صفحه 103 از 290 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153203 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر های امریکا

در مورد شهر های امریکا باید یه چیزی بگم که اینجا از اون شلوغی های موجود تو تهران و استانبول ...یا فستیوالهای مختلف اروپائی خبری نیست! اینجا اصولا به جز نیویورک قشنگی خاصی ندارن شهرهاش و سوت و کور و تاریک....اصلا پیاده روئی وجود نداره که عابر پیاده ی باشه....یه داوون تاون کوچیکی داره که اونجایکم شیک و شلوغه ....و تهران خودمون 100 مثل اینجا رو میخوره از نظر وسعت و بعضا قشنگی (حالا شاید بعضی ها بخندن برام)اما اینجا استایل شهر سازی خاص خودش رو داره و با استایل اروپائی فرق میکنه! حالا من در عجبم اون دوستانی که در شهرهای کوچیکترن چه میکشن! الان میفهمم اونائی که میگفتن شهرشون واقعا ده کوره است یعنی چی....اینجا شارلوت هیچی نداره و واقعا از دید ما ایرانی ها صفر محسوب میشه...در حالیکه دوستی (امریکائی) که از بالتیمور اومده بود دهنش وا مونده بود در مورد شارلوت و یه دوست دیگه از شیکاگو میگفت تفاوت خاصی بین شارلوت و شیکاگو به اون صورت نیست!!!! دوستان بهتره این واقعیات رو بدونن قبل اومدن و اینجا تاپیک مناسبش هست
    نکته دیگه اینکه اینجا از اون نور کشی و چراغائی که اطراف خیابون ها تو ایران هست ...وجود نداره...و شبها تاریکی محض هست که کسی جرات نمیکنه اصلا پاشو بذاره بیرون.....چه برسه به اینکه بخوای بری بیرون قدم بزنی.....یادش بخیر شبها تا ساعت 10-11 تو خیابونا قدم میزدیم چقدرم شلوغ بود و چقدرم لذت میبردیم!!!!

اینجا امریکا از بعضی جهات واقعا عقب مونده هست!!!! یکی غذا هست یکی شهر سازی....اینارو از کسی نمیشنوین اما من میگم بهتون لول..هیچ وقت نباید حقیقت رو منکر شد!
    اما هر چی باشه امریکاست و خوب خیلی مزیت ها رو داره!
    ویرایش توسط reg2 : January 10th, 2013 در ساعت 09:44 AM
    I love you USA

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    در مورد شهر های امریکا باید یه چیزی بگم که اینجا از اون شلوغی های موجود تو تهران و استانبول ...یا فستیوالهای مختلف اروپائی خبری نیست! اینجا اصولا به جز نیویورک قشنگی خاصی ندارن شهرهاش و سوت و کور و تاریک....اصلا پیاده روئی وجود نداره که عابر پیاده ی باشه....یه داوون تاون کوچیکی داره که اونجایکم شیک و شلوغه ....و تهران خودمون 100 مثل اینجا رو میخوره از نظر وسعت و بعضا قشنگی (حالا شاید بعضی ها بخندن برام)اما اینجا استایل شهر سازی خاص خودش رو داره و با استایل اروپائی فرق میکنه! حالا من در عجبم اون دوستانی که در شهرهای کوچیکترن چه میکشن! الان میفهمم اونائی که میگفتن شهرشون واقعا ده کوره است یعنی چی....اینجا شارلوت هیچی نداره و واقعا از دید ما ایرانی ها صفر محسوب میشه...در حالیکه دوستی (امریکائی) که از بالتیمور اومده بود دهنش وا مونده بود در مورد شارلوت و یه دوست دیگه از شیکاگو میگفت تفاوت خاصی بین شارلوت و شیکاگو به اون صورت نیست!!!! دوستان بهتره این واقعیات رو بدونن قبل اومدن و اینجا تاپیک مناسبش هست
    نکته دیگه اینکه اینجا از اون نور کشی و چراغائی که اطراف خیابون ها تو ایران هست ...وجود نداره...و شبها تاریکی محض هست که کسی جرات نمیکنه اصلا پاشو بذاره بیرون.....چه برسه به اینکه بخوای بری بیرون قدم بزنی.....یادش بخیر شبها تا ساعت 10-11 تو خیابونا قدم میزدیم چقدرم شلوغ بود و چقدرم لذت میبردیم!!!!

