صفحه 161 از 290 نخستنخست ... 61111151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171211261 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,601 تا 1,610 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر های امریکا

(این توضیحات ممکنه در مورد همه ی شهر ها اصلا صدق نکنه! )
    on campus residence برای کسی که برای اولین بار وارد میشه از همه نظر راحت تر و مناسب تر و مقرون به صرفه تر هست. البته بعد از یه ترم زندگی متوجه میشید که کدوم residential complex ها خارج از کمپس بهتر هستن چه از نظر قیمت، چه از نظر نوع ساکنین و نزدیکی به دانشگاه و مراکز خرید. زمانی که شما وارد میشید هوای اینجا بسیار گرم و شرجی هست و اگه کسی نباشه که با ماشین شما رو راهنمایی کنه و راید بده کلا کار سختی در پیدا کردن خونه دارید. البته نگران نباشید چون اینجا یه شهر دانشجویی هست و چیزی که زیاد هست residential complex. برای همین پیشنهادم این بود که قبل از رسیدنتون اگه بتونید مکانی رو on campus بگیرید بهتره. معمولا موقع اجاره از شما co-signer میخوان یا یه security deposit معادل اجاره ی 1 تا 3 ماه. ولی بازم اقامت on campus این داستانا رو نداره. اگر هم که قرار دادو امضا کنید دیگه باید اون محل رو تا پایان 1 سال تحمل کنید و sublease دادن هم به این راحتیا نیست.حتما اگه خواستید جایی رو اجاره کنید در مورد اون مکان از 2 بابت تحقیق کنید: شلوغی و سر و صدا و pool party ها و دوما مساله ی pest manifestation. میتونید اسم اون محل رو google کنید و review ها رو بخونید. از نظر قیمت ها اگه فقط دنبال یه اتاق باشید با bathroom مشترک در یه جای قابل قبول از حوالی 450 شروع میشه (البته با 300 هم میشه گیر آورد ولی خوب چندان مناسب نیست و معمولا کهنه و قدیمی هست) تا اتاق با bathroom که حوالی 550 به بالاست. قیمت های on campus هم بین 500 تا 700 متغیره.
    اصطلاح residence hall اینجا برای اقامتگاه های بچه های grad رایج نیست و بیشتر برای بچه های undergrad هست که dorm دارن.

نقل قول نوشته اصلی توسط ShimaAli نمایش پست ها
    بسیار ممنون از راهنماییتون. پس On campus resident hall مناسبت تر هستند. در مورد هزینه اجاره خانه و خود خوابگاه ها هم اطلاعی دارید حدودا چه مقدار هست؟
    Quaecumque Vera

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط s.m.h.sh نمایش پست ها
    on campus residence برای کسی که برای اولین بار وارد میشه از همه نظر راحت تر و مناسب تر و مقرون به صرفه تر هست.
    در مورد Gainesville نمی دانم

اما به طور کلی (اکثر شهر ها)، بزرگترین مشکل resident hall چه داخل پردیس چه خارج آن، صدا است
    بسیاری از جا ها دیوارشان مانند کاغذ است و صدا کاملا واضح به اتاق های کناری می رود مانند این که دیوار ندارد! البته تعداد کمی از این خوابگاه ها دیوار درست حسابی دارند
    مشکلاتی که من در ریویو ها دیدم که هر خوابگاه یک یا چند تا از آن ها را دارد عبارت است از پارتی های شبانه (البته بعضی ها دوست دارند)! موجودات موذی از قبیل ساس و سوسک، کثیفی راه رو ها، پر شدن مخزن زباله و ول شدن آن، کمبود پارکینگ، دزدی، خرابی وسایل، نقض حریم خصوصی توسط مسئولین و ...

به طور کلی می گویم اگر با صدا نمی توانید بخوابید یا درس بخوانید بهتر است دور خوابگاه را کاملا خط بکسید
    اگر با صدا مشکلی ندارید می توانید به خوابگاه فکر کنید، البته اگر روی موردی خاص حساس هستید نظیر سوسک یا پارکنیگ حتما از ساکنین آن جا (نه مسئولین) سوال بپرسید به احتمال زیاد خوابگاهی بدون آن مشکل خاص پیدا می کنید

توصیه ای کلی به کسانی که تصمیم به resident hall دارند
    تو خوابگاه ها اصطلاحی وجود دارد به نام roommate matching یعنی تطابق اخلاقیات یک واحد (شامل دو تا پنج اتاق)
    معمولا مسئولین با کامل بی دقتی و بی حوصلگی و تنبلی این کار را انجم می دهند به عبارت دیگر اصلا انجام نمی دهند!
    بهتر است شما خودتان قبل از گرفتن خوابگاه ، تطابق پیدا کنید
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

شهر lubbock در ایالت تگزاس چطوره؟

از چه جهت چه جوریه؟ به هر حال یه دانشگاه داره که معمولی هستش - شهر کوچیکی هست . یه مقدار از شهرهای بزرگ دور هست. برای زندگی دانشجویی و موقتی می تونه مناسب باشه.
    در کل نظر شخصی من اینه اگه قراره یه شهر کوچیک رو واسه زندگی انتخاب کنم سعی کنم به یه شهر بزرگ نزدیک باشه به دلایل مختلف مثل پرواز، امکانات، تفریح و ... .
    نقل قول نوشته اصلی توسط milsi2 نمایش پست ها
    شهر lubbock در ایالت تگزاس چطوره؟
    من اگر سد شکن نباشم، همان بهتر که نباشم!

