صفحه 107 از 290 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157207 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

پیش فرض پاسخ : کدام ایالت ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinrahimi نمایش پست ها
    سلام من کرنل در ایتاکای نیویورک پذیرش دارم و همچنین از مکگیل کانادا. بین انتخاب ایندو دچار سردرگمی هستم و از شما کمک می‌خوام.
    من متاهل هستم. با توجه به اینکه توی مکلگیل در مونترال همسرم میتونه کار کنه و وضع مالیمون خیلی بهتر از آمریکا می‌شه به نظرتون من کدوم دانشگاه رو انتخاب کنم؟
    ممنونم
    کرنل یکم جاش بیش از حد پرته فک میکنم. مخصوصا که متاهل هم هستین ؛ آدم دلش میگیره.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Junior Member

سلام من کرنل در ایتاکای نیویورک پذیرش دارم و همچنین از مکگیل کانادا. بین انتخاب ایندو دچار سردرگمی هستم و از شما کمک می‌خوام.
    من متاهل هستم. با توجه به اینکه توی مکلگیل در مونترال همسرم میتونه کار کنه و وضع مالیمون خیلی بهتر از آمریکا می‌شه به نظرتون من کدوم دانشگاه رو انتخاب کنم؟
    ممنونم
    سلام
    من هم به شما مک گیل کانادا را پیشنهاد می کنم چون در این حالت خیلی راحت می تونید اقامت را بگیرید و استرس بعد از تحصیل و عیره را ندارید . ضمن اینکه خانوم ها خیلی نمی تونند مثل اقایون با بی پولی کنار بیایند و از این نظر هم قطعا دجار مشکلاتی خواهید شد . البته انتخاب نهایی با خود شماست .
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Boston University

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan58 نمایش پست ها
    سلام
    من هم به شما مک گیل کانادا را پیشنهاد می کنم چون در این حالت خیلی راحت می تونید اقامت را بگیرید و استرس بعد از تحصیل و عیره را ندارید . ضمن اینکه خانوم ها خیلی نمی تونند مثل اقایون با بی پولی کنار بیایند و از این نظر هم قطعا دجار مشکلاتی خواهید شد . البته انتخاب نهایی با خود شماست .
    موفق باشید
    از نظر علمی cornell دانشگاه بسیار بالاتری نسبت به مک گیل است و فارغ التحصیل های کرنل جذب بالاترین مدارج اجتماعی می شوند. فراموش نکنید کرنل جزو Ivy leauge است و خیلی ها آرزوی عکس انداختن در این دانشگاه ها را دارند ! من بجای شما باشم آینده نگری می کنم و کرنل را ترجیح می دهم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط oyrenci نمایش پست ها
    از نظر علمی cornell دانشگاه بسیار بالاتری نسبت به مک گیل است و فارغ التحصیل های کرنل جذب بالاترین مدارج اجتماعی می شوند. فراموش نکنید کرنل جزو Ivy leauge است و خیلی ها آرزوی عکس انداختن در این دانشگاه ها را دارند ! من بجای شما باشم آینده نگری می کنم و کرنل را ترجیح می دهم.
    در رشته ایشون (که فکر کنم علوم انسانی بود) مک گیل از کرنل بالاتر است. شهرت مک گیل در بعضی رشته های علوم انسانی از هاروارد پایین تر نیست. برای مهندسی و بخصوص کامپیوتر بنده هم کرنل رو ترجیح میدادم.

پیش فرض پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

سلام خدمت دوستان عزیز

میشه در مورد Utah state university و کلا شهر Logan تجربیاتتون رو در میان بذارید... ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    در رشته ایشون (که فکر کنم علوم انسانی بود) مک گیل از کرنل بالاتر است. شهرت مک گیل در بعضی رشته های علوم انسانی از هاروارد پایین تر نیست. برای مهندسی و بخصوص کامپیوتر بنده هم کرنل رو ترجیح میدادم.
    رشته ایشون computational linguistics هست و یک میان رشته محسوب میشه. نمیدونم حیطه کاریشون نظری محسوب میشه یا کاربردی چون اگر کاربردی باشه بیشتر وارد حیطه کامپیوتر میشه و بیشتر کسانی وارد این رشته میشن که لیسانس کامپیوتر دارن. برای کار هم اگر به کارهای غیرآکادمیک علاقمند هستند می تونن با اخذ این مدرک از دانشگاهی مثل کرنل وارد مایکروسافت، گوگل، یاهو و ... بشن.

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

ممنونم
    به نظر من کرنل را انتخاب کن چون دانشگاه معتبر تری است و آینده شغلی بهتری در امریکا خواهی داشت ولی ممکن است در این چند سال تحصیل بهت سخت بگذرد. همه ما تلاش میکنیم این سختیها را برای آینده بهتر تحمل کنیم.
    موفق باشید.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

متشکرم از راهنماييتون
    احتمالا آمريکا مي‌رم. همونطور که آرتميس گفت رشته من زبانشناسي رايانشيه و ليسانس کامپيوتر و فوق computaitonal linguistics دارم اما جاهايي که اپلاي کردم هم نظري هست هم عملي. توي کرنل هر دوتاش هست ميشه انتخاب کرد. ممنونم از راهنمايياتون. ايشالا يه جاي گرم مثه مريلند، يا شهر مثه شيکاگو يا نورث وسترن يا واشنگتن سياتل هم جور شه که ديگه تصميم گيري سخت نباشه و سختم نگذره. خيلي فکر رنکشون نيستم هر کدوم بشه مخصوصا سياتل خوبه.
    باز هم ممنونم

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر های امریکا

سلام خوب هستین

کسی هست در مورد ایالت کارولینای جنوبی وضعیت زندگی چیزی بدونه . بخصوص شهر گرین ویل
    ممنون میشم هر اطلاعاتی دارید رو بگید

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

سلام خدمت دوستام عزیز؛
    میخواسم نظرتونو درباره ی شهر gainesville فلوریدا بدونم؛ (واسه ی ادامه تحصیل در UF).
    من در حال حاضر مدتی هست کانادا دانشجو هستم؛؛؛ اگه شما در شرایط من بودید کانادا رو انصراف میدادین به قصد آمریکا واسه ی ادامه تحصیل و بعدا کارو زندگی؟
    Quaecumque Vera

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)