صفحه 152 از 290 نخستنخست ... 52102142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162202252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,511 تا 1,520 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر های امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnoosh92 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از جوابتون.یعنی قابل زندگی هست؟یا جزو مناطقیه که فقط برای سفر خوبه؟
    منظورتون از قابل زندگی چیه؟ هاوایی یک و نیم میلیون نفر جمعیت داره پس مسلما قابل زندگی هست و دانشگاهش هم بد نیست. فقط بدلیل توریستی بودن احتمالا هزینه زندگی بالاتره و از نظرمحل هم از همه جا دوره.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    منظورتون از قابل زندگی چیه؟ هاوایی یک و نیم میلیون نفر جمعیت داره پس مسلما قابل زندگی هست و دانشگاهش هم بد نیست. فقط بدلیل توریستی بودن احتمالا هزینه زندگی بالاتره و از نظرمحل هم از همه جا دوره.
    ممنون. بله منظورم اینه که آیادقیقا همین موارد میتونه باعث بشه زندگی کردن اونجا برای یه دانشجو سختتر از ایالت های دیگه بشه؟ البته میدونم که طبیعتا به خود آدم هم بستگی داره. قیمت اجاره خونه ها رو که چک میکردم تقریبا مثل ایالت های متوسط بودن.همینطور هزینه خورد و خوراک و حمل و نقل.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnoosh92 نمایش پست ها
    ممنون. بله منظورم اینه که آیادقیقا همین موارد میتونه باعث بشه زندگی کردن اونجا برای یه دانشجو سختتر از ایالت های دیگه بشه؟ البته میدونم که طبیعتا به خود آدم هم بستگی داره. قیمت اجاره خونه ها رو که چک میکردم تقریبا مثل ایالت های متوسط بودن.همینطور هزینه خورد و خوراک و حمل و نقل.
    بستگی به خودتون ، روحیات و اخلاق و .......خودتون داره....معمولا تو دوره دکترا خیلی وقت آزاد ندارید که بخوایید رو بقیه چیزهای خارج دانشگاه ( زندگی و مسائل جانبی )ذهنتون را درگیر کنید...
    قیاس ، قیاس مع الفارقیه ..درست نیس..ولی فرض کن تو ایران ..دوس دارید تو دانشگاه نسبتا معمولی تو کیش درس بخونید(یا همون، زندگی کنید) ؟ و اینکه شما هووایی را با کجا میخواید مقایسه کنید بین آفرهاتون؟...اینم هست.....راجع به دوری هم ، حالا شاید جز سالی یکی دوبار مسافرت و همینطور کنفرانس ، خیلی نیازی نباشه به خارج شدن از اونجا.....بازم میگم..بستگی به خودتون داره...یه دوستی مثلا تو چند تا پست قبلی گفته بود من "اصلا" برام مهم نیس شهر و محیط و و ....میتونم صبح تا شب تو دانشگاه و آزمایشگاه باشم .فقط ریسرچ و دانشگاه مهمه برام ...یکی دیگه یه جور دیگه و و و....یه چرخی تو "گوگل " خوب کمکتون میتونه بکنه....

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط visahope نمایش پست ها
    هر دوشون به من تقریبا به یک اندازه فاند دادن. تو این که کارولینا از لحاظ زندگی خیلی بهتره شکی نیست ولی رزومه قوی تر اساتید و موفقیت های بالاتر فارغ التحصیل های MSU تو رشتم یه مقدار تصمیم گیری رو برام پیچیده کرده.
    بستگی داره ! کارولینای شمالی یا جنوبی؟ کدوم ؟ و اینکه کدوم شهرش؟.....فک نکنم کارولینای جنوبی هم خیلی آباد باشه .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    بستگی داره ! کارولینای شمالی یا جنوبی؟ کدوم ؟ و اینکه کدوم شهرش؟.....فک نکنم کارولینای جنوبی هم خیلی آباد باشه .
    North Carolina at Greenbsoro

