صفحه 11 از 290 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

Senior Member emperial آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مکان های نا مناسب برای زندگی در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    بهرحال بهتر از برف و سرمای 8 ماه تو ساله > >
    اتفاقاً برعکس. وقتی سرده همه لباس گرم میپوشند آدم تو campus که راه میره کمتر حواسش پرت میشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

بوستون قدیمی ترین شهر آمریکا و از معدود شهرهاییست که سیستم مترو و اتوبوس "نسبتا" خوبی داره. منظورم نسبت به سایر شهرهای آمریکا مثل لوس آنجلس هست. وگرنه در مقایسه با تهران باید بگم واقعا شما در تهران بدون وسیله شخصی راحت تر رفت و آمد می کنید تا حتی یه شهری مثل بوستون. کلا تو آمریکا هرکسی باید ماشین داشته باشه مگر اینکه یه حایی مثل بوستون یا نیویورک زندگی کنه...از لحاظ رویداد های فرهنگی و سایت های تاریخی هم بهترینه. کلا شهر بسیار خوبیه (در مقایسه با سایر شهارهای آمریکا) و یکم حال و هوای اروپایی داره. تنها مشگلش زمستان های بسیار پربرف و سرد و طولانی (از نوامبر تا آوریل) و رطوبت بالای هوا و کم بودن روزهای آفتابی است، همه اش یا برف میاد یا باران یا ابریه

بلاخره یه لیست گویا در مورد شهرها ندیدیم...
    ببینین بچه ها میشه شهر یا شهرهایی رو معرفی کنین که آب و هواش خوب باشه و گرونم نباشه و سیستم حمل و نقل خوبم داشته باشه...
    من ایرانم و هیچ اطلاعاتی در مورد امریکا ندارم و میخوام ببینم تو کجاها واسه پذیرش اقدام کنم؟
    فعلا دو تا ایالت رو در نظر دارم: کالیفرنیا و تگزاس...اینا چطورن؟

Only Irvine!
    I think it is the best!
    گر بدين سان زيست بايد پست................

Senior Member naeemtop آواتار ها

برای اونایی که میخوان با هزینه خودشون برن آمریکا و خیلی پول ندارن
    کدوم شهر به صرفه ترین هست
    معیار ها : دانشگاه خوب - اب و هوای مناسب و هزینه تحصیل پایین

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Excalibur نمایش پست ها
    بلاخره یه لیست گویا در مورد شهرها ندیدیم...
    ببینین بچه ها میشه شهر یا شهرهایی رو معرفی کنین که آب و هواش خوب باشه و گرونم نباشه و سیستم حمل و نقل خوبم داشته باشه...
    من ایرانم و هیچ اطلاعاتی در مورد امریکا ندارم و میخوام ببینم تو کجاها واسه پذیرش اقدام کنم؟
    فعلا دو تا ایالت رو در نظر دارم: کالیفرنیا و تگزاس...اینا چطورن؟
    نمیشه لیست شسته رفته ای داد! در مورد ایالت کالیفرنیا بگم که ایالت گرونیه. اگر بورس نداشته باشی هزینه ها سنگینه.

نقل قول نوشته اصلی توسط kubrick نمایش پست ها
    من شنیدم که فلوریدا هم شدیدا مشکل طوفان و هاریکین داره و از این نظر شهرهاش امن نیستن. شما چیزی شنیدین؟ کلا داستان این طوفان ها چه جوریه؟ اونقدر خطرناک هستش که آدم نره اصلا؟
    اگه یک نگاه به نقشه بندازی میبینی که فلوریدا قسمت زیادیش درون خاک امریکاس و از طوفان خبری نیست

Smile پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh2222 نمایش پست ها
    سلام
    کسی در مورد هزینه زندگی در شیکاگو اطلاعی داره؟ مثلا از لس انجلس گرون تره یا ارزونتر؟
    با حداقل با چقدر میشه خونه گرفت؟
    ممنون میشم اگر کسی اونجا زندگی می کنه یا اطلاعاتی داره بگه.
    دوستانی که می خوان از قیمت اجاره خونه و این حرفا و یافتن همخونه ای تو شرهای مختلف امریکا با خبر بشن سری به لینک زیر بزنن.
    www.roomster.com

