صفحه 84 از 290 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788899091929394134184 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدام ایالت ؟؟؟

نیومکزیکو چهطور هست؟ هم آب و هوا و هم شرایط کار؟

پیش فرض پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

بین این چند شهری که گفتید کدوم کمتر توش چینی هست ؟
    کالیفرنیا ، بوستون ، سیاتل، تگزاس و نورث کارولینا

نقل قول نوشته اصلی توسط SaidJan نمایش پست ها
    والا ما توی کالیفرنیا که احساس میکنیم چین هستیم. بقیه جاها را نمی دونم. اگه بهشون حساسیت داری دور اینجا را قلم بگیر!!!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط SaidJan نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoseyn نمایش پست ها
    والا ما توی کالیفرنیا که احساس میکنیم چین هستیم. بقیه جاها را نمی دونم. اگه بهشون حساسیت داری دور اینجا را قلم بگیر!!!
    از بین اینها که گفتید سه تاشون ایالت هستند.. تازه یک شهر مثل LA رو هم نمیشه از این لحاظ بررسی کرد به خاطر وسعت زیاد چه برسه به ایالت.. همه چیز محله به محله فرق میکنه.. بله شما اگر بری تو همین LA توی Chinatown زندگی کنی دقیقا حس میکنی تو چین هستی..
    من توصیه میکنم به جای نگرانی درباره این موضوعات ، سعی کنید دیدتون رو عوض کنید.. اینجا اگر اصطلاحا از این Stereotype ها انجام بدید خیلی خوب باهاتون برخورد نمیشه.. شما وقتی می پذیرید که وارد کشوری که بالاترین تنوع نژادی و فرهنگی رو داره بشید باید با این مسائل هم کنار بیاید.. هر جای آمریکا برید با تمام ملیت ها به خصوص Asian ها سر و کار خواهید داشت و اگر با این موضوع مشکل دارید اصلا فکر آمریکا رو از سرتون بیرون کنید.
    شما شاید به هر دلیل خاطره خوبی نداشته باشید از یه چینی.. دلیلی برای تعمیم دادنش نیست.. قبول دارم به طور کلی نسبت به آمریکایی ها فرهنگشون پایین تره اما دوست عزیز مگه ما ایرانیها خودمون چه آش دهن سوزی هستیم که حالا چشم دیدن یه عده دیگه رو نداریم؟؟؟ در خیلی موارد همین چینی ها از ما خیلی بهتر هستن..
    من خودم دو تا از بهترین استادایی که ارتباط دارم باهاشون چینی هستند.. که شاید یکی شون از لحاظ اخلاقی بهترین استادیه که تا به حال دیدم.. نزدیک ترین همکار من رو پروژه هایی که کار میکنم یه مهندس هنگ کنگی هستش که خیلی چیزها ازش یاد گرفتم.. حداقل هفته ای یک بار هم تو رستوران چینی غذا میخورم!!
    از همه اینها هم راضی ام..
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط Salahpsycho نمایش پست ها
    دوستان یه سوالی
    چندتا از دوستانم را دیدم که رفتن آلمان و هلند با این حال که شرایط دانشگاهای آمریکا را داشتند. پرسیدم چرا اینکارو کردید، گفتند برای پست داک میریم آمریکا.
    خواستم بدونم این تصمیم در ماندگاری در آمریکا و شهر هاش مشکل ساز نیست. مثل خو گرفتن با یه شهر و موقعیتش. البته این نظرو هم داشتن که پروژهای دکتری اروپا خیلی تخصصی تر از آمریکاست و برای پست داکمون اینجوری بهتره، که البته پرداختن به این تفاوت از حوصله این تاپیک خارجه.
    ولی من خودم یه کم گیج شدم از این بابت که واقعاً هی از این کشور به اون کشور در مهاجرت بودن دردسر نیست؟. میخواستم نظر دوستان را بدونم که این داستان در ماندگاری در یک شهر و بعد ادامه پست داک چه جوریه؟ بهتره از همون دکتری بری امریکا یا اگه پست داکم بیای چیزی را از دست ندادی.
    این نکات زمانی در ذهنم ایجاد شد که دوستان در پستهای قبلی بر وجود روابط برای پیداکردن شغل تاکید داشتند و با این شرایط وضعیت کسی که برای یه سال و 2 سال پست داک بره آمریکا چطور میشه؟
    ممنون
    من در زمینه ی Research نظری نمیدم ، چون مربوط به این تاپیک نمیشه متاسفانه .

اما در مورد شهر کاملا حق با شماست . علی الخصوص اینکه سیستم زندگی در اروپا با آمریکا از خیلی ابعاد ( مثلا مساله ی حمل و نقل عمومی ، یا بیمه ی درمانی ) کاملا متفاوت هست .

