صفحه 165 از 290 نخستنخست ... 65115155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175215265 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,641 تا 1,650 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    ایا یوتا جایی خوبی برای زندگی هست؟
    اطلاعات خوبی توی تاپیکش گذاشتن که میتونید ببینید.منظورتون از خوب چیه؟ آب و هواش که خیلی عالیه، ایالت ارزونیه و سطح دانشگاهاشم خوبه. فقط مشکل اینه که مورمن هستن که اونم به شما ربطی نداره و کاری به کسی ندارن.

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط omidsameie نمایش پست ها
    کسی از دوستان در مورد ریورساید، کلیفرنیا اطلاعاتی داره؟ من شنیدم زودیاک، قاتل زنجیره ای دهه 80-90 امریکا اولیت قتل هاشو اونجا انجام داده! خدا به خیر کنه. حالا جدا از شوخی راجع به شرایط زندگیش اطلاعاتی دارین ممنون میشم مارو هم در جریان بذارین
    در مورد امنیت و شرایط زندگی ریورساید به تاپیک زیر مراجعه کن. این موارد نوشته شده است

University Of California,Riverside
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

Junior Member

سلام بر همه
    بابا هیچکه از شهر Ames در Iowa خبری نداره؟
    یا باید خودمون کشفش کنیم!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

آقا یه سوال بی ربط به بحث حاضر. من 13 سپتامبر بلیط دارم برا ریورساید، کلیفرنیا. همون یکی دوهفته اول یه 1000$ اسکالر شیپ میدن. اولین حقوق رو تا اول نوامبر بهم نمیدن. با فرض اینکه اجاره خونم 825$ تو ماه باشه(که البته به فکر تعویض خونه هستم چون میدونم این اجاره خونه زیادی ریاده ) آیا اگه با خودم اولش 2500$ ببرم کافیه؟ که با اون 1000$ میشه 3500$ برا تقریبا 1.5 ماه. در ضمن من سه تا اجاره خونه هم باس بدم که میشه 2500$ تقریبا.
    خوب بهترین کار اینه که از بچه های همون دانشگاه بپرسین. اما فکر کنم یه سری از هزینه های اول ورودتون رو درنظر نگرفتین. مثلا کرایه خونه رو که سر ماه می دین، اما موقعی که قرارداد امضا می کنین یه مقداری باید به عنوان deposit بزارین. یه جور تضمینه که وقتیکه خونه رو خواستین تحویل بدین و آسیب وارد کرده بودین به خونه یا وسایل ازش کم کنن. مبلغی که من گذاشتم حدود 50$ بیشتر از کرایه یه ماهم هست.

هزینه دیگه هم مبلغی هست که اول ترم باید به دانشگاه بدین. مثلا من با اینکه فول فاند هستم، اول ترم 15% بیمه یه سال رو خودم دادم (تو قراردادم نوشته بود که 85% بیمه رو کاور می کنن). به علاوه student activity fee و یه مبلغی هم واسه international students. که این سه تا چیزی حدود 1000$ شد اگه درست یادم مونده باشه. حالا اینکه چقدر هزینه زندگی هر ماهتون و کرایه خونتون میشه تا حقوقتون بیاد رو هم بهش اضافه کنین.

امیدوارم که کمک کنه، دوستان اگه اشتباهی می بینن یا نظر دیگه ای دارن تکمیل می کنن.
    ویرایش توسط amene jooon : June 28th, 2014 در ساعت 08:01 AM دلیل: Typo!
    !Don't take life too seriously; you'll never get out of it alive
    (Elbert Hubbard)

Junior Member omidsameie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics, UC at Riverside

نقل قول نوشته اصلی توسط amene jooon نمایش پست ها
    خوب بهترین کار اینه که از بچه های همون دانشگاه بپرسین. اما فکر کنم یه سری از هزینه های اول ورودتون رو درنظر نگرفتین. مثلا کرایه خونه رو که سر ماه می دین، اما موقعی که قرارداد امضا می کنین یه مقداری باید به عنوان deposit بزارین. یه جور تضمینه که وقتیکه خونه رو خواستین تحویل بدین و آسیب وارد کرده بودین به خونه یا وسایل ازش کم کنن. مبلغی که من گذاشتم حدود 50$ بیشتر از کرایه یه ماهم هست.

