صفحه 157 از 290 نخستنخست ... 57107147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167207257 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,561 تا 1,570 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر های امریکا

سلام دوستان .... من شدیدا به هم فکری شما نیاز دارم ... من وضعیتم طوری هست که برروی کمک خانواده نمی تونم حساب کنم و خودم هم ترجیح می دم تو این سن بصورت مستقل زندگی کنم ... حالا مابین شهر های San Antonio TX ‌با فاند تقریبا 1000~1100 ماهیانه و Pullman WA‌ با 1400~1500 ماهیانه کدوم را انتخاب بکنم؟ از لحاظ سبک شهری و آب و هوا و ... کدوم رو پیشنهاد می دید ...
    مرسی از کمکتون

ApplyAbroad Hero

سلام..San Antonio هفتمین شهر بزرگ و پرجمعیت آمریکاس....یعنی "شهره"....ولی خب اون یکی یه شهر خیلی کوچک (روستا) نزدیک مرز با آیداهو هست....
    آب و هوای San Antonio گرررررم و شرجی هست اون یکی سرررد.....با این فاند تو San Antonio به سختی میشه زندگی کرد ، میشه از جیب نذاشت روش ,ولی خب, سخت میگذره ولی تو دومی احتمالا میتونید ذخیره هم بکنید....دیگه بقیه ش می مونه انتخاب بین این دو دانشگاه, اساتید و چیزا دیگه...انتخاب سختیه با توجه به مقدار فاند.
    ویرایش توسط javad1200 : April 9th, 2014 در ساعت 02:55 AM

به طور کلی زندگی توی شهر های بزرگ بهتره یا کوچیک؟ مثلا از نظر فرهنگ مردم، از نظر امنیت، از نظر راحت تر بودن زندگی(مثلا نداشتن ترافیک، آلودگی، در دسترس بودن امکانات مثل دکتر و بیمارستان و کتابخوانه و مجموعه ورزشی و ...)
    از بدبختی های مملکت من این است که به ورودی ها توجه میکنند نه خروجی ها. گیریم نفر اول المپیاد ، گیریم نفر اول کنکور ، گیریم شاگرد اول دانشگاه ، گیریم .....نتیجه اش چه بود؟ چرا کسی از نتیجه ها سوال نمیکند ، سوال است برای من!

ApplyAbroad Hero

من فکر نکنم فرهنگ و امنیت و راحت بودن زندگی خیلی ربطی به کوچکی یا بزرگی شهر داشته باشه. سوالتون خیلی خیلی کلی هست و از آدم به آدم فرق داره...بستگی به آدمش داره.....به نظرم هر کسی باید تجربه هر دو را داشته باشه بعد خودش واسه خودش به نتیجه میرسه که کدومش واسش راحت تر و بهتره .
    من به نظرم اکثر آدم ها همیشه از شرایطی که توش هستن ، ناراضی ان و مینالن..مثلا یکی تو شهر بزرگ زندگی میکنه میناله و میگه شهر کوچک بهتره ..حالا اگه همون آدم تو یه شهر کوچک میبود از اول ، اون موقع دومرتبه هم ناراضی بود و میگفت شهر بزرگ بهتره.. این بهتر بودن هم خیلی تعریفش متغیره از آدم به آدم....در حالت کلی، دانشجویی که اینجا هست از لحاظ ترافیک و آلودگی و دسترسی به کتابخونه و امکانات ورزشی ، خیلی احساس میکنم فرقی نمیکنه که تو شهر کوچک باشه یا بزرگ.(واسه اینا چه بسا شهر کوچک بهترتره )..بعضی رنک بندی ها هم هست که میگه بهترین شهرهای آمریکا برای مجردها ، یا مثلا برای جوان ها ، یا برای افراد بازنشسته و........اینجور رنک بندی ها احتمالا میخواد بگه بسته به موقعیت و سن هم داره که چه شهرهایی بهتره چه شهرهایی نه..

Junior Member

کسی از دوستان از مخارج زندگی تو شهر کالج پارک ایالت مریلند خبر داره؟ من اجاره خونه ها رو که از یه سری سایت ها میبینم خیلی بیشتر از جاهای دیگه به نظر میاد. آیا واقعا همینطوره؟
    ممنون.

دوستان اگر کسی تجربه زندگی در سینسیناتی رو داشته یا چیزی در موردش می دونه لطفا من رو راهنمایی کنه. از نظر هزینه ها. آب و هوا. فرهنگ مردم. تفریحات. امنیت و...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Olivier نمایش پست ها
    کسی از دوستان از مخارج زندگی تو شهر کالج پارک ایالت مریلند خبر داره؟ من اجاره خونه ها رو که از یه سری سایت ها میبینم خیلی بیشتر از جاهای دیگه به نظر میاد. آیا واقعا همینطوره؟
    ممنون.
    منم شنیدم که جای گرونی هست.به خاطر نزدیکی به D.C..(خب با سرچ زیاد شاید بشه خونه ارزون هم پیدا کرد )

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    منم شنیدم که جای گرونی هست.به خاطر نزدیکی به D.C..(خب با سرچ زیاد شاید بشه خونه ارزون هم پیدا کرد )

من هم جستجو کردم اجاره زیر 1200 پیدا نکردم،درحالیکه میانگین اکثر جاهای امریکا 500 دلاره.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Junior Member

سلام ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی در مورد اوکلاهما داره بگه؟ هزینه زندگی و ... و چه جور شهریه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi2011 نمایش پست ها
    سلام دوستان .... من شدیدا به هم فکری شما نیاز دارم ... من وضعیتم طوری هست که برروی کمک خانواده نمی تونم حساب کنم و خودم هم ترجیح می دم تو این سن بصورت مستقل زندگی کنم ... حالا مابین شهر های San Antonio TX ‌با فاند تقریبا 1000~1100 ماهیانه و Pullman WA‌ با 1400~1500 ماهیانه کدوم را انتخاب بکنم؟ از لحاظ سبک شهری و آب و هوا و ... کدوم رو پیشنهاد می دید ...
    مرسی از کمکتون
    من پرسیدم اکثر graduate ها باید آپارتمان rent کنن که نگاه کردم به صورت انلاین 400-500 $ بود. شهرش کوچیکه، مغازه ایرانی نداره باید به یه شهره دیگه واسه خرید از مغازه ایرانی که ده مین فاصله هست برین. آب و هواش سرد و بارونیه (دیگه سلسقه ی شخصیه که دوس داشته باشین یا نه ) . با سیاتل 3 ساعت فاصله ست. خیلی شهر امنیه و مردمش خیلی nice هستن و نژاد پرست نیستن. اگه شما تا الان اطلاعات دیگه ای دارین لطفا به ما هم بگین .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)