این رو اضافه بفرمایید به وقف پذیریه نوعِ بشر. شما 4 سال توی اروپا بمونید معمولا موندگار میشید دیگه
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Junior Member

سلام دوستان عزیز

می خواستم بدونم کسی میدونه آیا pennsylvania جای خوبی برای زندگی هست؟ برای کار پیدا کردن در رشته مکانیک و متالورژی چطور؟ آب و هوا و مردم؟ از نظر اقتصاد و صنعت چطوره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    از بین اینها که گفتید سه تاشون ایالت هستند.. تازه یک شهر مثل LA رو هم نمیشه از این لحاظ بررسی کرد به خاطر وسعت زیاد چه برسه به ایالت.. همه چیز محله به محله فرق میکنه.. بله شما اگر بری تو همین LA توی Chinatown زندگی کنی دقیقا حس میکنی تو چین هستی..
    من توصیه میکنم به جای نگرانی درباره این موضوعات ، سعی کنید دیدتون رو عوض کنید.. اینجا اگر اصطلاحا از این Stereotype ها انجام بدید خیلی خوب باهاتون برخورد نمیشه.. شما وقتی می پذیرید که وارد کشوری که بالاترین تنوع نژادی و فرهنگی رو داره بشید باید با این مسائل هم کنار بیاید.. هر جای آمریکا برید با تمام ملیت ها به خصوص Asian ها سر و کار خواهید داشت و اگر با این موضوع مشکل دارید اصلا فکر آمریکا رو از سرتون بیرون کنید.
    شما شاید به هر دلیل خاطره خوبی نداشته باشید از یه چینی.. دلیلی برای تعمیم دادنش نیست.. قبول دارم به طور کلی نسبت به آمریکایی ها فرهنگشون پایین تره اما دوست عزیز مگه ما ایرانیها خودمون چه آش دهن سوزی هستیم که حالا چشم دیدن یه عده دیگه رو نداریم؟؟؟ در خیلی موارد همین چینی ها از ما خیلی بهتر هستن..
    من خودم دو تا از بهترین استادایی که ارتباط دارم باهاشون چینی هستند.. که شاید یکی شون از لحاظ اخلاقی بهترین استادیه که تا به حال دیدم.. نزدیک ترین همکار من رو پروژه هایی که کار میکنم یه مهندس هنگ کنگی هستش که خیلی چیزها ازش یاد گرفتم.. حداقل هفته ای یک بار هم تو رستوران چینی غذا میخورم!!
    از همه اینها هم راضی ام..
    من هم با چینی ها خیلی کار و برخورد داشتم و کلا از نظر کلاس، سواد و فرهنگ، تمیزی و رفتار در محیطهای عمومی یک سر و گردن بالاتر از ما ایرانی ها هستند. رستورانهای چینی هم که حرف نداره

با این وجود کلا فکر نمیکنم جمعیت چینی در امریکا خیلی توی چشم بزنه (بجز حالا china town که طبعا همه اونجا چشم بادومی هستند!) جمعیت لاتین و مکزیکی امریکاست که بصورت اقلیت عمده و اصلی دراومده است.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

تو شارلوت که ما هستیم من Asian زیاد نمی بینم. تازه به قول دوستانی که 2007 2008 اینجا اومدن میگن اون موقع که خیلی خیلی کمتر هم بوده. Undergard های uncc اکثرشون Native هستن و تو graduate های اینترنشنال هم خصوصا تو مهندسی بیشتر هندی به چشم می خوره و من تو فستیوالها همونقدر که چینی دیدیم به همون اندازه هم مجموع ژاپنی کره ای دیدم و در کل خیلی زیاد نبودن.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

There is a Walkability Index that shows how much it is possible to live in a city without a car
    , It's very important to be taken into account if you can not afford buying a car or paying for gas

For example, among 50 largest cities in Us, Charlotte, NC is the 49th according to this index, so it means you can not live there without a car
    i am now in Charlotte and I can say Yes! that's very true

even for buying clothes, I have lots of problems, I even can not go to shopping malls in my neighborhood
    even by bike, since there is not a lane dedicated for biking and also there is no side walk along almost all of the streets, Blvds, ....

We have no train or Metro, only few bus lines in main streets, 2 dollar per trip while not covering all the area

http://www.walkscore.com/NC/Charlotte

Compare it to Chicago for Example

http://www.walkscore.com/IL/Chicago
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سانتا باربارا Santa Barbara

کسی نیست اینجا سانتا باربارا زندگی کرده باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)