صفحه 101 از 290 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

Senior Member mdemehri آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    ممنون خیلی راهنمایی کاربردی بود.
    فقط در باره واشنگتن یا نیویورک هم اگر از این دست توصیف های موجز و خلاصه دارید بفرمایید استفاده کنیم.
    البته تعاریف ژورنالیستی زیاد هستند خوب هم هستند اما دیگه ژورنالیستی اند دیگه. یعنی بیشتر به کار تحقیق علمی میان . مثلا من کلی خونده بودم راجع به کالیفرنیا اما اینهایی که توی این دو خط گفتید خیلی بدرد بخور بود برام.
    اگر واشینگتن دی سی منظورتونه که تو شرق هست خب همین کنار ماست...هی میریم هی میایم!
    شهر خیلی خوبیه و شهریت داره....اما خیلی از بخش هاش هم خیلی خیلی خطرناکه و دوز شوتینگ بالاست :| وسط شهر که پر موزه و این حرفاست خیلی خوبه....
    از نظر حمل و نقل: اصلاً ماشین لازم نیست چون حمل و نقل عمومیش عالیه و تا 1-2 نصفه شب همه چی هست...هم مترو هم اتوبوس هم تاکسی. شهر زندست یعنی حس نمی کنید 1شبه ملت همه پیاده می رن و میان.
    اما نکته ای که قابل ذکر هست اینه که به خاطر موقعیت خیلی خوب سیاسی و اقتصادیش خیلی گرونه :| خونه بخواید اجاره کنید هزینش زیاده.
    آب و هواش هم 4 فصله کاملاً.
    موقعیت شغلی خیلی بهتر از جاهای دیگست.
    ویرایش توسط mdemehri : December 12th, 2012 در ساعت 06:50 PM
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Senior Member Shahab_H آواتار ها

من خودم نیویورک نرفتم ولی خب دوستاییم که رفتن می گن شکل بوستون در مقیاس خیلی بزرگ تر و شلوغ تره و البته جالب تر. از نظر آب و هوا هم مثل بوستون و تهران می مونه (4 فصل ولی زمستون خیلی خیلی سرد)
    شیکاگو هم باز من نرفتم ولی هر کی رفته میگه شکل نیویورک ولی خیلی قشنگ تر و تمیز تر! ولی خب شهر گرونیه تا جایی که من شنیدم هزینه هاش بالاست ولی همه ازش تعریف می کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi87 نمایش پست ها
    من يه هفته نيويورك بودم و البته نظر من فقط به عنوان يه مسافر كه تو يه شهر توريست بوده و تجربه زندگي در امريكا رو نداره هست. نيويورك كلا خواب نداره، خيلي از بزرگتر ين ها، تو اين شهره و خيلي از موزه هايي كه تو شهر مي بيني رو اگه تجربه سفر به جاهاي ديگه رو داشته باشي اينجا تو سايز بزرگ تجربه مي كني. من براي جاب جايي از مترو و أتوب وس استفاده مي كردم و با اينترنت ساعت حركشون رو چك مي كردم، بخاطر همين از اين نظر خيلي عالي بود، تقريبا هميشه طبق برنامه بود. من همون روز اول يه بليط يه هفته اي گرفتم ٣٠ دلار كه كل يه هفته رو با همون بليط اتوبوس گردي و مترو سواري كردم. ادماش اگه بلد بودن كمك مي كردن ولي اگه شك داشتن، گم رأته نمي كردن، هتل تو منهتن خيلي گرون بود اما تقريبا به همه جاهاي ديدني دسترسي أسان داشت. تو بعضي از خيابونا مثل خيابون پنجم ترافيك بود.ميدون تايمز حتي تو شب اونقد با ماني تورها روشن بود كه مثل روز بود. بر خلاف خيلي از شهرها كه بعد روز چهارم جايي براي ديدن نداره، اينجا براي يه هفته عالي بود. اما براي زندگي رو نظري ندارم، چون با توجه به قيمت هتل و ظاهر آپارتمانهايي كه اونجا بود، بايد گرون باشه. در كل يكي از شهرهايي هست كه اگه امكان ديدني براي كسي فراهمه نبايد اون فرصت رو از دست بده.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahab_H نمایش پست ها
    من خودم نیویورک نرفتم ولی خب دوستاییم که رفتن می گن شکل بوستون در مقیاس خیلی بزرگ تر و شلوغ تره و البته جالب تر. از نظر آب و هوا هم مثل بوستون و تهران می مونه (4 فصل ولی زمستون خیلی خیلی سرد)
    شیکاگو هم باز من نرفتم ولی هر کی رفته میگه شکل نیویورک ولی خیلی قشنگ تر و تمیز تر! ولی خب شهر گرونیه تا جایی که من شنیدم هزینه هاش بالاست ولی همه ازش تعریف می کنن.
    میشه دانشجویی زندگی کرد. با احتساب هزینه ای که دانشگاه میده به عنوان فاند یا اینکه به همون اندازه فاند از شخصی هزینه بشه؟
    و آیا از نظر بازار کار و سطح درآمد هم بالاتر هست یا خیر؟

Member Ragazzi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام به همه دوستان
    من بیشتر پستهای دوستان در صفحات قبل رو خوندم و واقعا استفاده کردم

ولی یک سوال داشتم ار دوستان در مورد شهر بویزی تو ایالت آیداهو... یه استادی حاضر شده واسم فاند جور کنه ولی من نگرانم تو این شهر نتونم دووم بیارم ... دوستان امکانش هست اگه اطلاعاتی از اونجا دارن منو راهنمایی کنن...