Junior Member

در مورد Buffalo و اینکه آب و هواش چقدر می تونه آدمو منصرف کنه واسه apply کردنش کسی اطلاعی داره؟ دانشگاه SUNY که اونجاست چقدر ایرانی داره؟ بافت شهریش و هزینه زندگی و غیره مثلا نحوه ی گرم کردن منازل چه طوریه؟ چون یه نفر از Vancouver نقل می کرد که اونجا بیشتر تو خونه لباس می پوشن عوض اینکه کل خونه رو گرم کنن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tjtb نمایش پست ها
    در مورد Buffalo و اینکه آب و هواش چقدر می تونه آدمو منصرف کنه واسه apply کردنش کسی اطلاعی داره؟ دانشگاه SUNY که اونجاست چقدر ایرانی داره؟ بافت شهریش و هزینه زندگی و غیره مثلا نحوه ی گرم کردن منازل چه طوریه؟ چون یه نفر از Vancouver نقل می کرد که اونجا بیشتر تو خونه لباس می پوشن عوض اینکه کل خونه رو گرم کنن!
    من فقط یه مقدار میتونم اطلاعات بهت بدم ..به این علت که من اونجا نبودم ولی خوب ببین کلا زمانیکه میایی امریکا شاید داخل شهری که باشی 100 نفر ایرانی وجود داشته باشه ولی تو که مسلما نمیتونی با همشون ارتباط برقرار کنی . چیزی که من شخصا متوجه شدم در اینباره اینه که تو خوده ایران وقتی که میخوای یکی رو به عنوان دوست انتخاب کنی ( منظورم دوست صمیمی هست نه دوست در حد سلام و علیکی ) کلی باید از ***** طرف رو رد کنی و با معیار ها و چهارچوبای خودت بسنجی و اگه چیزی نزدیک به تو بود از نظر روحی خوب باهم دوست میشید ولی متاسفانه تو اینجا آپشن ( option ) کم داری !! این یه واقعیته...
    متاسفانه و یا خوشبختانه همشون هم مثل زنجیر بهم متصل هستند! خیلی وقتا شده تو با یکی رفیق هستی و از یکی خوشت نمیاد ولی به خاطر اون رفیقت مجبوری که اون یکی رو هم تو خیلی از جمع های ایرانی تحمل کنی .

راستشو بخوای من اینجا خیلییییییییی کم دیدم که باهم صمیمی بشند.. همه باهم دوستن ، گرم برخورد میکنن ، کاره همدیگرو هم در حد وسعشون راه میندازند ولی هیچ وقت اون دوستیای شدید و صمیمی که تو ایران شاهدشون هستیم رو حداقل میتونم بگم که به شخصه خیلی کم دیدم که تشکیل شده باشه.

درمورد گرم کردن خونه ها هم باید بگم که
    اینجا هزینه گاز ( که برای گرم کردن بیشتر مناطق شمالی آمریکا ) استفاده میشه بالاست متاسفانه!
    و خوب اگه خونه ات کوچیک باشه گرم کردنش به طبع راحتتر هست نسبت به خونه بزرگ
    گاهی وقتا خونه ها شرائطی دارند
    مثلا گاز و برق و آبش روی اجاره ای که میدی حساب میشه و دیگه نیاز نیست که پول اضافه ای بدی.. در نتیجه تو این شرائط میتونی راحت خونه رو گرم کنی
    و البته گاهی هم که مجبوری که جداگونه قبوض رو پرداخت کنی..
    اینجا ایرانیا دو دسته هستند
    1- سرما رو دوست دارند و براشون هم مهم نیست که هوا خیلی سرده و برف وجود داره حداقل برای چهار ماه از سال و ... که خوب اینا هیچی
    2- سرما رو دوست ندارند.. ولی میدونن بهرحال این شرائط موقتی هست و بعد چند سال میتونن برن جاییکه آب و هواش باب میلشون هست در نتیجه تحمل میکنن )

شرمنده من تو این دومورد فقط تونستم چیزایی که میدونستم رو خدمتتون بگم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)