صفحه 13 از 290 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    USA

پیش فرض پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط EROS نمایش پست ها
    UNIVERSITIES PAY YOU IN STATES BASED ON LIVING EXPENSES IN THE CITY WHICH ARE LOCATED
    BOSTON UNIVERSITY PAYS A $30,000 STIPEND WHILE U MISSOURI'S STIPEND IS $16,000!!!
    I PERSONALLY, PREFER TO LIVE IN A METROPOLITAN!!!
    VIVA NYC!!!
    actually stipend does not vary linearly with the cost of living
    In my experience, living in a cheap state u will save more though with a lower quality of life and also to my observations, students livin in metros travel less than others in cheaper areas

as a new student I will never recommend NYC
    if I have a well paid job ..yes I will prefer NYC too
    where ignorance is bliss ....tis fool to be wise

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Big Boss نمایش پست ها
    i have never been there

نوشته اصلی توسط 7para2x نمایش پست ها
    دوستان اگه ممکنه در مورد Missouri هم نظر بدن؟
    آب و هوا و هزینه زندگی چطوریه؟

just dont expect a high quality of life in central states like MO,MS, AR, KS
    but it should be cheap livin there
    شما در پاسخ ایشون چهارتا ایالت رو لیست کردی که با هم تفاوتهای بسیار دارن.
    MS ایالتیه که شهر بزرگ نداره، سیاه پوست زیاد داره و کیفیت زندگی چندان بالا نیست، اما ارزونه. آب و هوای نسبتا مرطوب و معتدل رو به گرم داره.
    AR هم شبیه MS، اما کیفیت زندگی کمی بالاتره و سیاه پوست کمتر داره. آب و هوای معتدل و چهار فصل داره. زمستونهاش چندان سرد نیست.
    KS ایالت خوبیه در کل. بعضی شهرهاش (مثلا Lawrence که Kansas University هم اونجاست) بسیار خوب هستند، اما شهرهای بزرگی نیستند. گرچه Lawrence نزدیک Kansas City در ایالت میسوری هست که شهر بزرگیه. آب و هوای چهار فصل داره با سرما و گرمای مشابه تهران (مثلا در Wichita).
    میسوری که موضوع اصلی سئوال بوده، ایالت کلا متفاوتیه. دو تا شهر بزرگ داره، کانزاس سیتی و سنت لوئیس که کیفیت معمول زندگی در شهرهای بزرگ آمریکا رو در این دوتا شهر دارید. هزینه زندگی هم قابل مقایسه با متوسط هزینه زندگی در شهرهای دیگه با همین حدود جمعیت هست (بین دو تا سه میلیون نفر). ایالت آب و هوای نسبتا مرطوب و چهارفصل داره با سرما و گرمای مناسب.

Member
    رشته و دانشگاه
    .ATOMIC.MOLECULAR PHYSICS,UNIVERSITY OF TEHRAN

Lightbulb پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

I AGREE WITH BIG BOSS.
    CENTRAL STATES ARE CHEAPER BUT THEY ARE NOT LIBERAL AS EAST & WEST COAST STATES
    & THEIR PEOPLE ARE NOT OPEN-MINDED

FOR PEOPLE LIKE ME , CULTURAL ACTIVITIES & QUALITY OF LIFE ARE MUCH MORE IMPORTANT THAN STIPEND

Senior Member

I AGREE WITH BIG BOSS.
    CENTRAL STATES ARE CHEAPER BUT THEY ARE NOT LIBERAL AS EAST & WEST COAST STATES
    & THEIR PEOPLE ARE NOT OPEN-MINDED

FOR PEOPLE LIKE ME , CULTURAL ACTIVITIES & QUALITY OF LIFE ARE MUCH MORE IMPORTANT THAN STIPEND
    در نظر کلی بله میشه گفت ایالتهای مرکزی نسبت به غرب و شرق Open mindedتر نیستند. البته این نه موضوع سئوال بوده و نه BigBoss این رو گفته بود.
    اما ایالتهای مرکزی هم مثل ایالتهای شرقی یا غربی تفاوتهای اساسی با هم دارند. همونطور که نیویورک با فرمونت یا با مین (Maine) تفاوت زیادی داره گرچه همشون شرق هستند. در مرکز هم ایلینویز با میسوری با آرکانزاس تفاوتهای اساسی در خیلی از زمینه ها (از جمله آب و هوا، هزینه، کیفیت زندگی و ...) دارن.
    (در ضمن می سی سی پی ایالت مرکزی نیست. ایالت جنوبیه.)
    به هر حال تلاش من بر این بود که اولا اصل سئوال رو که در مورد هزینه زندگی و آب و هوا بود جواب بدم. ثانیا کمتر از نظرات کلی استفاده کنم و تفاوتها رو هم تا جایی که می دونم توضیح بدم.

