صفحه 208 از 290 نخستنخست ... 108158198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218258 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,071 تا 2,080 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

سلام دوستان،
    کسی میتونه راهنمایی کنه کدوم ایالت برای کار کزدن در زمینه کامپیوتر مناسب و همینطور برای زندگی؟

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط najiyedelha نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    کسی میتونه راهنمایی کنه کدوم ایالت برای کار کزدن در زمینه کامپیوتر مناسب و همینطور برای زندگی؟
    اول اینکه رشته کامپیوتر رشته ای هست که به نظر من همه جا خیلی راحت میتونه کار پیدا کنه. واقعا موقعیت شغلی زیادی برای این رشته هست.
    اما در خصوص سوال شما، شرکت های مهم در این رشته (مثلا ماکروسافت و گوگل و ......) در ایالتهای غربی (واشنگتن و کالیفرنیا) هستند. که این دو ایالت آب و هوای مناسبی نیز برای زندگی کردن نیز دارند.

کسی در اینجا می‌دونه محله‌های ارزون و البته با امنیت مناسب شهر دنور (ایالت کلرادو) کجان؟ ممنون میشم کمک کنید

سلام
    دوستان من ارشد کشاورزی _گیاهان زینتی دارم و می خوام واسه دکترا اپلای کنم بنظرتون کدام دانشگاه ها و شهرهای آمریکا را انتخاب کنم. از لحاظ امنیت و وجود بازار کار و...
    لطفا راهنمایی کنید.

Junior Member

دوستان اگر کسی تجربه زندگی در Corvallis,Oregon رو داره یا چیزی در موردش می دونه لطفا اطلاعاتي بده.
    از نظر هزینه ها. آب و هوا. فرهنگ مردم و برخوردشون. تفریحات. امنیت، ايراني هاي اونجا، فاصله با شهرهاي بزرگ، امكانات و...
    ممنون

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط DeSo نمایش پست ها
    دوستان اگر کسی تجربه زندگی در Corvallis,Oregon رو داره یا چیزی در موردش می دونه لطفا اطلاعاتي بده.
    از نظر هزینه ها. آب و هوا. فرهنگ مردم و برخوردشون. تفریحات. امنیت، ايراني هاي اونجا، فاصله با شهرهاي بزرگ، امكانات و...
    ممنون
    دوست گرامی
    یک پست تو همین صفحه در مورد همین شهر نوشتم. دیگه بیشتر از این اطلاعات ندارم.

سلام به همگی
    کسی از دوستان در مورد آتلانتا و کمپس Emory اطلاعاتی داره؟ ممنون می شم ازتون راهنماییم کنید.

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein77 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من ارشد کشاورزی _گیاهان زینتی دارم و می خوام واسه دکترا اپلای کنم بنظرتون کدام دانشگاه ها و شهرهای آمریکا را انتخاب کنم. از لحاظ امنیت و وجود بازار کار و...
    لطفا راهنمایی کنید.
    سلام
    دوست عزیز با این سوالات کلی، شما پاسخ دقیق و به درد بخوری دریافت نمی کنید. به نظر من شما اول در رشته ی خودتون دانشگاههای خوب رو پیدا کنید و بعد برای مقایسه ی شهرهاشون با ذکر نام شهر تو این تاپیک، از دوستان راهنمایی دقیق تری دریافت کنید و بعد تصمیم نهایی رو بگیرید.
    Never Say Never

