صفحه 16 از 290 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

پیش فرض پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

کسی میدونه Dallas, TX چجور شهریه واسه زندگی؟

کسی راجع به پاسادنا در کالیفرنیا اطلاعی داره؟

لطفا درباره houston بگید

نقل قول نوشته اصلی توسط ghader bahrami نمایش پست ها
    کالیفرنیا واسه زندگی چه جوریه؟
    کالیفرنیا قطعا از نظر رونق اقتصادی از بهترین جاهای آمریکا ست.همون طور که می دونید کالیفرنیا هفتمین اقتصاد جهان است. در سال ۲۰۰۷، این ایالت تولید ناخلص ملی برابر با ۱٬۸۱۲٫۹۶۸ میلیارد دلار داشت، که بیشتر از تولید ناخلص ملی کشور کانادا (۱٬۴۳۲٫۱۴ میلیارد دلار) بود.

{منبع من واسه آماری که گفتم سایت ویکی پدیا است http://en.wikipedia.org/wiki/California}

Junior Member

Post کدام ایالت ؟؟؟

سلام دوستان
    سال نو همگی مبارک

به امید خدا من تا چند وقت دیگه برای زندگی میرم آمریکا . چون مهم ترین هدفم از رفتن گرفتن پذیرش فوق در عمران هست می خوام در انتخاب ایالتم رو این نکته تمرکز کنم ولی چون رزومه قوی ای ندارم هدفم استفاده از امتیاز گرین کارت در پروسه پذیرش هست .لطفا در انتخاب ایالت مناسب برای سفر کمکم کنید . (البته خودم به تگزاس و کالیفرنیا دارم فکر میکنم)

به نظر شما بهترین ایالت ها از نظر دانشگاهی و تحصیل کدام ایالت ها هستند ؟(از نظر تعداد دانشگاه های ایالت ، دانشگاهی بودن ایالت ، پذیرفته شده های ایرانی و ... )
    دانشجوی ترم آخر رشته مهندسی عمران دانشگاه علم وصنعت بدون مقاله با معدل 14.2 و تافل 88

پیشاپیش از نظرات همه عزیزان تشکر میکنم .
    ویرایش توسط hamed_gh : April 2nd, 2010 در ساعت 12:40 AM

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : !!! کدام ایالت --- فوری !!!

California
    What Goes Around...Comes Around

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سال نو همگی مبارک

به امید خدا من تا چند وقت دیگه برای زندگی میرم آمریکا . چون مهم ترین هدفم از رفتن گرفتن پذیرش فوق در عمران هست می خوام در انتخاب ایالتم رو این نکته تمرکز کنم ولی چون رزومه قوی ای ندارم هدفم استفاده از امتیاز گرین کارت در پروسه پذیرش هست .لطفا در انتخاب ایالت مناسب برای سفر کمکم کنید . (البته خودم به تگزاس و کالیفرنیا دارم فکر میکنم)

به نظر شما بهترین ایالت ها از نظر دانشگاهی و تحصیل کدام ایالت ها هستند ؟(از نظر تعداد دانشگاه های ایالت ، دانشگاهی بودن ایالت ، پذیرفته شده های ایرانی و ... )
    دانشجوی ترم آخر رشته مهندسی عمران دانشگاه علم وصنعت بدون مقاله با معدل 14.2 و تافل 88

پیشاپیش از نظرات همه عزیزان تشکر میکنم .
    سلام به دوست عزیزم بهرنگ البته اگه همون بهرنگ معروف باشی. تو ای مدت که نبودم فروم رو حسابی تغییر دادید.

دوست عزیز سئوال خوبی پرسیدی. خیلی از دانشگاههای خوب آمریکا وسط روستاها قرار گرفته و همینطور در شهرهای بزرگ. بهتره خیلی بیشتر تحقیق کنید. اگر هدفتون زندگیه جائی رو پیدا کنید که توش کار باشه اما اگر هدفتون درسه به رنک داشنگاه تو رشته مورد نظرتون دقت کنید.
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

Senior Member

به نظر من نکته فقط ایالت نیست. شاید منطقه جغرافیایی معیار مناسب تری باشه. مثلا منطقه شمال شرقی آمریکا پر از دانشگاههای خوب هست. اما تو ایالت های مختلف هستند که بعضی از این ایالت ها مساحتشون از یک سی ام کالیفرنیا یا تگزاس هم کمتره. مثلا شما اگر در نیویورک زندگی کنی، دانشگاههای کلمبیا، نیویورک رو در خود شهر در دسترس داری. اما مهم تر اینه که فاصله نیویورک با ماساچوست، Connecticut، Rhode Island، پنسیلوانیا، DC و ... کمتر از فاصله سن فرانسیسکو تا لوس آنجلس یا سن دیگو هست که هر سه هم در ایالت کالیفرنیا هستند. حالا فکر کنید در مجموع انتخابهای تحصیلی که شما در شمال شرق آمریکا خواهید داشت بیشتره، یا کالیفرنیا.
    اگر فاصله دسترسی جغرافیایی رو در شمال شرق آمریکا هم به اندازه ایالت کالیفرنیا تعریف کنید، اون وقت دانشگاههای MIT، هاروارد، کارنگی ملون، پرینستون، بوستون، Northeastern، Tufts، نیویورک، راتگرز، پنسیلوانیا، ایالتی پنسیلوانیا، پیتسبورگ، درکسل، تمپل، Rensselaer، Connecticut، Brown، کلمبیا، جورج واشنگتن، جورج تاون، مریلند، Delaware، جان هاپکینز و ...... رو در اختیار دارید.

البته این رو هم دقت کنید که نهایتا آدم یه دانشگاه که بیشتر نمی ره و در کالیفرنیا هم دانشگاههای خوب به اندازه کافی و حتی بیشتر از کافی وجود داره که شما یکیش رو برید، از جمله UC-Berkley، Stanford، USC، UCLA، UC-Irvine، UC-Davis، UCSD، UCSB و شما به U of Arizona و ASU و Oregon State هم دسترسی خواهید داشت. اگر آب و هوای کالیفرنیا رو ترجیح می دید یا وجود ایرانیها رو نکته مثبت می دونید، اون وقت کالیفرنیا از طرق دیگه هم امتیاز میاره اما اون دیگه به بحث تحصیل ارتباطی نداره. (البته واشنگتن هم ایرانی زیاد داره.)

salam
    کسی میدونه Arlington, TX چجور شهریه واسه زندگی؟
    any help appreciated

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط rasool_fa2002 نمایش پست ها
    salam
    کسی میدونه Arlington, TX چجور شهریه واسه زندگی؟
    any help appreciated
    با سلام

این شهر شهر نسبتا کوچیکی البته در مقایسه با شهر های چند میلیونی، ولی من در مورد مردم تگزاس یک سری اطلاعات دارم، خیلی قابل مقایسه با شهرهای دیگه نیستند، بسته هستند، چون مهاجرین کمتری داره و یکم هم زیادی آمریکایی آمریکایی می کنند. این رو خود آمریکایی ها هم به من گفتند. یعنی زیاد خوب درباره این ایالت حرف نمی زند.

موفق باشید.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)