Junior Member

آقا با ماهی 1100$ تو پرتلند میشه یه زندگی دانشجویی داشته باشم؟ یه نفرم...
    هزینه اجاره خونه ( فک کنم باید اتاق بگیرم ) چقدره تقریبا؟؟؟

سلام دوستان. میشه کمک کنید و این شهرهایی را که من لیست میکنم به ترتیب بهتر بودن از بالا به پایین ردیف کنید (ملاک برتری برای من به ترتیب: آب و هوای خوب، هزینه های نه چندان بالا، امکانات زندگی نسبتا خوب):
    Philadelphia, PA
    Atlanta, GA
    Nashville, TN
    Lexington, KY
    Columbia, SC
    Birmingham, AL
    Richmond, CA
    ممنون
    پاسخهای دیگران به سوالات ما از روی لطف است نه وظیفه، پس با تشکر کردن پاسخگوی لطف دیگران باشیم

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Solaris111 نمایش پست ها
    سلام دوستان. میشه کمک کنید و این شهرهایی را که من لیست میکنم به ترتیب بهتر بودن از بالا به پایین ردیف کنید (ملاک برتری برای من به ترتیب: آب و هوای خوب، هزینه های نه چندان بالا، امکانات زندگی نسبتا خوب):
    Philadelphia, PA
    Atlanta, GA
    Nashville, TN
    Lexington, KY
    Columbia, SC
    Birmingham, AL
    Richmond, CA
    ممنون
    آب و هوای خوب و امکانات زندگی خوب با هزینه ی پایین جمع نمیشه!!!
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

سلام دوستان
    Birmingham, AL

ممنون

من شنیدم این شهر خوب نیست و یه بار یه برنامه می دیدم که می گفت Birmingham شبیه Detroit است و در حال ورشکسته شدن است با آمار جرم های خشن بالا جمعیت سیاه هم خیلی داره و جمعیت به درد بخورش هم در حال مهاجرت به شهر های دیگه هستند

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

Philadelphia, PA
    Atlanta, GA
    Nashville, TN
    Lexington, KY
    Columbia, SC
    Birmingham, AL
    Richmond, CA
    ممنون
    شما اول این کلمات کیفی "خوب"، "نه چندان بالا"، و "نسبتاً خوب" رو تبدیل به عبارات کمّی و عددی کن تا بعدش بشه بهتر نظر داد.

ممکن هست که هوای خوب از نظر من، با هوای به درد نخور از نظر شما یکسان باشه! کما اینکه از نظر خیلی ها، فلوریدا هوای خوب و معتدلی داره اما برای من، به دلیل شرجی بودن، چندان جالب توجه نیست.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    شما اول این کلمات کیفی "خوب"، "نه چندان بالا"، و "نسبتاً خوب" رو تبدیل به عبارات کمّی و عددی کن تا بعدش بشه بهتر نظر داد.
    ممکن هست که هوای خوب از نظر من، با هوای به درد نخور از نظر شما یکسان باشه! کما اینکه از نظر خیلی ها، فلوریدا هوای خوب و معتدلی داره اما برای من، به دلیل شرجی بودن، چندان جالب توجه نیست.
    آب و هوای خوب یعنی قابل تحمل: نه خیلی سرد مثل مینه سوتا، نه خیلی گرم و خشک مثل نیومکزیکو، امکانات نسبتا خوب یعنی نه یه شهر با یه دانشگاه بدون مراکز تفریحی یا گشتنی زیاد، هزینه های نه چندان بالا هم یعنی نه مثل سانفرانسیسکو و نیویورک و شیکاگو گرون
    دوستان خیلی سخت نگیرین دیگه، طبق سلیقه خودتون یجوری اولویت بندی کنین
    خود من اینجوری به نظرم میرسه (از بهتر به بدتر):
    Richmond, CA
    Lexington, KY
    Nashville, TN
    Atlanta, GA
    Philadelphia, PA
    Columbia, SC
    Birmingham, AL
    پاسخهای دیگران به سوالات ما از روی لطف است نه وظیفه، پس با تشکر کردن پاسخگوی لطف دیگران باشیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)