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rond نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز با این سوالات کلی، شما پاسخ دقیق و به درد بخوری دریافت نمی کنید. به نظر من شما اول در رشته ی خودتون دانشگاههای خوب رو پیدا کنید و بعد برای مقایسه ی شهرهاشون با ذکر نام شهر تو این تاپیک، از دوستان راهنمایی دقیق تری دریافت کنید و بعد تصمیم نهایی رو بگیرید.
    David , California
    Ithaca, new York
    Amherst
    Gainesville, Florida
    Madison, Wisconsin
    Minneapolis, Minnesota
    Piscataway township, new Jersey
    Medford,Massachusetts
    Champaign, Illinois
    Athens, Georgia
    Lincoln, Nebraska
    Manhattan, Kansas
    Maryland
    Arizona, Colorado
    East Lansing, Michigan
    Columbus, Ohio
    Ames,lowa
    Texas
    Pennsylvania
    Pullman, Michigan
    Releigh,North California
    Baikelery,California
    West Lafayette , Indiana
    Corvallis, Oregon
    ببخشید زیاد شد...

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

سلام
    لطفا راهنمایی کنید.
    David , California
    ...
    Athens, Georgia
    ...
    در مورد Athens, GA من میتونم اطلاعات کلی بهتون بدم؛

ابتدا اینکه این شهر، یک شهر کاملا دانشجویی یا به قول خودشون College Town هستش ولی نسبت به شهرهای دانشجویی مشابه مزایایی داره بنظرم؛ اینکه شهر نه خیلی کوچیک هست نه خیلی بزرگ (البته منظورم از "شهر" در مقیاس شهرهای امریکا هست)، سیستم حمل و نقل عمومی (اتوبوس) بر خلاف شهرهای مشابه، خووب هست و تقریبا به تمام مراکز خرید (خوراکی، لباس و ...) اتوبوس میره و اصطلاحا اتوبوس خور هستش! همون طور هم که در ارسال های پیشین این تاپیک و تاپیک های مشابه ذکر شده، مقوله امنیت، یه موضوع نسبی است و نمیشه یک قانون کلی براش صادر کرد، مثلا در همین اتنز هم محله های بسیار خووب وجود داره و هم محله هایی که حتی خود سفید پوست ها هم ترجیح میدن اونجا زندگی نکنند و هم محله های متوسط رو به بالا که معمولا بچه های ایرانی در اون ساکن هستند.

در مورد آب و هوا؛ آب و هوای اینجا در زمستون سرد (نه مثل شمال امریکا) هستش و دما معمولا یک هفته از سال، به حدود 10- الی 13- میرسه و بقیه مدت زمستون حول و حوش همین دما هستش (بین 5- تا 10+)، در تابستون هم هوا گرم هستش و چون رطوبت داره، شرجی، اواخر June و July مثل مرداد ماه رشت هستش (گرم و شرجی) ولی خب شما یا داخل ساختمون ها هستید که AC داره یا داخل ماشین/اتوبوس که باز هم AC داره

از لحاظ وجود بازار کار، تا جایی که من اطلاع دارم، اکثر شهرهای دانشجویی برای دوران "دانشجویی" مناسب هستند و شما اگر هدفتون کار در "صنعت" هستش بعد از فارغ التحصیلی باید به فکر نقل مکان به شهرهای دیگه باشید (با توجه به رشته تحصیلی تون)، مثلا شهرهایی مثل آتلانتا (به طور کلی Atlanta Metro) کولومبوس و ... و اگر هم هدفتون زندگی آکادمیک باشه، اکثر شهرهای دانشجویی، شهرهای "کوچکی" هستند

من نمیدونم برای کدوم دپارتمان در UGA میخواین اپلای کنید (احتمالا Plant Science) ولی اگر مسئله مالی برای شما حائز اهمیت هست، قبلش حتما با اساتید در زمینه فاند و ... تماس داشته باشید

به صورت کلی، من خودم زمانی که میخواستم اپلای کنم، اینکه کجا چجور هست رو خیلی در نظر نگرفتم و به اساتید مختلف در دانشگاه ها و ایالت های مختلف ایمیل زدم و زمانی که چند تا آفر داشتم، سعی کردم دقیق تر در مورد هر کدوم از شهرها، دانشگاه ها و دانشکده ها اطلاعات جمع آوری کنم.

موفق باشید
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)