صفحه 106 از 290 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156206 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

Senior Member mdemehri آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    بله ممنون خوندم اون پستهاتون رو.لینک داشتن منظورتون چیه؟
    من خودم نظرم بیشتر روی تگزاس هست ولی چون دوتا اشنا در شهرهای بالتیمور و بوستون داریم درباره اونجاها هم دارم تحقیق میکنم.البته خیلی هم نمیشه روی این اشناها حساب کرد ولی خب دیگه....ناامنی یعنی دقیقا چکار میکنن مثل تهرونه یعنی کیف قاپی و زورگیری و متلک به خانمها و.....؟
    ولی برای من مهمه که کار دانشجویی باشه چون بودجه ام زیاد نیست قیمت خانه بالا نباشه اگه خوابگاه نمیدن.ببخشید شما که اونجایی وضعیت ورزش و تفریحات شبانه چطور هست؟
    من دانشگاهم اونجا بود و یه مدت هم کارم.
    زور گیری هم داره اونم تو روز روشن.
    یه بار دمه دانشگاه ما یکی از بچه ها رفته بود پول از بانک بگیره چاقو گذاشته بودن بیخ گلوش :|
    من خودم 6 عصر از دانشگاه بر می گشتم خدا پیر و پیغمبر رو یاد می کردم.
    این لینک منظورم بود که تو پست 631 گذاشتم:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...iversity/page3

دانشگاه خب جیم و سالن ورزشی و استخر داره اصولاً. توی شهر هم از این چیزا زیاده.
    شما اگه ویزای F1 داشته باشید حق کار بیرون از کمپ دانشگاه رو ندارید.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Senior Member

شما خودتون چه شهرهایی رو پیشنهاد میکنید برای زندگی؟
    هیچ نوع کاری نمیتونم بکنم بیرون دانشگاه؟ من فکرمیکردم از راه ورزش و...هم درامدی کسب کنم!

Senior Member mdemehri آواتار ها

شما خودتون چه شهرهایی رو پیشنهاد میکنید برای زندگی؟
    هیچ نوع کاری نمیتونم بکنم بیرون دانشگاه؟ من فکرمیکردم از راه ورزش و...هم درامدی کسب کنم!
    دید شخصی افراد با توجه به افکارشون فرق داره. مثل اینکه یکی عاشق ترافیک و شلوغی تهران باشه....و یکی دیگه عاشق طبیعت کردستان. خب نمی شه گفت کدوم شهر بهتره.
    نه هیچ کاری نمی شه کرد خارج از دانشگاه اگه ویزاتون دانشجویی باشه. این از قوانین ابتدایی ویزای دانشجویی هست.
    اگه کار cash بکنید و بفهمن امکان دیپورتتون خیلی بالا هست.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر های امریکا

ممنون میشم درمورد تگزاس و مریلند هم بنویسید.منظورم از نظر اقتصادی و زندگی و کار دانشجویی و...هست.
    در مورد ایالت مریلند، تو ocean city تو فصل تابستون خیلی کار زیاده، البته کارهایی از قبیل تو رستوران کار کردن و از این قبیل
    ولی در عوض به خاطر اینکه یه شهر توریستی هست، قیمت خونه برای اجاره پایین نیست
    اگه شما منظورتون دانشگاه مریلند هست، میشه مشخص کنید کدوم دانشگاه
    university of maryland- eastern shore
    universityof maryland college park
    university of maryland baltimore
    چون مثلا eastern shore به یه جایی مثل ocean city نزدیک هست و برای تابستون میشه کار کرد
    ولی college park تقریبا 3 ساعت فاصله داره
    البته بالتیمور بزرگترین شهر ایالت مریلند هست، قطعا پیدا کردن کار باید آسون تر باشه
    YOU CAN WIN, IF YOU WANT

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa1982 نمایش پست ها
    در مورد ایالت مریلند، تو ocean city تو فصل تابستون خیلی کار زیاده، البته کارهایی از قبیل تو رستوران کار کردن و از این قبیل
    ولی در عوض به خاطر اینکه یه شهر توریستی هست، قیمت خونه برای اجاره پایین نیست
    اگه شما منظورتون دانشگاه مریلند هست، میشه مشخص کنید کدوم دانشگاه
    university of maryland- eastern shore
    universityof maryland college park
    university of maryland baltimore
    چون مثلا eastern shore به یه جایی مثل ocean city نزدیک هست و برای تابستون میشه کار کرد
    ولی college park تقریبا 3 ساعت فاصله داره
    البته بالتیمور بزرگترین شهر ایالت مریلند هست، قطعا پیدا کردن کار باید آسون تر باشه

برای کسی که با ویزای دانشجویی میره دیگه چه فرقی میکنه که تابستون کار تو رستوران وجود داره یا نه؟ دانشجویان اجازه ی کار Off campus ندارند.

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Gela نمایش پست ها
    برای کسی که با ویزای دانشجویی میره دیگه چه فرقی میکنه که تابستون کار تو رستوران وجود داره یا نه؟ دانشجویان اجازه ی کار Off campus ندارند.
    من یکی از دوستان خودم، نه تنها تابستون ، بلکه در حین درسش توی رستوران داره کار میکنه
    البته نه به صورت قانونی، چون برزیلی هست و رستوران هم برزیلی، شاید واسه همینه که صاحب رستوارن باهاش کنار اومدن
    YOU CAN WIN, IF YOU WANT

Banned

دوستان گرامی

نوشته هایی که در زمینه کار دانشجویی مطرح شده بودند به تاپیک زیر منتقل شدند

کار در آمریکا برای دانشجویان ایرانی

موفق باشید

Junior Member

کسی در مورد شهر louisville اطلاعاتی داره؟ در مورد جمعیت ایرانی و امکانات شهر؟ ممنون

پیش فرض پاسخ : کدام ایالت ؟؟؟

سلام من کرنل در ایتاکای نیویورک پذیرش دارم و همچنین از مکگیل کانادا. بین انتخاب ایندو دچار سردرگمی هستم و از شما کمک می‌خوام.
    من متاهل هستم. با توجه به اینکه توی مکلگیل در مونترال همسرم میتونه کار کنه و وضع مالیمون خیلی بهتر از آمریکا می‌شه به نظرتون من کدوم دانشگاه رو انتخاب کنم؟
    ممنونم

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : کدام ایالت ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinrahimi نمایش پست ها
    سلام من کرنل در ایتاکای نیویورک پذیرش دارم و همچنین از مکگیل کانادا. بین انتخاب ایندو دچار سردرگمی هستم و از شما کمک می‌خوام.
    من متاهل هستم. با توجه به اینکه توی مکلگیل در مونترال همسرم میتونه کار کنه و وضع مالیمون خیلی بهتر از آمریکا می‌شه به نظرتون من کدوم دانشگاه رو انتخاب کنم؟
    ممنونم
    چون متاهل هستید و شرایط همسرتون رو هم باید در نظر بگیرید قضیه پیچیده میشه ولی اگه این فاکتور در تصمیم گیریتون دخیل نبود صد درصد بدون کوچکترین شکی بهتون کرنل رو توصیه می کردم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)