صفحه 160 از 290 نخستنخست ... 60110150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170210260 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,591 تا 1,600 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر های امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط raheb نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال داشتم. من از دانشگاه نورس ایسترن تو بوستون و تنسه تو ناکسویل تو رشته عمران پذیرش دارم. ممنون می شم اگر برای دوستان امکانش هست بگن کدوم شهر بهتره و ویژگی یا عیبی هست تو این دو تا شهر نسبت به همدیگر.
    با تشکر فراوان
    اگر من بودم, ١٠٠% بوستون انتخاب می کردم . یک نکته دیگه غیر از شهر هم هست که جو تحصیلی هست. از این نظر هم این دوتا قابل مقایسه نیستن .

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

Senior Member mokhteh آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

سلام مهندس جان
    تشکر بابت جواب،
    ممنون، شما خوبین؟
    من مشکلم اینجاست که این پول برای 8 ماهه و تابستون هنوز بهم فاند ندادند، به نظرتون می شه کار پیدا کرد تو این شهر به مدل 4 ماه یا آروم آروم دنبال انصراف از این دانشگاه باشم؟
    ببین تابستون معمولا تو نامه I20 نمیاد و باید با استادت در موردش صحبت کنی...اگه RA باشی اکثرا تابستون هم یه پولی میدن که لنگ نمونی...کار رو اصلا روش حساب نکن فعلا....هنوز هیچی معلوم نیست شمام که اجازه کار نداری...مگه ایتکه یه آشنایی چیزی داشته باشی کمکت کنه... انصراف؟ یعنی بری و بعد انصراف بدی؟ از جای دیگه جواب نداری؟
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mokhteh نمایش پست ها
    ببین تابستون معمولا تو نامه I20 نمیاد و باید با استادت در موردش صحبت کنی...اگه RA باشی اکثرا تابستون هم یه پولی میدن که لنگ نمونی...کار رو اصلا روش حساب نکن فعلا....هنوز هیچی معلوم نیست شمام که اجازه کار نداری...مگه ایتکه یه آشنایی چیزی داشته باشی کمکت کنه... انصراف؟ یعنی بری و بعد انصراف بدی؟ از جای دیگه جواب نداری؟
    از تنسه هم جواب دارم، اون فاندش هنوز نیومده، فردا پس فردا می آد. راستش احساس می کنم شما خیلی اطلاعات داری در مورد آمریکا. خودم دوست دارم اگر فاند تابستون جور شه برم نورس ایسترن، خیلی بهتره. حالا باز می آم اینجا مشورت.
    کلا مرسی

سلام دوستان عزیز. کسی از شهر بوستون و اطرافش خبر داره. من دانشگاه نورس ایسترن پذیرش گرفتم با سالی 19340 دلار. به نظرتون می شه تو این شهر زندگی کرد با این پول یا بعد از یک سال زنده به گور می شم؟
    با تشکر
    یه نگا به این لینک بنداز. شاخص قیمت داده برای شهرهای مختلف.
    http://www.areavibes.com/boston-ma/livability/
    کلن شهر گرونی هست. یه کم چونه بزن فاندتو ببر بالا.
    کسی که از ره تقوا قدم برون ننهاد - به عزم میکده کنون سر سفر دارد
    دل شکسته ی حافظ به خاک خواهد برد - چو لاله داغ هوایی که بر جگر دارد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental Eng

s.m.h.sh عزیز،
    ظاهرا شما در شهر Gainesville ساکن هستید، کمی اطلاعات در مورد این منطقه می خواستم. اینکه شرایط گرفتن خانه چطور هست؟ قبل از اینکه وارد بشیم به آمریکا میشه اینترنتی رزرو داشت؟ کدام یک از خوابگاه هایی که خود دانشگاه داره بهتر شناخته شده هم از نظر بعد مسافت و هم مرتب بودن؟
    ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    BIOMEDICAL ENGINEERING

نقل قول نوشته اصلی توسط somaye-686 نمایش پست ها
    دوستان کسی در مورد east lancingتوی میشگان اطلاعاتی داره؟ممنون
    میشیگان زمستونای سختی داره. اگر با سرما مشکل داری اینجا نیا.
    Nothing is impossible

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

من پیشنهادم به شما اینه که قبل از وارد شدنتون از طریق graduate housing واسه ی on campus residence اپلای کنید. اولا که هزینه ی خوابگاه های grad مناسبه و قرارداد چندانی هم نداره و شما هو موقع خواستید از 1 ماه زودتر اطلاع میدین که قصد موندن در خوابگاه رو ندارید. همینطور اینکه واسه یه فرد تازه وارد که آشنایی کافی با جغرافیای شهر و محله هاش رو نداره، پیدا کردن خونه ی مناسب چه از نظر محله و چه قیمت و چه شرایط قرارداد کار بسیار سخت و زمان بری هست و کلا اقامت موقت هم مساله ی هزینه بری هست. برای اقامت موقت میشه قبل از ورود guest house رو رزرو کنید فقط باید به مسوولش که یه خانوم مهربونه تماس بگیرید و اطلاعات کردیت کارت رو بهشون بدید. من خودم همین کارو کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ShimaAli نمایش پست ها
    s.
    m
    .h.sh عزیز،

ظاهرا شما در شهر
    Gainesville
    ساکن هستید، کمی اطلاعات در مورد این منطقه می خواستم. اینکه شرایط گرفتن خانه چطور هست؟ قبل از ورود به آمریکا میشه اینترنتی رزرو داشت؟ کدام یک از خوابگاه هایی که خود دانشگاه داره بهتر شناخته شده هم از نظر بعد مسافت و هم مرتب بودن؟
    ممنون.
    Quaecumque Vera

Junior Member

دوستان من سه تا پذيرش با فاند دارم از دانشگاهاي زير:
    Washington State Univ./Pullman, WA
    Univ. North Carolina Charlotte
    City College of New York
    اولي يه شهر كوچيكه، دومي بزرگه نه خيلي زياد، سومي هم كه جناب NY هست. ترتيب اولويت آكادميك دانشگاه و اينام به ترتيب از بالا به پايينه. لطفاً اگه نكته اي چيزي در مورد انتخاب نهايي به ذهن دوستان ميرسه صميمانه شنيدارم.
    مرسي

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط smamel نمایش پست ها
    دوستان من سه تا پذيرش با فاند دارم از دانشگاهاي زير:
    Univ. North Carolina Charlotte
    City College of New York
    اولي يه شهر كوچيكه، دومي بزرگه نه خيلي زياد، سومي هم كه جناب NY هست. ترتيب اولويت آكادميك دانشگاه و اينام به ترتيب از بالا به پايينه. لطفاً اگه نكته اي چيزي در مورد انتخاب نهايي به ذهن دوستان ميرسه صميمانه شنيدارم.
    مرسي
    به فرض اینکه آکادمیکی اینا رو به ترتیب چیدی، پیشنهاد من

البته اگه پولداری و در کنار فاندت کاملت می تونی ماهی 1000-1500 تا هم از جیب بذاری که یه جای درست حسابی خونه بگیری، نیویورک فرصتهای خیلی زیادی رو به روت باز می کنه.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental Eng

بسیار ممنون از راهنماییتون. پس On campus resident hall مناسبت تر هستند. در مورد هزینه اجاره خانه و خود خوابگاه ها هم اطلاعی دارید حدودا چه مقدار هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)