صفحه 280 از 290 نخستنخست ... 180230270271272273274275276277278279280281282283284285286287288289 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,791 تا 2,800 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط BIGSEAN نمایش پست ها
    ببخشید. نظرتون درباره ی سن لوئیس میزوری و راچستر نیویورک چیه؟ شنیدم هر دو تا از خطرناکترین شهر های آمریکائن. تویه سایتی خونده بودم تو یکی از خیابونای سن لوئیس یه نوجوون وایستاده بود، به سرش شلیک کردن!! برای مقطع لیسانس میخواستم برم یکی از این شهرها.
    در ضمن، میزوری ایالت جنوبی هحسوب میشه یا نه؟
    ببخشید من اول یه سوال ازتون بکنم...؟
    شما تو خیابونای هرجای ایران که وایسید صدای موتوری بیاد ببینید ترکشم یکی نشسته... کیفتونو سفت نمیچسبید؟؟
    جرات دارید بچه تونو اجازه بدید بعد تاریکی هوا بازم تو کوچه با دوستاش بازی کنه؟ و هزارتا چیز دیگه!

دوست عزیز نیویورک یک کلان شهره! نمیدونم تهران هستید یا نه اما شاید شنیده باشید که میگن تهران شهریه که شبا تا دیروقت بیداره، صبح زودم بیداره!!
    و تهران و نیویورک و مثلا سئول یا پکن اصلا باهم قابل مقایسه نیستن! الکی الکی که نیست وایساده باشه به طرف شلیک کنن... حتما توی یه منطقه غیرقانونی وایساده بوده یا حرکت های خطرناک انجام داده بوده؟؟ شما از چی نیویورک میخوای بترسی... تنها ترسی که باید از نیویورک داشت قیمت هاشه! من که اینجوریم؟؟ دوستان و آشناهایی هم که باهاشون در ارتباطم هم همینطورن تقریبا؟؟
    People wait
    all week for friday,
    all year for summer,
    all life for happiness

دوست عزیز ElittA:

1- من با بخشی از نظرات شما در موردِ نیویوریک سیتی موافقم.

2- دوستمون (BIGSEAN) در موردِ شهرِ راچستر سوال کرده بود نه نیویورک سیتی. شهر راچستر 580 کیلومتری نیویورک سیتی (شمال نیویورک سیتی) هستش و 1 ساعت و 20 دقیقه با هواپیما طول می کشه برید اونجا.

نقل قول نوشته اصلی توسط ElittA نمایش پست ها
    ببخشید من اول یه سوال ازتون بکنم...؟
    شما تو خیابونای هرجای ایران که وایسید صدای موتوری بیاد ببینید ترکشم یکی نشسته... کیفتونو سفت نمیچسبید؟؟
    جرات دارید بچه تونو اجازه بدید بعد تاریکی هوا بازم تو کوچه با دوستاش بازی کنه؟ و هزارتا چیز دیگه!

دوست عزیز نیویورک یک کلان شهره! نمیدونم تهران هستید یا نه اما شاید شنیده باشید که میگن تهران شهریه که شبا تا دیروقت بیداره، صبح زودم بیداره!!
    و تهران و نیویورک و مثلا سئول یا پکن اصلا باهم قابل مقایسه نیستن! الکی الکی که نیست وایساده باشه به طرف شلیک کنن... حتما توی یه منطقه غیرقانونی وایساده بوده یا حرکت های خطرناک انجام داده بوده؟؟ شما از چی نیویورک میخوای بترسی... تنها ترسی که باید از نیویورک داشت قیمت هاشه! من که اینجوریم؟؟ دوستان و آشناهایی هم که باهاشون در ارتباطم هم همینطورن تقریبا؟؟

Junior Member

اون قضیه شلیک کزدن توی سن لوئیس اتفاق افتاده، و راچستر خیلی با نیویورک سیتی فرق داره! میدونم هرجا باشی باید Street smart باشی ولی بعضی جاها قطعا ناامن تره نسبت به جاهای دیگه، مثلا دیترویت از NYC کوچیکتره ولی نا امن تر.

Junior Member m0naa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    French Translation

سلام دوستان. میشه راهنمایی کنید از بین دانشگاههای زیر کدوم بهتر هستند؟ (هم خود دانشگاه، هم شهر و مخصوصا طبیعت و آب و هواش، وضعیت کار). رشته ی من زبان فرانسه است.

University of Kansas, Lawrence, KS
    University of Connecticut, Storrs, CT
    University of Nebraska - Lincoln, Lincoln, NE
    Indiana University - Bloomington, IN
    University of Colorado at Boulder, Boulder CO
    University of Virginia, Charlottesville, VA
    Tulane University, New Orleans, LA

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UIUC

بستگی به رشته داره اینکه کدوم بهتره، ولی به طور کلی معمولاً در نزدیکی های (در مقیاس آمریکا) دانشگاه برای کار گرفتن راحت تر است مگر دانشگاههای که در حد ملی معروف باشن. مثلاً اگر کانزاس برید همون در Midwest شانستون بیشتره و یا VA در اون منطقه ازش استقبال خیلی خیلی زیاد میشه و یا در کنتیکت به بوستون و نیویورک کارتون میتونه ختم شه. اگر از همشون پذیرش دارید بین Charlottesville و Boulder بسته به رشته و اینکه نهایتاً روحیاتتون به شرق می خوره یا غرب انتخاب کنید. شخصاً Boulder رو ترجیح می دم با اینکه دوست دارم به شرق ختم شم، ولی دانشگاه به اندازه کافی مشهور هست که مشکلی نباشه بابتش.