Senior Member

UNIVERSITIES PAY YOU IN STATES BASED ON LIVING EXPENSES IN THE CITY WHICH ARE LOCATED
    BOSTON UNIVERSITY PAYS A $30,000 STIPEND WHILE U MISSOURI'S STIPEND IS $16,000!!!
    I PERSONALLY, PREFER TO LIVE IN A METROPOLITAN!!!
    VIVA NYC!!!
    مقایسه دانشگاه میسوری با دانشگاه بوستون چندان مناسب نیست. دانشگاه میسوری دانشگاه دولتی با منابع مالی متوسط و دانشگاه بوستون دانشگاه خصوصی با منابع مالی بالاتر از متوسط است. مشابه دانشگاه بوستون، مثلا Washington University in St Louis یا دانشگاه کانزاس (در لاورنس-کانزاس مجاور کانزاس سیتی-میسوری) است. مقایسه stipend این دانشگاهها مثلا در رشته بیزینس (PhD) بر اساس وبسایت دانشگاهها اینطور است:

دانشگاه واشنگتن: مینی موم 22000
    دانشگاه بوستون: 25000
    دانشگاه کانزاس: 24000

گرچه همونطور که گفتم به نظر من مقایسه دانشگاه میسوری با این دانشگاهها چندان مناسب نیست، اما صرفا برای اطلاع، stipend دانشگاه میسوری-کلمبیا هم در همین رشته و مقطع 20555 هست.
    ویرایش توسط سهیل : November 13th, 2009 در ساعت 02:38 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    .ATOMIC.MOLECULAR PHYSICS,UNIVERSITY OF TEHRAN

Lightbulb پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط سهیل نمایش پست ها
    در نظر کلی بله میشه گفت ایالتهای مرکزی نسبت به غرب و شرق Open mindedتر نیستند. البته این نه موضوع سئوال بوده و نه BigBoss این رو گفته بود.
    اما ایالتهای مرکزی هم مثل ایالتهای شرقی یا غربی تفاوتهای اساسی با هم دارند. همونطور که نیویورک با فرمونت یا با مین (Maine) تفاوت زیادی داره گرچه همشون شرق هستند. در مرکز هم ایلینویز با میسوری با آرکانزاس تفاوتهای اساسی در خیلی از زمینه ها (از جمله آب و هوا، هزینه، کیفیت زندگی و ...) دارن.
    (در ضمن می سی سی پی ایالت مرکزی نیست. ایالت جنوبیه.)
    به هر حال تلاش من بر این بود که اولا اصل سئوال رو که در مورد هزینه زندگی و آب و هوا بود جواب بدم. ثانیا کمتر از نظرات کلی استفاده کنم و تفاوتها رو هم تا جایی که می دونم توضیح بدم.
    IT IS FAIR TO SAY THAT THE BEST UNIVERSITIES OF US ARE LOCATED IN THE EAST & WEST COASTS.
    ALSO, THE CULTURE & INTELLECTUALITY OF PEOPLE IN THESE STATES ARE HIGHER.
    SO, BASED ON STRONG FACTS ,I THINK CHOOSING UNIVERSITIES OF EAST & WEST COASTS BENEFITS STUDENTS MORE.
    IT SEEMS, THESE KIND OF CONCLUSIONS ARE MUCH MORE HELPFUL THAN THE RATE OF AFRICAN-AMERICAN IN DIFFERENT STATES

Senior Member

IT IS FAIR TO SAY THAT THE BEST UNIVERSITIES OF US ARE LOCATED IN THE EAST & WEST COASTS.
    ALSO, THE CULTURE & INTELLECTUALITY OF PEOPLE IN THESE STATES ARE HIGHER.
    SO, BASED ON STRONG FACTS ,I THINK CHOOSING UNIVERSITIES OF EAST & WEST COASTS BENEFITS STUDENTS MORE.
    IT SEEMS, THESE KIND OF CONCLUSIONS ARE MUCH MORE HELPFUL THAN THE RATE OF AFRICAN-AMERICAN IN DIFFERENT STATES
    اینایی که شما گفتی تاحدی درست، با این وجود حداقل من کماکان متوجه نشدم که این پست و پست قبلی چقدر به سئوال اصلی که 7para2x درباره آب و هوا و هزینه زندگی در میسوری پرسیده بوده ربط داره.
    همونطور که گفتم تلاش من بر این بود که اولا اصل سئوال رو که در مورد هزینه زندگی و آب و هوا بود جواب بدم. ثانیا کمتر از نظرات کلی استفاده کنم و تفاوتها رو هم تا جایی که می دونم توضیح بدم.
    به هر حال من حرفام رو زدم، شما هم زدی. شاید هم واقعا حرفهای شما کمک کننده تر باشه. عاقلان دانند.

