صفحه 216 از 290 نخستنخست ... 116166206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226266 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,151 تا 2,160 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط akbari نمایش پست ها
    ساکرامنتو هم جزو Bay area محسوب میشه؟ کرایه خونه ارزون تره ظاهرا
    نه دوست عزیز. اونجا به شهر دیگه ست. ربطی به SF نداره.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

در مورد گرون بودن Bay Area از یکی از دوستان که 30 سال هست اونجا زندگی می کنه پرسیدم گفت زمین خالی کم هست. از سان خوزه تا سانفرانسیسکو همش پره و خونه ساختند. زمین های خالی هم یا متعلق به دانشگاه استنفورد هست یا منطقه سبز محافظت شده هست. اگر هم زمین خالی پیدا بشه شهرداری اجازه ساخت ساختمون های بلند ا واد زیاد نمی ده. به همین دلیل برای پیمانکار صرف نمی کنه که پول زیاد برای زمین پرداخت کنه ولی نتونه واحد زیاد درست کنه بفروشه. به همین دلیل ساخت و ساز پر هزینه و خونه هم کم و زمین خالی هم کم هست. ولی تگزاس زمین زیاد هست و خونه ارزون تر هست. در مورد بوستون هم همینطوره محدوده شهر خیلی متراکم هست و زمین خالی کم هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط akbari نمایش پست ها
    در مورد گرون بودن Bay Area از یکی از دوستان که 30 سال هست اونجا زندگی می کنه پرسیدم گفت زمین خالی کم هست. از سان خوزه تا سانفرانسیسکو همش پره و خونه ساختند. زمین های خالی هم یا متعلق به دانشگاه استنفورد هست یا منطقه سبز محافظت شده هست. اگر هم زمین خالی پیدا بشه شهرداری اجازه ساخت ساختمون های بلند ا واد زیاد نمی ده. به همین دلیل برای پیمانکار صرف نمی کنه که پول زیاد برای زمین پرداخت کنه ولی نتونه واحد زیاد درست کنه بفروشه. به همین دلیل ساخت و ساز پر هزینه و خونه هم کم و زمین خالی هم کم هست. ولی تگزاس زمین زیاد هست و خونه ارزون تر هست. در مورد بوستون هم همینطوره محدوده شهر خیلی متراکم هست و زمین خالی کم هست.
    درسته. در واقع خیلی از پیمانکار ها بیشتر دوست دارن office بسازن تا خونه چون به صرفه تره. Bay area هم اینجوری نمی مونه و خواه نا خواه به سمت شرق گسترش پیدا می کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس معماری

سلام به همگی و ممنون از اطلاعاتتون. کسی در مورد شهر آرلینگتون اطلاعاتی داره؟ میدونم که نزدیک دالاسه ولی در مورد night life و امنیت و بدون ماشیین بودن و اینجور چیزها..ممنون میشم کمک کنید..

Junior Member

سلام دوستان
    من برنده لاتاری هستم و برای انتخاب شهر واقعا گیج شدم.اقوام ما همه واشنگتن هستن و من هم انتخاب اولم واشنگتن هست اما شهر گرونیه.و ممکنه مشکل پیدا کنم.توی شهرهای کوچیک هم نمیتونم زندگی کنم.اطراف واشنگتن چه شهرهایی رو پیشنهاد میکنید؟
    2016as38xx،submit:1jun,current:9november,intervie w:26jan,yerevan

سلام دوستان. من دارم برای مقطع کارشناسی Roosevelt University Of Chicago اقدام میکنم. الآن منتظره پذیرشم. خواستم بدونم کسی از این دانشگاه یا این شهر اطلاعاتی داره؟ هزینه ها چطوره؟ لطفا راهنمایی کنید. ممنون.

ApplyAbroad Guru

در مورد edwardvile در Illinois کسی اطلاعاتی داره. شهرکوچک و دانشجویی هست (با توجه به اینکه دانشگاه SIUE در این شهرواقع هست)اما اگر اطلاعات بیشتری کسی داره ممنون میشم.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

درود
    دوستان در مورد شهر Germantown در ایالت مریلند چه اطلاعاتی دارید؟ هزینه ی های اجاره خونه، امنیت آب و هوا شهریت خوبی ها بدی ها ...

ممنون
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

نقل قول نوشته اصلی توسط SDFGHZ نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برنده لاتاری هستم و برای انتخاب شهر واقعا گیج شدم.اقوام ما همه واشنگتن هستن و من هم انتخاب اولم واشنگتن هست اما شهر گرونیه.و ممکنه مشکل پیدا کنم.توی شهرهای کوچیک هم نمیتونم زندگی کنم.اطراف واشنگتن چه شهرهایی رو پیشنهاد میکنید؟
    کارتون چیه؟ چی بلدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط afrahmati نمایش پست ها
    سلام به همگی و ممنون از اطلاعاتتون. کسی در مورد شهر آرلینگتون اطلاعاتی داره؟ میدونم که نزدیک دالاسه ولی در مورد night life و امنیت و بدون ماشیین بودن و اینجور چیزها..ممنون میشم کمک کنید..
    دلاس حمل و نقل عمومی بدی نداره ولی بالاخره ماشین رو باید بگیرید. امنیت به محله ربط داره. نایت لایف دالاس بد نیست ولی باز جنوبه دیگه. country , و اینا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)