صفحه 14 از 290 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    USA

پیش فرض پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط aminp30 نمایش پست ها
    دوستان. من هنوز جوابمو بطور روشن نگرفتم. ميخوام ببينم با توجه به اينكه من ميخوام براي Tennessee توي Knoxville اقدام كنم كه يه شهر حدود 200 هزار نفري هست، هزينه‌ها اون قدر پايين هست كه ارزش زندگي نكردن توي يه شهر بزرگ رو داشته باشه؟ اصلا شهر بزرگ چه بنفيتي داره؟ براي من مسئله شغلي مهمتر از night life و اين حرفاست. البته آب و هوا هم هميشه مهمه ولي اگه واقعا شانس خوبي وجود داشته باشه و يه موقعيت مناسب، آب و هوا تعيين‌كننده نيست.
    ممنون ميشم اگه كسي تجربه زندگي توي ناكسويل رو داره يا آشنايي داره راهنمايي كنه. اصلا ميشه اين شهر رو بعنوان يه شهر خوب آمريكا براي تحصيل و بعد از اون، دونست يا نه؟
    I think u have enough clues from this forum now. u may wanna continue on a more specialized one in the aspect of cities
    http://www.city-data.com/forum
    where ignorance is bliss ....tis fool to be wise

دوستان. من هنوز جوابمو بطور روشن نگرفتم. ميخوام ببينم با توجه به اينكه من ميخوام براي Tennessee توي Knoxville اقدام كنم كه يه شهر حدود 200 هزار نفري هست، هزينه‌ها اون قدر پايين هست كه ارزش زندگي نكردن توي يه شهر بزرگ رو داشته باشه؟ اصلا شهر بزرگ چه بنفيتي داره؟ براي من مسئله شغلي مهمتر از night life و اين حرفاست. البته آب و هوا هم هميشه مهمه ولي اگه واقعا شانس خوبي وجود داشته باشه و يه موقعيت مناسب، آب و هوا تعيين‌كننده نيست.
    ممنون ميشم اگه كسي تجربه زندگي توي ناكسويل رو داره يا آشنايي داره راهنمايي كنه. اصلا ميشه اين شهر رو بعنوان يه شهر خوب آمريكا براي تحصيل و بعد از اون، دونست يا نه؟
    تنسی که جای گداهاست . بیخیال

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط Me4Khodam نمایش پست ها
    يعني چي اين حرف؟ اولا كه طرز بيانتون اصلا جالب نيست و حتي توهين‌كننده هست. بعد هم شما چه دليل و مدركي براي اين حرف داري؟ اگر محليها منظورتونه كه اصلا اينطوري نيست. شما يه سر به city-data بزنين. ميبينين كه يه سري از آتلانتا كه جزو شهرهاي برتر آمريكا هست، ميان ناكسويل. از لحاظ دانشجوهاي خارجي هم اين طوري نيست! من دوستم كه از علامه حلي بود و دانشگاه دولتي تهران خونده بود و بالا شهر هم ميشينن، الان تنسي درس ميخونه.
    شما مثل اينكه امروز توي كل فروم گشتي و الكي همه جا پست دادي. وقتي من امروز صفحه اول رو ديدم، همش اسم شما بود.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

سلام

دوستان لطفا قوانین رو رعایت کنند و به هم احترام بگذارند.

و اینجور حرفا هم که اینجا‌ها واسه گداهاست حرفایی که فقط از جهان سومی‌ها زده می‌شه.

در مجموع روستاهای آمریکا‌ از بهترین شهرهای ایران پیشرفت تره و امکاناتی دارن که پایتخت ایران نداره و معمولا دانشگاههای خوب در شهری کوچیک قرار گرفتن.به نظر من بهتره که بفکر دانشگاه خوب باشید .چون بعد از اتمامه تحصیل‌ احتمال خیلی‌ بالا اون شهر رو برای کار باید ترک کنید.
    What Goes Around...Comes Around

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

درود، من هم از 1استاد اونجا نامه ( بگی نگی خوشش اومده) گرفتم و به من دقیقا توضیح داد چیکار کنم برعکس استادای دانشگاههای بالاتر که تمپلیت فرستادند و حتی بعد از پذیرش چه کارهایی میتونم انجام بدم . من هم نظرم اینه که لازم نیست حتما اولش برید خود ucla درس بخونید. راستی اگر خواستید باهم مدارکو بفرستیم.
    I am back to AA.

بعضی شهرهای تنسی خوبن مثل نشویل و بعضی بد و ناامن مثل ممفیس. البته همه ایالتها خوب و بد دارن. البته درصد سیاه پوست تنسی خیلی بالاست و از نظر زندگی جزو 10 ایالت آخر آمریکاست. البته به قول یکی از دوستان روستا های آمریکا پیشرفته تر از شهرهای ایران هستن.
    درود بر کورش بزرگ، بنیانگذار امپراطوری پارس

Member
    رشته و دانشگاه
    .ATOMIC.MOLECULAR PHYSICS,UNIVERSITY OF TEHRAN

Lightbulb پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

يعني چي اين حرف؟ اولا كه طرز بيانتون اصلا جالب نيست و حتي توهين‌كننده هست. بعد هم شما چه دليل و مدركي براي اين حرف داري؟ اگر محليها منظورتونه كه اصلا اينطوري نيست. شما يه سر به city-data بزنين. ميبينين كه يه سري از آتلانتا كه جزو شهرهاي برتر آمريكا هست، ميان ناكسويل. از لحاظ دانشجوهاي خارجي هم اين طوري نيست! من دوستم كه از علامه حلي بود و دانشگاه دولتي تهران خونده بود و بالا شهر هم ميشينن، الان تنسي درس ميخونه.
    شما مثل اينكه امروز توي كل فروم گشتي و الكي همه جا پست دادي. وقتي من امروز صفحه اول رو ديدم، همش اسم شما بود.
    TENNESSEE IS NOT A RICH & DEVELOPED STATE
    ALSO, BECAUSE THEY ARE NOT MANY COMPANIES & UNIVERSITIES THERE, JOB OPPORTUNITIES ARE LESS THAN MANY OTHER STATES

P.S. TN IS HOMETOWN OF ELVIS PRESLEY!!!

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

كوئنتين تارانتينو رو يادت رفت EROS جان. مثل اينكه براي هنر بريم اينجا بهتره نه؟!

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

درود
    اين سايت برام خيلي جالب بود و خيلي كمكم كرد براي اينكه شهرهايي رو كه ميخوام انتخاب كنم، با هم مقايسه كنم:
    http://www.bestplaces.net/city/
    اول اسم شهرهاتون رو انتخاب ميكنين. بعد اگه چند تا شهر با اون اسم باشه از ليست انتخاب ميكنين. بعد هم از منوي سمت چپ ميتونين معيار هاتون رو انتخاب كنيد براي مقايسه:
    Overview
    People
    Economy
    Housing
    Health
    Crime
    Climate
    Education
    Transportation
    Cost of Living
    Religion
    Voting
    البته اين قبلا توي فروم معرفي شده ولي بنظرم به بحث اينجا خيلي كمك ميكنه!

Smile پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

Vow! Are you going USA for pursuing your education or ...? Honestly, it seems that you are looking for something definitely not education! Tennessee has two famous universities as Vanderbilt and Tennessee-Knoxville which are both well known here. So someone who is interested in education should consider these universities if he has good offer. By the way, Vanderbilt is among the best in US so getting admission + finiancial aids should not be easy!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)