صفحه 150 از 290 نخستنخست ... 50100140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160200250 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,491 تا 1,500 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Aalto University

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر های امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Suny99 نمایش پست ها
    بچه ها در مورد Kentucky و شهر Lexington که University of Kentucky اونجاست چیزی میدونید؟ بحثی درباره کنتاکی ندیدم توی فروم.
    با سلام
    دوستان من هم دقیقا همین سوال رو دارم. لطفا در مورد شهر Lexington اگر اطلاعی دارید راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, Univeristy of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    منظورت از فی دانشگاه چیه ؟ tuition waive که هستید ؟ مجردید؟
    بله مجردم دوست عزیز. تویشن و بیمه هم داشنگاه میده بعلاوه ی 24000 سالانه. منظورم از فی دانشگاه (university fee) پول تعمیرات ونگهداری سایت و باشگاه و نگهداری کمپس و ا اینجور چیزاس که میگیرن واسه هر ترم! من وین استیت قبول شدم و دقیق نمیدونم چقدره مقدار فی واسه هر ترم. اما معمولش واسه دانشگاه ها 1000 تا 1500 تا باشه هر ترم.
    BS GPA:15.48---MS GPA:18.51---TOEFL:97 (R:23, L:23, S:24, W:27)---V:149, Q:165, AW:3
    Applied: Ross school of Business, Vtech,Rutgers , UCF, USF, UT Arlington, Wayne State (Full fund), Mississippi State (Full fund) i

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    خب بگيد شهريه كه قراره كم بشه چقدره. رقم باقيمانده تعيين مي كنه كه ماليات شما چقدر ميشه و علاوه بر ماليات بعد از كسر في و بيمه چقدر براي زندگي كردن باقي ميمونه. اگه مخارجتون رو درست مديريت كنيد، با ماهي ٧٠٠-٨٠٠ دلار ميشه توي ديترويت زندگي كرد (البته بستگي داره كدوم محل خونه بگيريد). اگه صرفه جويي كنيد شايد با مقداري كمتر از ماهي ٧٠٠ دلار هم بشه. ولي كمتر از ٦٠٠ فكر نكنم بشه.
    ببخشید این مالیات مختص دانشجوهای خارجی هست یا همه ی مردمی که توی آمریکا زندگی کنند باید مالیات بدند؟
    از بدبختی های مملکت من این است که به ورودی ها توجه میکنند نه خروجی ها. گیریم نفر اول المپیاد ، گیریم نفر اول کنکور ، گیریم شاگرد اول دانشگاه ، گیریم .....نتیجه اش چه بود؟ چرا کسی از نتیجه ها سوال نمیکند ، سوال است برای من!

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

ماليات رو هر كسي كه هر نوع شغل و درآمدي داشته باشه بايد بده. خارجي و غيرخارجي نداره. تاپيك ماليات دانشجويان خارجي رو ببينيد بيشتر توضيح دادم.

اگه اين ٢٤٠٠٠ دلار شامل tuition-waiver و بيمه باشه كه خيلي پول براتون ميمونه. ماليات كه حدود ١٠ درصد اون رقم ميشه (دقيقترش رو در همون تاپيك ماليات توضيح دادم). في Wayne State هم فكر نكنم بيشتر از ترمي ١٠٠٠ دلار باشه. توي وبسايت دانشگاه دنبال cost estimator يا expenses يا fees بگرديد، جزييات اينكه ترمي چقدر في مي گيرن و شامل چه چيزايي هست نوشته.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

دوستان عزیز کسی درمورد هاوایی و شهر manoa اطلاعاتی داره؟

Junior Member

ماليات رو هر كسي كه هر نوع شغل و درآمدي داشته باشه بايد بده. خارجي و غيرخارجي نداره. تاپيك ماليات دانشجويان خارجي رو ببينيد بيشتر توضيح دادم.

اگه اين ٢٤٠٠٠ دلار شامل tuition-waiver و بيمه باشه كه خيلي پول براتون ميمونه. ماليات كه حدود ١٠ درصد اون رقم ميشه (دقيقترش رو در همون تاپيك ماليات توضيح دادم). في Wayne State هم فكر نكنم بيشتر از ترمي ١٠٠٠ دلار باشه. توي وبسايت دانشگاه دنبال cost estimator يا expenses يا fees بگرديد، جزييات اينكه ترمي چقدر في مي گيرن و شامل چه چيزايي هست نوشته.
    من شنیدم که این 10 درصد مالیات رو آخر سال به حساب دانشجو بر می گردونن، درسته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, Univeristy of Tehran

مهراد جان آفر دانشگاه دقیق اینجوریه

Fall semester (GTA/GRA) $9,035.50
    Winter semester (GTA/GRA) $9,035.50
    Spring/Summer semester (GTA/GRA) $6,000
    Total: $24,071
    Two semester's tuition at $14,193 (each semester) totaling $28,386,
    Two semesters of medical insurance at $4,645, Vision Care of $25.00 and dental insurance coverage of $376 totaling $33,432.
    Total expected income and benefits for the year (Fall through Spring/Summer) is $57,503
    پس با این احتساب تقریبا 4000 تا واسه مالیات و فی میره و 20000 تا میمونه؟ مالیات رو که بر نمیگردونن؟
    BS GPA:15.48---MS GPA:18.51---TOEFL:97 (R:23, L:23, S:24, W:27)---V:149, Q:165, AW:3
    Applied: Ross school of Business, Vtech,Rutgers , UCF, USF, UT Arlington, Wayne State (Full fund), Mississippi State (Full fund) i

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

سلام بچه ها

این شهر corvallis تو ارگن چه جور شهریه از نظر اب و هوا، قیمت، زنده بودن شهر و بقیه مسائل ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    شما Jackson تشریف ببرید! مگر لوگوی والمارت ببینید یادتون بیاد آمریکا هستید. Abraham Lincoln بی چاره چی کشید از دست این جماعت و نیروهای Confederation. آخر سر هم کشتنش. فکر کنم 1 ژانویه 1863 نبود ما هم الان برده بودیم تو جنوب! کپی سیستم خان و خان بازی تو ایران.
    این تفاوت طبقاتی از همان دوران برده داری تو این ها مونده. هنوز هم اعتقاد دارن کار پایین مال سیاه هاست! و کار high tech با حقوق پایین مال هندی ها!!

البته به نکته کنکوری هم بگم که دو تا فرودگاه ATL و DFW شدیدن این منطقه رو به لحاظ تجاری ایزوله کردن و عملا کسی از اون دور و بر ها رد نمیشه. وگرنه همین تگزاس هم جنوبه ولی مردمش پولدارن چون ترافیک رو شهرهای اصلیش هنوز وجود دار ,و صد البته پول نفت.. همین لوئیزیانا یه شهر داره به اسم shreveport که به دلیل مجاورن با تگزاس شدیدا پیشرفت کرده و توریستی شده. بقیه ی این منطقه تا خود آتلانتا بیغوله ای بیش نیست (در مقایسه با ایالتهای پیشرفته ی آمریکا)
    شما از شهر Starkville در می سی سی پی هم اطلاعی دارید؟ من باید بین دانشگاه این شهر و دانشگاه UNC در Greensboro یکی رو انتخاب کنم تا چند روز دیگه. ممنون میشم اگر نظرتون رو بفرمایید.

Banned

دوستان از ایالت کانکتیکت چه اطلاعاتی دارین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)