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

دوستان. من هنوز جوابمو بطور روشن نگرفتم. ميخوام ببينم با توجه به اينكه من ميخوام براي Tennessee توي Knoxville اقدام كنم كه يه شهر حدود 200 هزار نفري هست، هزينه‌ها اون قدر پايين هست كه ارزش زندگي نكردن توي يه شهر بزرگ رو داشته باشه؟ اصلا شهر بزرگ چه بنفيتي داره؟ براي من مسئله شغلي مهمتر از night life و اين حرفاست. البته آب و هوا هم هميشه مهمه ولي اگه واقعا شانس خوبي وجود داشته باشه و يه موقعيت مناسب، آب و هوا تعيين‌كننده نيست.
    ممنون ميشم اگه كسي تجربه زندگي توي ناكسويل رو داره يا آشنايي داره راهنمايي كنه. اصلا ميشه اين شهر رو بعنوان يه شهر خوب آمريكا براي تحصيل و بعد از اون، دونست يا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aminp30 نمایش پست ها
    دوستان. من هنوز جوابمو بطور روشن نگرفتم. ميخوام ببينم با توجه به اينكه من ميخوام براي Tennessee توي Knoxville اقدام كنم كه يه شهر حدود 200 هزار نفري هست، هزينه‌ها اون قدر پايين هست كه ارزش زندگي نكردن توي يه شهر بزرگ رو داشته باشه؟ اصلا شهر بزرگ چه بنفيتي داره؟ براي من مسئله شغلي مهمتر از night life و اين حرفاست. البته آب و هوا هم هميشه مهمه ولي اگه واقعا شانس خوبي وجود داشته باشه و يه موقعيت مناسب، آب و هوا تعيين‌كننده نيست.
    ممنون ميشم اگه كسي تجربه زندگي توي ناكسويل رو داره يا آشنايي داره راهنمايي كنه. اصلا ميشه اين شهر رو بعنوان يه شهر خوب آمريكا براي تحصيل و بعد از اون، دونست يا نه؟
    In the US, even the biggest cities are not as populated as Tehran. So, I would not think of a 200k city as a very small city. You see enough people with enough diversity in such a city. Second, if you are gonna be a student with ordinary stipend, I think cost of living and plans for saving should not worry you that much. Either way, in big or small city, you make enough money to live, your savings in a small city are not dramatically higher. Saving is a big deal when you like to pick a place to work after graduation when you 'll make at least 60k per year.

If your goal is getting a good job after graduation, my advice to you is to go to the most famous university you get admission to.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    USA

well, lemme clarify some important facts
    ppl discuss a lot about places, america or canada, sweden or holland,....
    but when it comes to where IN a country, fewer arguments are heard
    this is very important issue that gains less attraction prior to entering a new country esp in the US
    the america is officially called the united STATES of america which is truly reflecting the reality
    each state even small neighboring ones could be totally different in case of climate, demography, culture , etc
    yes Mississippi has lots of afro americans but they are totally diffrent to those found in say Baltimore, the typical tall aa with an eccentric accent u may probably have in the mind.

on the other hand, as one of the guys said, populated cities with an exclusive character of its own are rare in america.
    even in big cities there are specific places probably in the specific times that u can find ppl walking on the streets bumping into each other
    LA, for instance has really been overestimated in Iran,
    yes it is a big city but what do u call a city??
    here cities are really spread out, check out the chart:
    http://en.wikipedia.org/wiki/United_States

the overall outward appearance of most of the cities are much like the same

at the end I have to say sw I love to live u may found it boring

but to my experience, for new Iranian students, livin in small cities under 100-150k populations are not recommended at all
    u will definitely encounter an american spending his whole life in wichita lovin it....
    now u may find a good job opportunity for a while in the cold Syracuse! thats ur case I dont know

another thing is that human being adopts man!!
    thats a fact
    u enter a city nagging high to the heaven...u may establish a whole life there
    who knows

also keep in my mind...visiting a city is too far from living there...
    ویرایش توسط Big Boss : November 15th, 2009 در ساعت 12:26 PM
    where ignorance is bliss ....tis fool to be wise

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)