صفحه 151 از 290 نخستنخست ... 51101141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161201251 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط visahope نمایش پست ها
    شما از شهر Starkville در می سی سی پی هم اطلاعی دارید؟ من باید بین دانشگاه این شهر و دانشگاه UNC در Greensboro یکی رو انتخاب کنم تا چند روز دیگه. ممنون میشم اگر نظرتون رو بفرمایید.
    دوست عزیز منم خیلی علاقه مند بدونم در مورد جکسون بدونم ولی ظاهرا کسی چیز زیادی نمیدونه.ولی بنا به تحقیقات من کارولینا خیلی خیلی بهتر از می سی سی پی هستش.تا اونجا که من فهمیدم می سی سی پی تقریبا در بین 52 ایالت یو اس توی همه چیز آخرینه و خیلی اوضاع خوبی نداره.هر چند که من معتقدم بالاخره امریکاس.من خودم اپلای کردم و اگر فاند بده میرم،نهایتا نمیتونم تحملکنم و بعد از یکسال ترانسفر میکنم.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    دوست عزیز منم خیلی علاقه مند بدونم در مورد جکسون بدونم ولی ظاهرا کسی چیز زیادی نمیدونه.ولی بنا به تحقیقات من کارولینا خیلی خیلی بهتر از می سی سی پی هستش.تا اونجا که من فهمیدم می سی سی پی تقریبا در بین 52 ایالت یو اس توی همه چیز آخرینه و خیلی اوضاع خوبی نداره.هر چند که من معتقدم بالاخره امریکاس.من خودم اپلای کردم و اگر فاند بده میرم،نهایتا نمیتونم تحملکنم و بعد از یکسال ترانسفر میکنم.
    هر دوشون به من تقریبا به یک اندازه فاند دادن. تو این که کارولینا از لحاظ زندگی خیلی بهتره شکی نیست ولی رزومه قوی تر اساتید و موفقیت های بالاتر فارغ التحصیل های MSU تو رشتم یه مقدار تصمیم گیری رو برام پیچیده کرده.

Junior Member

این رو هم اضافه کنم که به نظرم خیلی از فاکتورهایی در اون، می سی سی پی از بقیه ایالت ها پایین تره، ربط زیادی به کسی که می خواد اونجا واقعا تحصیل کنه نداشته باشه مثل فاکتورهای Obesity، تعداد رزیدنت های زیرخط فقر، نرخ بیکاری و موارد مشابه.

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط visahope نمایش پست ها
    این رو هم اضافه کنم که به نظرم خیلی از فاکتورهایی در اون، می سی سی پی از بقیه ایالت ها پایین تره، ربط زیادی به کسی که می خواد اونجا واقعا تحصیل کنه نداشته باشه مثل فاکتورهای Obesity، تعداد رزیدنت های زیرخط فقر، نرخ بیکاری و موارد مشابه.
    خب دوست عزیز اینا همه اش رابطه مستقیم با نا امنی (درصد سیاهان،نرخ بالای آبستنی نوجوانان، و فقر بالا)،کار بعد از تحصیل و امکانات و رفاه کنونی داره.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    خب دوست عزیز اینا همه اش رابطه مستقیم با نا امنی (درصد سیاهان،نرخ بالای آبستنی نوجوانان، و فقر بالا)،کار بعد از تحصیل و امکانات و رفاه کنونی داره.
    درست می فرمایید ولی به نظر تعمیم دادن این شاخص ها به شهرهای کوچک دانشگاهی مثل Starkville, MS چندان صادق نباشه. مخصوصا در مورد می سی سی پی، منطقه Delta به شدت گریبانگیر فقر و سطح پایین سلامت هستش و همین قضیه، میانگین کل ایالت رو در زمینه رفاه و سلامت پایین آورده. اینها رو از این بابت می گم که تصمیم گیری هامون رو بر مبنای اطلاعات relevant بگیریم. در مورد بازار کار بعد از تحصیل هم، معمولا در مقطع دکتری، دانشگاه ها سعی می کنن دانشجوها رو بیرون از ایالت place کنن. به علاوه، واقعا فکر نمی کنم مایی که از ایران داریم میریم به آمریکا، از لحاظ امکانات رفاهی کمبودی نسبت به کشورمون احساس کنیم.

