صفحه 15 از 290 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

Junior Member nafi3 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics-Isfahan

پیش فرض پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

با سلام
    من از اول فروم را خوندم ولی نتونستم جواب سوال ام که آیا ایالت آلاباما خوبه یا نه؟ و به طور مشخص شهر هانتسویل اش (Huntsville) را پیدا کنم .فقط می دونم سیاه پوست های این ایالت زیاده.
    در کل چی می شه اگر سیاه پوست های یک شهر زیاد باشند؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nafi3 نمایش پست ها
    با سلام
    من از اول فروم را خوندم ولی نتونستم جواب سوال ام که آیا ایالت آلاباما خوبه یا نه؟ و به طور مشخص شهر هانتسویل اش (Huntsville) را پیدا کنم .فقط می دونم سیاه پوست های این ایالت زیاده.
    در کل چی می شه اگر سیاه پوست های یک شهر زیاد باشند؟؟؟
    خوب سیاه پوست زیاد باشه روی فرهنگ شهر و بعضی مسایل دیگه اثر می زاره مثل جرم و جنایت و فقر حالا در کل هر جا سیاه پوست زیاد بود دلیلی نداره که بد باشه ولی به نظر اینجانب شما یه سرچ خوب بکن قبل از هر تصمیم گیری.

Junior Member nafi3 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics-Isfahan

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Javad نمایش پست ها
    خوب سیاه پوست زیاد باشه روی فرهنگ شهر و بعضی مسایل دیگه اثر می زاره مثل جرم و جنایت و فقر حالا در کل هر جا سیاه پوست زیاد بود دلیلی نداره که بد باشه ولی به نظر اینجانب شما یه سرچ خوب بکن قبل از هر تصمیم گیری.
    بله - حق با شماست- من از لینک های که تو پست های قبلی داده بودند - نگاه کردم و جمعیت سیاه پوست های آن جا زیاده- یعنی به لین صورت که جمعیت سیاه پوست های کا آمریکا به کل جمعیت آمریکا هست 15 درصد ولی در این شهر Huntsville این نسبت 30 درصده- اما اگر کسی لطلاعات بیشتری داشته باشه و در اختیارم بذاره خیلی خویه.
    و راستی اینکه در این شهر پایگاه NASA قرار داره-

کسی از دوستان میتونه منو در مورد زندگی و تحصیل در ایالت ویرجینیای غربی راهنمایی کنه ؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

سوالم رو باید در بدترین شهر های آمریکا مطرح کنم که نیست. و اینه که: شهر هیوستون در تگزاس چقدر که میگن، هواش بده؟ آزار دهندس؟ قابل تحمله یا نه اصلا اینهایی که میگن نیست؟ تو ویکی اصلاعات کمی خوبی هست ولی نظره یه ایرانی که اینجا بزرگ شده اونجا نفس میکشه برام مهمتره.

Member BEHNAM1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Energy Systems Engineering

چرا کسی در مورد لس آنجلس چیزی نمی گه؟کسی می دونه هزینه زندگی دانشجویی در لس آنجلس برا کسی که خودش هزینشو می ده چقدر هست؟البته بدون حساب کردن هزینه دانشگاه
    Tomorrow Never Dies

Junior Member

سلام. دوستان مطلع میشه از تحصیل و زندگی تو ایالت هاوایی بگن.دانشگاهش که خیلی رنک بالایی نداره(حدود270) ولی کمتر جایی تو دنیا به زیبایی اونجاست!

نقل قول نوشته اصلی توسط esoli نمایش پست ها
    سلام. دوستان مطلع میشه از تحصیل و زندگی تو ایالت هاوایی بگن.دانشگاهش که خیلی رنک بالایی نداره(حدود270) ولی کمتر جایی تو دنیا به زیبایی اونجاست!
    Hi

I asked from an Iranian student that he transferred from Hawaii to Illinois, he said that life in Hawaii is not easy.

and u want to go somewhere to study not for tourism, so pay attention to programs, faculty, rank...
    لطفا از طرح سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید

LA هزینه زندگی بالایی داره و هزینه ها از میامنگین کل کشور بالاتره. (سایت اسپرلینگ) اگه می خواهید با هزینه خودت بری پیشنهاد می کنم جا های دیگه رو هم بررسی کن.

کالیفرنیا واسه زندگی چه جوریه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)