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط visahope نمایش پست ها
    North Carolina at Greenbsoro
    به نظر من کارولینا مسلما بهتر از جکسونه ولی اگر استاداتون اونجا بهترن یا رنک دانشگاهتون یا گروهتون خیلی خیلی بهتره،آینده ی بهتر در می سی سی پی برای شما رقم خواهد خورد.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : University of North Carolina Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    I would prefer Uncc still. In terms of uni, the city, etc. there's absoultly nothing in AL. So many students pay the fee and nobody has encounter serious financial problem here.
    چیو ترجیح میدید؟
    فرضا سالی 18000$ (12ماه) بدهند. 0.86*(18000)= 15480$
    حالا این جور که شما دوستان شارلوتی میفرمایید سالی 5000 دلار به فی میره. میمونه 10500$
    تقسیم به 12 ماه میشه 875$
    حالا چه طوری با ماهی 875 دلار زندگی می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    بستگی به خودتون ، روحیات و اخلاق و .......خودتون داره....معمولا تو دوره دکترا خیلی وقت آزاد ندارید که بخوایید رو بقیه چیزهای خارج دانشگاه ( زندگی و مسائل جانبی )ذهنتون را درگیر کنید...
    قیاس ، قیاس مع الفارقیه ..درست نیس..ولی فرض کن تو ایران ..دوس دارید تو دانشگاه نسبتا معمولی تو کیش درس بخونید(یا همون، زندگی کنید) ؟ و اینکه شما هووایی را با کجا میخواید مقایسه کنید بین آفرهاتون؟...اینم هست.....راجع به دوری هم ، حالا شاید جز سالی یکی دوبار مسافرت و همینطور کنفرانس ، خیلی نیازی نباشه به خارج شدن از اونجا.....بازم میگم..بستگی به خودتون داره...یه دوستی مثلا تو چند تا پست قبلی گفته بود من "اصلا" برام مهم نیس شهر و محیط و و ....میتونم صبح تا شب تو دانشگاه و آزمایشگاه باشم .فقط ریسرچ و دانشگاه مهمه برام ...یکی دیگه یه جور دیگه و و و....یه چرخی تو "گوگل " خوب کمکتون میتونه بکنه....
    همون سالی یکی دو بار هم خدا تومن هزینه داره از هاوایی خارج شدن. قیمت پروازها رو چک بفرمایید. قیمت خونه و بنزین و ... بماند. به نظر من اگر دلیل علمی خیلی موجه ی برای رفتن به اونجا ندارید (یعنی آفر مشابه دارید) هاوایی نرید بهتره. البته باز بستگی به type شخصیتی داره. Lab نشین ها همه جا می تونن زندگی کنن
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط omid22 نمایش پست ها
    من اینجا برای phd مکانیک اپلای کردم اما با صحبت های دوستان بیخیال شدم دیگه.
    بنا به صحبت ها با توجه به Fee که سالانه حدود 5000 دلار میخوان بگیرند چیزی از فاند باقی نمی مونه.
    شارلوت شهر صنعتی هست و ارزون نیست شاید خیلی گران هم نباشد اما جایی که اپارتمان 700 800 دلاره دیگه فاند درست و حسابی ندن باید بیخیال شد.
    فاند همش به اجاره خونه میره و باید باقیشو باد هوا خورد.
    من از دانشگاه university of alabama پذیرش فول فاند مکانیک ( 17100$ ) دارم با این اوصافی که دوستان گفتند فکر کنم باید آلاباما رو دو دستی بچسبم.
    بازم منتظر نظر دیگر دوستان هستم
    موید باشید.
    شارلوت جای مزخرفیه.( دلیل دارم) آبرن آلاباما خیلی مزخرفتر. تو این شرایط هر جا فاند بهتری میدن برو اونجا. حداقل تو آبرن اونقدر میشه سیو کرد کا ماهی یه سفر بین ایالتی رفت. خونه و ... هم ارزون و اتوبوس هم مجانی فی هم فکر کنم ترمی 1200 تا باشه.
    UNCC زیر 24k اشتباهه.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط omid22 نمایش پست ها
    چیو ترجیح میدید؟
    فرضا سالی 18000$ (12ماه) بدهند. 0.86*(18000)= 15480$
    حالا این جور که شما دوستان شارلوتی میفرمایید سالی 5000 دلار به فی میره. میمونه 10500$
    تقسیم به 12 ماه میشه 875$
    حالا چه طوری با ماهی 875 دلار زندگی می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ماهي ١٥٥٠ ميگيري، ٥٠٠تاش ماله في، ١٠٥٠ تا ميمونه واست، آلابامام با همين سبستمي كه خودت حساب كردي ١٢٢٥ تا ماهي واست ميمونه كه اونم قطعا ٢٠٠-٣٠٠ تا في خواهد داشت، پس خيلي فرقي نداره تازم بعضيا استادشون في شونو ميده اينجا، دوست شارلوتي كه اون حرفو ميزنه بهش بگو وقتشو تلف نكنه بره جاي بهتر اگه ميتونه (هر چند كه دارن واقعيت رو ميگن)
    در مورد آلاباما هم با اينكه نرفتم اما با شناختي كه از سيستم شهري امريكا دارم، حاضرم هند برم اما اونجا عمرمو تلف نكنم،،،،
    I love you USA

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)