ولی کلاً اونایی که می دونم:

Storrs: یک آشنایی اونجا دارم بر اساس حرف اون کالج تاون کوچک و حوصله سر بر. نکته مثبتش اینه که می تونید با اتوبوس خودتون رو با نیویورک سیتی و بوستون برسونید؛ آب و هوا رو میانگین بوستون و نیویورک بگیرید، کمی سردتر در زمستان به دلیل دوری از دریا (البته اگر سرما از جبهه شرق وارد شه، اگر از غرب و کانادا باشه که اون منطقه یه جوره)
    Boulder: خلاصه: بهشت. تشریح: دانشگاه خوب، 4 فصل. بر اساس 6 ساعت چرخ زدن تو شهر: کالج تان با داوتان خوشگل و جمع و جور، علف آزاد. نزدیک به دنور ( و در نتیجه پروازهای ارزون در اون منطقه). کلورادو با اینکه سرد است ولی زمستان سخت نداره، همه چی برای استفاده و تفریح از سرما هم هست. مقصد گردشگری زمستانی. و مسیرهای فراوان طبعیت گردی، کوه :دی. خوشگل ترین ایالت

Charlottesville: بر اساس یک ماه زندگی در تابستان: گرمتر از بالایی هاست و برف براشون اتفاق غیر مترقبه است (در مقیاس East Coast)، تابستون شرجی (ولی بازون هم میزنه و یک دفعه خنک می شه یا آب کشیده می شید). نزدیک پایتخت و 2 فرودگاه اصلی شهر و غربی آن . با 25 دلار می رسید به شهر. نزدیکی به پایتخت باعث وجود پروژه ها و همکاری های دولتی شده. شهر علاوه بر دانشجویی، توریستی هم هست و بازنشته های دولتی برای برای شراب خوب و لذت از تاون و نزدیک بودن به شهر اینجا رو انتخاب می کنن. نکته: جفرسون از پدرهای آمریکا دانشگاه رو تاسیس کرده و از اینکه بچه ها به جای درس خوندن به الواتی مشغول بودن کلی حرص خورده.

نقل قول نوشته اصلی توسط m0naa نمایش پست ها
    سلام دوستان. میشه راهنمایی کنید از بین دانشگاههای زیر کدوم بهتر هستند؟ (هم خود دانشگاه، هم شهر و مخصوصا طبیعت و آب و هواش، وضعیت کار). رشته ی من زبان فرانسه است.

ویرایش توسط rmojgani : January 15th, 2017 در ساعت 09:57 PM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط m0naa نمایش پست ها

دقت کن که چه آمریکا چه هر کشوری شهرهای کوچک که استریت لایفو نایت لایف و کلا فعال نباشه احتمال افسرده شدن و حوصله سر رفتن و .... بالاست! کلی آدم در همین فروم دچار این مشکلات شدن از آسیا تا آمریکا ماهیت مسئله یک چیزه. ممکنه یک شهر کوچک در ایالات متحده برای ساکنان خوب باشه آروم باشه ولی اونها خب ساکن همونها هستند مثل خود ماها که هر کدوم از شهری از ایران هستیم تازه دلمونم براش تنگ میشه ولی اینکه یک غریبه در اون شهرها زندگی کنه با در نظر گرفتن تفاوت های فرهنگی شوک فرهنگی دوری از خانواده و ... مسایل خودش رو داره. ضمن اینکه ماهیت شهرها در امریکا رو هم در نظر بگیرید. البته شاید بیشتر بره توی فیلد های علمی این مسئله ولی نکات خوبی ازش در میاد Google it!
    + اینکه من میخوام درس بخوانم وقت نیست و اصلا برام نیست و.... حرفها بچگانه و غیر قابل اعتناییه شما هم درس میخوانی هم تفریح میخوای هم حوصلت سر میره هم نیازهای دیگه پس با چشم باز انتخاب کن و تحقیقات رو کامل انجام بده.

+ به صورت کلی شارلوت رو پیشنهاد نمیکنم حذفش کن . هم از نظر عقیدتی آدمهای بسته ای هستند هم به لحاظ موقعیت خیلی جای زنده ای نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UIUC

شارلوتزویل هست این و نه شارلوت/نورت کارولاینا
    نقل قول نوشته اصلی توسط francis_01 نمایش پست ها
    + به صورت کلی شارلوت رو پیشنهاد نمیکنم حذفش کن . هم از نظر عقیدتی آدمهای بسته ای هستند هم به لحاظ موقعیت خیلی جای زنده ای نیست.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط rmojgani نمایش پست ها
    شارلوتزویل هست این و نه شارلوت/نورت کارولاینا
    بله درست میفرمایید سریع خواندم و رفتم کلاس برسم
    ولی باز یه توضیحی در باره شارلوت هم داده شد عیب نداره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture - Azad/ Tehran

پیش فرض پاسخ : مکان های نا مناسب برای زندگی در آمریکا

من تجربه زندگی در چند ایالت آمریکا ر وداشتم . من فکر کنم بهترین جای آمریکا نیویورک هست .
    ابو هوای بسیار عالی . چهار فصل . مردم مهربان
    بهار بسیار زیبا و تابستان نه چندان آتشین . پاییز رومانتیک با درختان رنگارنگ و زمستان برفگون و بسیار دلپذیر
    آمریکای واقعی را میتوان در نیویویرک جستجو کرد.
    البته شاید گران باشد ولی برای زندگی جای مناسبی هست که البته هر کسی خودشو نمیتونه نیویورکی بدونه.
    نیویورک شهر جادویی هست که هر کسی نمیتواند جذب آن شود .
    نیویورک فقط منهتن نیست . نیویورک مناطقی داره که واقعا بهشت هستند و خیلی خیلی زیباتر از کالیفرنیا هست .

Junior Member

سلام دوستان
    کدوم ایالت کمترین ایرانی رو داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)