هزینه دیگه هم مبلغی هست که اول ترم باید به دانشگاه بدین. مثلا من با اینکه فول فاند هستم، اول ترم 15% بیمه یه سال رو خودم دادم (تو قراردادم نوشته بود که 85% بیمه رو کاور می کنن). به علاوه student activity fee و یه مبلغی هم واسه international students. که این سه تا چیزی حدود 1000$ شد اگه درست یادم مونده باشه. حالا اینکه چقدر هزینه زندگی هر ماهتون و کرایه خونتون میشه تا حقوقتون بیاد رو هم بهش اضافه کنین.

امیدوارم که کمک کنه، دوستان اگه اشتباهی می بینن یا نظر دیگه ای دارن تکمیل می کنن.
    شما هم همون دور و بر مایید؟ اگه آره میشه بگید تقریبی هزینه خورد و خوراک چقد میشه؟ دپوزیت رو قبلا دادم. 200$ برا آن-کمپس. بیمه رو هم خودشون کامل تقبل میکنن. اون هزینه دانشگاه رو نمیدونم. باید بپرسم.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر های امریکا

دوستان کسی اطلاعاتی در مورد شهر lawrence در ایالت کانزاس داره ( بیشتر شبیه شهرک دانشجویی هست البته نه شهر). از لحاظ قیمت اجاره و همچنین آب و هوا؟ ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

شما هم همون دور و بر مایید؟ اگه آره میشه بگید تقریبی هزینه خورد و خوراک چقد میشه؟ دپوزیت رو قبلا دادم. 200$ برا آن-کمپس. بیمه رو هم خودشون کامل تقبل میکنن. اون هزینه دانشگاه رو نمیدونم. باید بپرسم.
    نه متاسفانه. یه چیزی حدود 2,000 مایل فاصله داریم. اگه جزئیاتش واستون مهمه از international office بپرسین یا بچه های همون شهر رو تو fb, linked in, ...پیدا کنین.
    !Don't take life too seriously; you'll never get out of it alive
    (Elbert Hubbard)

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر های امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط aammott نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاعاتی در مورد شهر lawrence در ایالت کانزاس داره ( بیشتر شبیه شهرک دانشجویی هست البته نه شهر). از لحاظ قیمت اجاره و همچنین آب و هوا؟ ممنون
    من كانزاس سيتي بودم
    قيمتا بالا نيست تو كانزاس خيلي ( البته بستگي به تمكن مالي هر شخص داره)

زمستوناي وحشتناك سرد و برفي و تابستوناي گرم و شرجي. هواش عين شماله و منو ياد شمال مينداخت همش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Struct. Eng. - AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط jozeph نمایش پست ها
    سلام بر همه
    بابا هیچکه از شهر Ames در Iowa خبری نداره؟
    یا باید خودمون کشفش کنیم!!!
    همون فکر کنم باید خودمون کشفش کنیم!
    فعلا اطلاعاتی که توی سایت هست شامل این میشه که باغ و گاو و گوسفند اون نزدیکیا زیاد هست!
    ویکیپدیا هم میگه اونجا یخ خواهیم زد!!

Junior Member

سلام بر وثوقی عزیز
    از این شهر اطلاعاتی که یکی از استادهای اونجا بهم داده:
    شهر Ames ی شهر کوچکی هست و تقریبا 50.000 جمعیت دارد که تقریبا 30.000 نفر ان دانشجو هستند.
    از نظر اقتصادی شهر خوبیه.
    قدمت شهر تقریبا 150 سال می باشد.
    یکی مسجد توی این شهر هست.
    نصفیشون کاتولیک هستند.
    وزمستوناش به 23- درجه سلیسیوس می رسه.
    و فکر کنم دشت یا جنگلی هم داره برای شکار

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)