای جنوبی داشته باشه ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین .چون من اخرهای اگوست دارم میرم اونجا و چیزی ازش نمیدونم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

پیش فرض پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtabijoon نمایش پست ها
    سلام.دوستان کسی می دونه شهر هتیزبرگ تو ایالت می سی سی پی چه جوریه؟
    می سی سی پی به هیچوجه توصیه نمیشه.. شاید بدترین ایالت آمریکا باشه ! نه اینکه حالا فکر کنید پیش خودتون که بدترین جا باشه اما آمریکا باشه !! در کل اون ایالت ها مرکزی به خصوص می سی سی پی از هر لحاظ جای خوبی برای زندگی نیست !
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

سلام دوستان
    میشه کمی هم در مورد شهر دالاس توی تگزاس نظر بدین. منظورم آب وهوا نیست چون با یه سرچ ساده میشه پیداش کرد. بیشتر می خوام بدونم شهریه که سخت کار گیر می یاد، حمل و نقلش چطوره، امنیت و بودجه مورد نیاز نسبت به شهر های دیگه؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Université Paris 7 - Paris Diderot

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    می سی سی پی به هیچوجه توصیه نمیشه.. شاید بدترین ایالت آمریکا باشه ! نه اینکه حالا فکر کنید پیش خودتون که بدترین جا باشه اما آمریکا باشه !! در کل اون ایالت ها مرکزی به خصوص می سی سی پی از هر لحاظ جای خوبی برای زندگی نیست !
    میشه بیشتر در مورد دلایلش توضیح بدید؟

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نمیدونم دوستانی که با اطمینان میان اینجا در مورد ایالت‌های جنوبی نظر میدن آیا خودشون اونجا رفتن از نزدیک دیدن یا نه. بعضی‌ از شهر‌های ایالت‌های جنوبی از خیلی‌ از شهرهای ایالت‌های مرکزی بهترن.
    راجع کل یک ایالت نظر ندین. شهر به شهر فرق می‌کنه.

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    شما خودتون یا دوستانتون اونجا بودن که انقدر با اطمینان می گید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)