اینجا امریکا از بعضی جهات واقعا عقب مونده هست!!!! یکی غذا هست یکی شهر سازی....اینارو از کسی نمیشنوین اما من میگم بهتون لول..هیچ وقت نباید حقیقت رو منکر شد!
    اما هر چی باشه امریکاست و خوب خیلی مزیت ها رو داره!
    دوستتون درباره شیکاگو اشتباه می کنند ...
    شارلوت رو ندیدم ... ولی با توجه از توصیفی که شما از شارلوت دارین، اصلا شیکاگو اینطور نیست...
    من تو این یکسالو نیم به 8 ایالت سفر داشتم ... نیویورک، لوس آنجلس، شیکاگو که به ترتیب پرجمعیت ترین شهرهای آمریکا هستند را دیدم ... چیزی که تو نیویورک خیلی به چشم میخورد و من تو شیکاگو و لس آنجلس ندیدم کثافت و آشغال زیاد بود!... هر سه شهر walking score خوبی دارند ... در این لینک walking score پنجاه شهر بزرگ آمریکا را میتونید ببینید ... شیکاگو رنک 3 و شارلوت رنک 49 (از 50 ) را داره !!
    در این رنکینگ یا خیلی از رنکینگ های دیگه down town شیکاگو جزو بهترین ها در آمریکا هست... شیکاگو در تمام آمارها جزو top 10 most-visited هست.
    شیکاگو را معمولا با نیویورک، لوس آنجلس مقایسه می کنند نه شارلوت !

در ضمن چراغ های ساختمان ها ی بلند و خیابان ها همیشه در شیکاگو (برای توریست) روشن هست.
    ویرایش توسط rashdy_chem : January 10th, 2013 در ساعت 10:22 AM

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

من کماکان تعریفی از شارلوت نمی کنم...تو پست قبلی هم کوبیدشم.....اما FYI این چیزی هست که تو سایتهای معتبر هست در موردش!

در این لینک بر اساس رنکینگ معتبر money هشتمین best city to live
    http://money.cnn.com/galleries/2008/...nch.fsb/8.html
    Best value city in 2011, Charlotte #2
    http://www.kiplinger.com/magazine/ar...charlotte.html
    For a second year in a row Charlotte North Carolina has been voted the number one place to live by RelocateAmerica.com
    http://homesfortmill.com/local-infor...place-to-live/
    دوباره money بعنوان اولین fastest growning city انتخابشش میکنه
    http://money.cnn.com/galleries/2012/...ies/index.html
    http://blog.sheahomes.com/regions/ca...wing-u-s-city/
    CNNmoney دیگه فکر کنم خیلی معتبره تو زمینه رنکینگ!
    این تنها چیزی نیست که سایتها میگن...من کلا با هر امریکائی صحبت کردم اینجا رو شهر ایده ال دونسته و با توجه به اینکه اکثرا از شهرهای دیگه اومدن اینجا...در مقایسه با شهر خودشون میگفتند!! خوب این نشون میده واقعا سلیقه و فکرشون اینجوری دوست داره!
    شارلوت شهر آابا و اجداد من نیست که بخوا تعرسف کنم ازش معلومم نیست بعد 4 سال من کجا میرم!!!....اما یه سرچ کوچیک بزنی اینا رو میده برات!!!
    فکر کنم از عمده مزیتهای شارلوت نسبت بهه شیکاگو داشتن هوای خوب ٰو آرومتر و امنتر بودن و نزدیکی به سواحل و شهرهای مهم دیگه امریکا باشه تا شیکاگو که بیشتر سرد و دارای سیااهای زیاد (که به شخصه این یکی برام غیر قابل تحمله) و نا امنی بیشتره
    ویرایش توسط reg2 : January 10th, 2013 در ساعت 11:31 AM
    I love you USA

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    من کماکان تعریفی از شارلوت نمی کنم...تو پست قبلی هم کوبیدشم.....اما FYI این چیزی هست که تو سایتهای معتبر هست در موردش!

