صفحه 105 از 290 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155205 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر های امریکا

ممنون میشم درمورد تگزاس و مریلند هم بنویسید.منظورم از نظر اقتصادی و زندگی و کار دانشجویی و...هست.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

بالتیمورجای خوبیه؟

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    بالتیمورجای خوبیه؟
    کجاش مد نظرتون هست؟
    مثل اینکه بگید تهران خوبه؟ آیا واقعاً سعادت آباد مثل میدون شوش هست که بخوایم کلی بگیم؟
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Senior Member

دوست عزیز اگه بخوای اونطوری فکرکنی همه جا خوب هست برای ادم پولدار و همه جا بد هست برای ادم بی پول! بدترین شهرها جای خوب هم دارن و بهترین شهرها هم محله های سطح پایین دارن.
    منظورم مشخصا زندگی دانشجوییه وضعیت اقتصاد و مسکن و کار دانشجویی برای ادمی با بودجه کم.

دوست عزیز اگه بخوای اونطوری فکرکنی همه جا خوب هست برای ادم پولدار و همه جا بد هست برای ادم بی پول! بدترین شهرها جای خوب هم دارن و بهترین شهرها هم محله های سطح پایین دارن.
    منظورم مشخصا زندگی دانشجوییه وضعیت اقتصاد و مسکن و کار دانشجویی برای ادمی با بودجه کم.
    دقیقاً همینطور هست که گفتید.
    شهر بالتیموز حدود 80-90% سیاه پوست داره. خب با این موضوع کنار میاید؟ من اصن نمی خوام بگم آدم های خوبی هستن یا بد یا.... ( حرف تو دهنم نذارید لطفاً!)
    نمی دونم کدوم دانشگاهش پذیرش گرفتید. چون چند تا دانشگاه تو شهر هست و موقعیت هر کدومش فرق داره.
    من برای تاپیک جان هاپکینز توضیحاتی دادم. دانشگاه towson - مریلند و مورگان و جان هاپکینز هستن.
    برای مسکن مثلاً یه جای امن و خوب گرونه مثل اطراف دانشگاه جان هاپکینز ( به فاصله ی 2 بلوک) که اتاقی 750$ هست و جای امنی هست توی بالتیمور.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    دقیقاً همینطور هست که گفتید.
    شهر بالتیموز حدود 80-90% سیاه پوست داره. خب با این موضوع کنار میاید؟ من اصن نمی خوام بگم آدم های خوبی هستن یا بد یا.... ( حرف تو دهنم نذارید لطفاً!)
    نمی دونم کدوم دانشگاهش پذیرش گرفتید. چون چند تا دانشگاه تو شهر هست و موقعیت هر کدومش فرق داره.
    من برای تاپیک جان هاپکینز توضیحاتی دادم. دانشگاه towson - مریلند و مورگان و جان هاپکینز هستن.
    برای مسکن مثلاً یه جای امن و خوب گرونه مثل اطراف دانشگاه جان هاپکینز ( به فاصله ی 2 بلوک) که اتاقی 750$ هست و جای امنی هست توی بالتیمور.
    تایید میشه در مورد بلک ها. من خودم نرفتم اونجا ، ولی چند دوستی که داشتم محیط Campus رو توصیه نمیکردن.

هم گروهیم هم برای یک سمینار رفته بود بالتیمور چند ماه پیش و اون هم همین صحبت رو به من کرد.

همین قضیه رو در مورد USC هم به کرات از افراد مختلف شنیدم.

Disclaimer : من اینها رو از بقیه شنیدم و خودم ندیدم ، بنابراین صحت و درستیش رو نمیتونم صد در صد تایید کنم.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Senior Member

اره تو ویکی هم نوشته سیاه زیاده.خب منم از سیاهها هم میترسم هم بدم میاد! اما خب دلم میخواد از ایران برم هرجوری هست....
    معمولا مناطق ناامن وضعیت اقتصادی نامناسبی هم دارن.وضع کار دانشجویی چطوره؟قیمتها و هزینه حمل و نقل و....

ApplyAbroad Hero

با احترام به نظر تمام دوستان..بهتره لفظ سیاه و بلک را به کار نبریم و به جاش حداقل بگیم African American ....احترام بذاریم به هر رنگ پوست و نژادی ..و اصولا باید حساسیت نسبت به رنگ پوست نداشته باشیم ! چون کسی حق انتخاب نداشته تو این مورد !!حدود 44 میلیون African American تو آمریکا هستند .بیش از 50 درصد جمعیت دو شهر مهم امریکا، یعنی واشنگتن دی سی(پایتخت )و آتلانتا (جورجیا) African American هستند..پس این به خودیه خود چیز بدی نباید باشه حداقل !.(منبع همه این آمار: ویکیپدیا)..صرفا رنگ پوست نباید پیش داوری و پیش زمینه ذهنی تو ما بوجود بیاره !! مرسی.موفق باشید....

اره تو ویکی هم نوشته سیاه زیاده.خب منم از سیاهها هم میترسم هم بدم میاد! اما خب دلم میخواد از ایران برم هرجوری هست....
    معمولا مناطق ناامن وضعیت اقتصادی نامناسبی هم دارن.وضع کار دانشجویی چطوره؟قیمتها و هزینه حمل و نقل و....
    خب حالا چرا بالتیمور؟ این همه شهر حوب دیگه هست که ارزونه.
    بالتیموز شاید 20-30 سال پیش خیلی حرف برای گفتن داشت اما الان نه زیاد.
    یادتون باشه حومه ی پایتخت مثل مریلند و ویرجینیا جاهای خوبی هستن اما دلیل بر امن بودن اونجا نمی شه.
    همین DC همه می دونن خیابون 31 ( مثلاً) اصن نباید یات رو بذاری اما خیابون 33 بی نهایت امنه! 2 تا کوچست ها!
    ....
    ببینید بالتیمور شرکت زیاد داره. بد نیست. اما نهایتاً چیزی که تعیین کننده هاست برای کار لینک داشتن شماست.
    شما اون پست های من توی تاپیکی که مربوط به دانشگاه جان هاپکینز بود و لینکش رو در پست قبلیم گفته بودم خوندید؟ اونجا در مورد حمل و نقل توضیح دادم.
    ویرایش توسط mdemehri : February 10th, 2013 در ساعت 07:30 PM

Senior Member

بله ممنون خوندم اون پستهاتون رو.لینک داشتن منظورتون چیه؟
    من خودم نظرم بیشتر روی تگزاس هست ولی چون دوتا اشنا در شهرهای بالتیمور و بوستون داریم درباره اونجاها هم دارم تحقیق میکنم.البته خیلی هم نمیشه روی این اشناها حساب کرد ولی خب دیگه....ناامنی یعنی دقیقا چکار میکنن مثل تهرونه یعنی کیف قاپی و زورگیری و متلک به خانمها و.....؟
    ولی برای من مهمه که کار دانشجویی باشه چون بودجه ام زیاد نیست قیمت خانه بالا نباشه اگه خوابگاه نمیدن.ببخشید شما که اونجایی وضعیت ورزش و تفریحات شبانه چطور هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)