Junior Member mbuilding آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دوستان میشه راهنمایی کنید برای رشته ی environmental engineering کدوم شهر ها و ایالت ها موقعیت شغلی بیشتری دارن؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Ragazzi نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من بیشتر پستهای دوستان در صفحات قبل رو خوندم و واقعا استفاده کردم

ولی یک سوال داشتم ار دوستان در مورد شهر بویزی تو ایالت آیداهو... یه استادی حاضر شده واسم فاند جور کنه ولی من نگرانم تو این شهر نتونم دووم بیارم ... دوستان امکانش هست اگه اطلاعاتی از اونجا دارن منو راهنمایی کنن...
    دوست من بهترین کار اینه که تو سایت دانشگاه و همچنین ویکی پدیا و سایت های مشابه اطلاعاتی در مورد شهر مورد نظرتون بدست بیارید. معمولا در آمریکا دانشگاه ها در شهرهای بسیار کم جمعیت یا همون small town ها هستند، که تقریبا میشه گفت کل شهر دانشگاه است و چهارتا خونه که ملت توش زندگی کنند و همچنین یک خیابون به نام down town. پس زیاد توقعتون رو در این مورد بالا نبرید و بیشتر به فاکتورهای مختلفی از جمله آب و هوا، نزدیکی به شهرهای بزرگ، امکانات رفاهی دانشگاه و ... توجه کنید.

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر های امریکا

دوستان در مورد شهر ساوانا در ایالت جورجیا اطلاعاتی دارین؟مردمش چه جورین؟و اب و هواش چه طوریه ؟شنیدم توی زمستون هم هوا به 30 درجه هم میرسه؟

Member Ragazzi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    دوست من بهترین کار اینه که تو سایت دانشگاه و همچنین ویکی پدیا و سایت های مشابه اطلاعاتی در مورد شهر مورد نظرتون بدست بیارید. معمولا در آمریکا دانشگاه ها در شهرهای بسیار کم جمعیت یا همون small town ها هستند، که تقریبا میشه گفت کل شهر دانشگاه است و چهارتا خونه که ملت توش زندگی کنند و همچنین یک خیابون به نام down town. پس زیاد توقعتون رو در این مورد بالا نبرید و بیشتر به فاکتورهای مختلفی از جمله آب و هوا، نزدیکی به شهرهای بزرگ، امکانات رفاهی دانشگاه و ... توجه کنید.
    ممنون دوست عزیز
    من زیاد بررسی کردم البته دانشگاه خودش تو شهر Moscow هست که به قول شما فقط یه شهر دانشجوییه که 24000 نفر جمعیت داره ولی استادی که من میخوام باهاش کار کنم تو بویزی هست که مرکز ایالت آیداهو هست که حدود 210000 نفره جمعیتش ... ولی خب همه این اطلاعات نمیتونه جای تجربه کسی که اونجاس رو بگیره...
    من فکر کنم دوستانی مثل شما یا کسایی که الان امریکان بهتر از یه سری اطلاعات تو ویکیپدیا باشه

ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد صنعتی شریف

سلام کسی اینجا از وضیعت میامی خبر داره؟ آب و هوا چطوره اونجا؟ از شرایط زندگی در اونجا کسی چیزی میدونه ؟

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط Ragazzi نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز
    من زیاد بررسی کردم البته دانشگاه خودش تو شهر Moscow هست که به قول شما فقط یه شهر دانشجوییه که 24000 نفر جمعیت داره ولی استادی که من میخوام باهاش کار کنم تو بویزی هست که مرکز ایالت آیداهو هست که حدود 210000 نفره جمعیتش ... ولی خب همه این اطلاعات نمیتونه جای تجربه کسی که اونجاس رو بگیره...
    من فکر کنم دوستانی مثل شما یا کسایی که الان امریکان بهتر از یه سری اطلاعات تو ویکیپدیا باشه

ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن...
    به نظر من Wikipedia یا هر سایت دیگه ای نظریات ایرانیهایی که تو اون شهر نبودن و شنیده هاشون رو منتقل میکنن معتبر تره. TRUE STORY

ایرانی ها یک خصوصیت دارن که شهر X رو تاحالا یا ندیده یا 1 بار دیده میشینه تز میده راجع به وضعیت رانندگی اون شهر که Mayor اون شهر هم همچین تز هایی رو نمیده ... من زیاد دیدم اینطوری.

بعدم شهر واقعا یک مقوله ی شخصیه که خوشت بیاد. من عاشقِ Phoenix ام ! یکی دیگه نیست ! من از LA بدم میاد چون کهنست ! ولی اغلب دوست دارن LA رو .
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)