در این لینک بر اساس رنکینگ معتبر money هشتمین best city to live
    http://money.cnn.com/galleries/2008/...nch.fsb/8.html
    Best value city in 2011, Charlotte #2
    http://www.kiplinger.com/magazine/ar...charlotte.html
    For a second year in a row Charlotte North Carolina has been voted the number one place to live by RelocateAmerica.com
    http://homesfortmill.com/local-infor...place-to-live/
    دوباره money بعنوان اولین fastest growning city انتخابشش میکنه
    http://money.cnn.com/galleries/2012/...ies/index.html
    http://blog.sheahomes.com/regions/ca...wing-u-s-city/
    CNNmoney دیگه فکر کنم خیلی معتبره تو زمینه رنکینگ!
    این تنها چیزی نیست که سایتها میگن...من کلا با هر امریکائی صحبت کردم اینجا رو شهر ایده ال دونسته و با توجه به اینکه اکثرا از شهرهای دیگه اومدن اینجا...در مقایسه با شهر خودشون میگفتند!! خوب این نشون میده واقعا سلیقه و فکرشون اینجوری دوست داره!
    شارلوت شهر آابا و اجداد من نیست که بخوا تعرسف کنم ازش معلومم نیست بعد 4 سال من کجا میرم!!!....اما یه سرچ کوچیک بزنی اینا رو میده برات!!!
    فکر کنم از عمده مزیتهای شارلوت نسبت بهه شیکاگو داشتن هوای خوب ٰو آرومتر و امنتر بودن و نزدیکی به سواحل و شهرهای مهم دیگه امریکا باشه تا شیکاگو که بیشتر سرد و دارای سیااهای زیاد (که به شخصه این یکی برام غیر قابل تحمله) و نا امنی بیشتره
    خوب این رنکینگ ها هیچ کدوم از حرفهای منو نقض نمیکنه ... من هم هیچ وقت جاهایی مثل نیویورک، شیکاگو، آتلانتا یا لس آنجلس را برای کار و زندگی انتخاب نمیکنم ! بلکه به نظرم شهرهای کوچک و آرام برای زندگی مناسب تر هست ... چون هرچه شهر کوچکتر شود امنیت بیشتر، سفید بیشتر ، نرخ بیکاری کمتر و آرامش بیشتر می شود...

هوای شیکاگو هم چیزی مثل تبریز میمونه ... یکی دوماه سرد هست!

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    خوب این رنکینگ ها هیچ کدوم از حرفهای منو نقض نمیکنه ... من هم هیچ وقت جاهایی مثل نیویورک، شیکاگو، آتلانتا یا لس آنجلس را برای کار و زندگی انتخاب نمیکنم ! بلکه به نظرم شهرهای کوچک و آرام برای زندگی مناسب تر هست ... چون هرچه شهر کوچکتر شود امنیت بیشتر، سفید بیشتر ، نرخ بیکاری کمتر و آرامش بیشتر می شود...

هوای شیکاگو هم چیزی مثل تبریز میمونه ... یکی دوماه سرد هست!
    بر اساس تجربه شخصی، اگر شهر کوچکی را انتخاب میکنید حتما در حومه یک شهر بزرگ باشد. حومه های شهرهای بزرگ و یا شهرهای کوچکی که مثلا بیش از 20-30 دقیقه با یک متروپولیتن بزرگ فاصله نداشته باشند معمولا بهترین جا برای زندگی (بعد از فارغ التحصیلی ) است. شهرهای کوچک و پرت معمولا برای زندگی خسته کننده اند و کلاس پایینتری هم دارند بخصوص در امریکا که تفاوت مناطق مختلف آن زیاد است.

ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

دوستان کسی در مورد San Jose اطلاعاتی داره؟ شهر بزرگ محسوب میشه؟ من شنیدم بعضی مناطقش برای زندگی مناسب نیست.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    دوستتون درباره شیکاگو اشتباه می کنند ...
    شارلوت رو ندیدم ... ولی با توجه از توصیفی که شما از شارلوت دارین، اصلا شیکاگو اینطور نیست...
    داون تاون شارلوت یک چیزی در حد و اندازه های داون تاون یروان ارمنستانه اگه دوستان تشریف برده باشن و بعید می دونم 2 تا بلوک شیکاگو هم باشه. کلش رو میشه 2 ساعته پیاده دور زد. شهر بزرگی نیست اما دهکده هم نیست (مثل رالی!!!) عوضش خونه ارزونتره و خلاف کمتر. به نظر من با فاند دانشجویی گزینه ی خوبی برای ورود به آمریکا ست. هر چند اینجام قیمتها داره میره بالا و خونه ای که گرفتیم 850 تا و الان میگه 1000 تا، دوستای ما 2008 گرفته بودن 450 تا. ولی بازم همین رو با قیمت خونه ی دو خوابه تو حومه ی شهرهای بزرگ مقایسه کنید خیلی ارزونتره. بچه ها باستن استدیو گرفتن 1100 تا.

آب و هواش غیر جولای تا سپتمبر (که شرجی و باروونی میشه) خیلی خوبه و اثری از سرمای انچنانی نیست. من این روزا ا یه بولوز میرم دانشگاه و هنوز اینجا پاییزه. آفتاب هم زیاد داره انصافا خیلی روزا آفتابیه و خونه طبیعی گرم میشه.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member aminm125 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    .Ch.E. - T.M.U

پیش فرض پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

ابتدا کمال تشکر از عزیزانی که لطف کردند و اطلاعاتشون رو به اشتراک گذاشتند
    تایپیک فوق العاده مفید و خوبی بود ، ممنون

اما :

موردی که تو این تایپیک تو ذوق میزنه اینه که بعضی از دوستان نظرات خودشون رو که بی تردید از نوع نگاه و ذائقشون ( و سلیقشون ) برگرفته شده رو بیان می کنن ( که بد هم نیست ) و دیگری با بیانی تند با اون طرز نگاه و بیان بمخالفت میپردازه بدون این که ذره ای به این نکته توجه کنه که چون این دیدگاه ها از منشا سلیقه ای نشات می گیره ، لزوما رد کننده و یا تایید کننده نظرات دیگری نیست .. و اینطوری علاوه بر اینکه به نظرات دیگران احترامی گذاشته نمیشه ، به جای اینکه مطابق با هدف فروم پیشرویی اتفاق بیوفته ، صرفا دفاع از نظرات سلیقه ای رخ میده که ثمری جز گیج شدن خواننده نداره
    از دوستان بزرگواری که محبت می کنند و بدون هیچ چشم داشتی وقت گرانبهاشون رو در اطلاع رسانی به دیگران میزارند خواهش می کنم قضاوت رو به عهده ی خوانندگان بزارن و خودشون رو ملزوم کنن به احترام گذاشتن به هر نوع دیدگاهی!

و یک سوال :

سوالی که بعد از اتمام این تایپیک برام مطرح شده ، چرا کسی از منطقه New England سوالی نپرسیده ؟ دلیل خاصی داره ، یا صرفا گرایش دوستان به مابقی جاهاست ؟ دانشگاه ها ، موقعیت فرهنگی و شغلی و ... این منطقه چطور دیده میشه ؟
    از مقایسه این منطقه و مناطقی چون Chicago و California و .. چ نقاط مثبت و منفی رو میشه بیان کرد ؟
    ممنون و متشکر از هر دوستی که با اطلاعاتشون ، از این منطقه هم ابهام زدایی می کنن

Junior Member

سلام،

از ایالت New Hampshire کسی چيزی میدونه؟؟؟؟؟؟؟

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)