صفحه 202 از 290 نخستنخست ... 102152192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,011 تا 2,020 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Aliphysics1 نمایش پست ها
    سلام من چندمين باره سوال ميپرسم اما اين سوالم كمى متفاوته،
    ميخواستم از دوستان مقايسه اى بين شهر بوستون امريكا و استكهلم سوئد از لحاظ آب و هوا و مراكز تفريحى و رستوران و هزينه زندگى و فاصله مناطق مسكونى از مركز شهر و سرزندگى محيط و.... داشته باشيد.
    با تشكر
    دل خوش سیری چند. کاش ما هم انقدر پول داشتیم و کاسب بودیم که دردمون رستوران های شهر و مراکز تفریحی و توریستی بود!. اگه دانشجو باشی هر جا فاند دادن باید سرتو بندازی پایین بری و آنقدر گرفتاری که به این تفریح ها نمی رسی. آب و هوا هم که امسال انقدر برف اومد وسرد بود که هنوز تو بهار هم این سرما در شمال آمریکا گاهی احساس میشه.بله بوستون شهر قشنگیه ولی بستگی داره توریستی می ری و کاسب هستی یا دانشجویی. اگه هر دانشگاهی فاند در رشته مورد علاقه ات داد برو خیلی فکر شهرش و درصد سیاه پوستش یا رد نک ها و... رو نکن. بعدا برای کار تصمیم بگیر که مدتی با محیط آمریکا آشنا شدی .
    آنکه دایم هوس سوختن ما می کرد کاش می آمد و از دور تماشا می کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط amir77s نمایش پست ها
    دل خوش سیری چند. کاش ما هم انقدر پول داشتیم و کاسب بودیم که دردمون رستوران های شهر و مراکز تفریحی و توریستی بود!. اگه دانشجو باشی هر جا فاند دادن باید سرتو بندازی پایین بری و آنقدر گرفتاری که به این تفریح ها نمی رسی. آب و هوا هم که امسال انقدر برف اومد وسرد بود که هنوز تو بهار هم این سرما در شمال آمریکا گاهی احساس میشه.بله بوستون شهر قشنگیه ولی بستگی داره توریستی می ری و کاسب هستی یا دانشجویی. اگه هر دانشگاهی فاند در رشته مورد علاقه ات داد برو خیلی فکر شهرش و درصد سیاه پوستش یا رد نک ها و... رو نکن. بعدا برای کار تصمیم بگیر که مدتی با محیط آمریکا آشنا شدی .
    كاسب و پولدار نيستم اما چون شنيدم توى سوئد پول زياد ميدن به تفريحات هم گويا ميشه رسيد، درمور بوستون كه شما هستيد لطفا اطلاعات بيشترى اگه ميشه بديد مثلا درمورد مخارج زندگى متاهلى و اينكه دقيقا كدوم دانشگاه هستيد و چقد فاند ميگيريد و آيا ra و ta خوب ميدن اونجا يا خير و مسكنى كه تهيه كرديد به چه صورت هست و كجاى شهر هست و ازاين نوع توضيحات اگه محبت كنيد ممنون ميشم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    به هر صورت با توجه به اینکه اونجا حداقل 6 ماه از سال هوای سردی داره، فعالیتهای هوای آزاد کنسله! و معمولا شما توی اون 6 ماه سرما سرت در طول هفته خیلی شلوغه (مخصوصا یکی دو سال اول)، میمونه آخر هفته ها اگر بتونی دوستانی پیدا کنی که آخر هفته ها رو باهم خوش باشین مشکلی نخواهی داشت.
    از طرفی upstate نیویورک طبیعت بسیار بسیار زیبایی داره و اگر اهل طبیعت باشین تو تابستون خیلی جا برای رفتن دارین، تا فینگر لیکها تقریبا 2 ساعت راه حداکثر و تا بوفالو و نیاگرا 1 ساعت.
    ممنون از جوابتون. منم تا جایی که میانگین درجه ها رو دیدم بین 4 تا 6 ماه هیچ فعالیت بیرونی جز اسکی نمی شه!
    باید بین راچستر و دالاس انتخاب کنم و به جز موارد تخصصی، دارم رو زندگی شهری هر دو تحقیق می کنم. بیش تر فروم رو خوندم. زندگی شهری این دو شهر خیلی متفاوت هستند. از لحاظ شمال جنوب بودن و آب و هوا و ... . شما کامنتی دارید که بتونه کمک کنه؟ فکر می کنم از با تجربه های فروم باشید. به هر حال از جواب تون ممنون. درباره طبیعتش اصلا نمی دونستم.
    خوش باشید :-)