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر های امریکا

دوستان کسی در مورد هاوایی اطلاعاتی داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : University of North Carolina Charlotte

من اینجا برای phd مکانیک اپلای کردم اما با صحبت های دوستان بیخیال شدم دیگه.
    بنا به صحبت ها با توجه به Fee که سالانه حدود 5000 دلار میخوان بگیرند چیزی از فاند باقی نمی مونه.
    شارلوت شهر صنعتی هست و ارزون نیست شاید خیلی گران هم نباشد اما جایی که اپارتمان 700 800 دلاره دیگه فاند درست و حسابی ندن باید بیخیال شد.
    فاند همش به اجاره خونه میره و باید باقیشو باد هوا خورد.
    من از دانشگاه university of alabama پذیرش فول فاند مکانیک ( 17100$ ) دارم با این اوصافی که دوستان گفتند فکر کنم باید آلاباما رو دو دستی بچسبم.
    بازم منتظر نظر دیگر دوستان هستم
    موید باشید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnoosh92 نمایش پست ها
    دوستان کسی در مورد هاوایی اطلاعاتی داره؟
    جزیره ی بسیار زیبا...یه جورای بهشته واسه سفر ! ولی خب باید گرون باشه ! و اینکه خیلی دوره !! من فک کنم تا نزدیکترین جای آمریکا (سن دیگو کلیفرنیا) حدود 5 ساعت پروازه !! ساعتش سه ساعت از غرب آمریکا و شش ساعت از شرق آمریکا عقب تره...من که آمریکام ،خیلی دوس دارم برم ببینمش، ولی فاصله م تا هاوایی با فاصله م تا اسپانیا تقریبا یکیه !

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : University of North Carolina Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط omid22 نمایش پست ها
    من اینجا برای phd مکانیک اپلای کردم اما با صحبت های دوستان بیخیال شدم دیگه.
    بنا به صحبت ها با توجه به Fee که سالانه حدود 5000 دلار میخوان بگیرند چیزی از فاند باقی نمی مونه.
    شارلوت شهر صنعتی هست و ارزون نیست شاید خیلی گران هم نباشد اما جایی که اپارتمان 700 800 دلاره دیگه فاند درست و حسابی ندن باید بیخیال شد.
    فاند همش به اجاره خونه میره و باید باقیشو باد هوا خورد.
    من از دانشگاه university of alabama پذیرش فول فاند مکانیک ( 17100$ ) دارم با این اوصافی که دوستان گفتند فکر کنم باید آلاباما رو دو دستی بچسبم.
    بازم منتظر نظر دیگر دوستان هستم
    موید باشید.
    I would prefer Uncc still. In terms of uni, the city, etc. there's absoultly nothing in AL. So many students pay the fee and nobody has encounter serious financial problem here.
    I love you USA

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    جزیره ی بسیار زیبا...یه جورای بهشته واسه سفر ! ولی خب باید گرون باشه ! و اینکه خیلی دوره !! من فک کنم تا نزدیکترین جای آمریکا (سن دیگو کلیفرنیا) حدود 5 ساعت پروازه !! ساعتش سه ساعت از غرب آمریکا و شش ساعت از شرق آمریکا عقب تره...من که آمریکام ،خیلی دوس دارم برم ببینمش، ولی فاصله م تا هاوایی با فاصله م تا اسپانیا تقریبا یکیه !
    خیلی ممنونم از جوابتون.یعنی قابل زندگی هست؟یا جزو مناطقیه که فقط برای سفر خوبه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)