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohad1987 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. منم تا جایی که میانگین درجه ها رو دیدم بین 4 تا 6 ماه هیچ فعالیت بیرونی جز اسکی نمی شه!
    باید بین راچستر و دالاس انتخاب کنم و به جز موارد تخصصی، دارم رو زندگی شهری هر دو تحقیق می کنم. بیش تر فروم رو خوندم. زندگی شهری این دو شهر خیلی متفاوت هستند. از لحاظ شمال جنوب بودن و آب و هوا و ... . شما کامنتی دارید که بتونه کمک کنه؟ فکر می کنم از با تجربه های فروم باشید. به هر حال از جواب تون ممنون. درباره طبیعتش اصلا نمی دونستم.
    به هر صورت هر کدوم خوبیها و بدیهای خودشون رو دارند، شما اول ببین کدوم استاد، دانشکده و موضوع تحقیق برای شما مطلوب تره، من به شخصه با توجه به اینکه زمینه کاریم الکترونیک هست، دالاس رو ترجیح میدم چون شرکتهای الکترونیکی تو تگزاس بیشتره و همچنین زندگی ارزونتری خواهید داشت به نسبت نیویورک، و صد البته هوا گرمتره!

پی نوشت: فکر نکنین همه شهرهای ایالت نیویورک مثل نیویورک سیتی هستند! بعضی از شهرها downtown شون یه کوچه هم نمیشه!!!!

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohad1987 نمایش پست ها
    طبیعت رو ول کن! برو دالاس که بعدش جاب بگیری و رستگار شی! ا
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member

سلام
    دوستان اگه امکان داره اطلاعاتی در مورد شهر پیتزبورگ تو ایالت پنسیلوانیا بزارید.
    مثلا آب و هوا ، خرج و مخارج و ....
    ممنون

Senior Member

حمل و نقل عمومی در هیوستون چطوره؟درسته که حتما ماشین لازمه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    حمل و نقل عمومی در هیوستون چطوره؟درسته که حتما ماشین لازمه؟
    تقريبا تمام شهرهاي امريكا بدون ماشين زندگي توش خيلي سخته مگر اينكه تو داون تاون ها زندگي كنيد كه معمولا امنيت پاييني دارند.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    تقريبا تمام شهرهاي امريكا بدون ماشين زندگي توش خيلي سخته مگر اينكه تو داون تاون ها زندگي كنيد كه معمولا امنيت پاييني دارند.
    اینطورهام نیست.الان دوست من فیلادلفیاست و ماشین هم نداره و خیلی هم راضیه.نمیدونم هیوستون چطوره وضع حمل و نقل عمومیش دقیقا ولی شنیده ام اکثرا ماشین دارن و برای همین ترافیکش وحشتناکه.حالا دوستانی که اونجان بهتر میتونن نظر بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    اینطورهام نیست.الان دوست من فیلادلفیاست و ماشین هم نداره و خیلی هم راضیه.نمیدونم هیوستون چطوره وضع حمل و نقل عمومیش دقیقا ولی شنیده ام اکثرا ماشین دارن و برای همین ترافیکش وحشتناکه.حالا دوستانی که اونجان بهتر میتونن نظر بدن
    نگفتم قطعا تمام امريكا نوشتم تقريبا تمام شهرها. حمل نقل عمومي زميني امريكا خيلي ضعيفه و شكي هم نيست. البته در اين هم شكي نيست ميخاستن ميتونستن بهترين رو تو جهانم داشته باشند ولي از اونجا كه هر كسي با هر بودجه ايي ميتونه ماشين بخره و دقتم كرده باشيد هر خانواده گاها تا چندين ماشين هم دارن، و اينكه ساختار شهرهاش به اين شكل كه داون تان هست و حومه ديگه خيلي حمل نقل عمومي زميني توش گسترش نيافته.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)