صفحه 197 از 290 نخستنخست ... 97147187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207247 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,961 تا 1,970 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

پیش فرض پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط ILU نمایش پست ها
    واقعا؟ شاید چون آشنایی نداشتین اینطور بوده امیدوارم که اینطور نباشه
    اگه يه سره از ايران ميخاين بياين امريكا و بريد اينديانا پوليس شايد به چشم نياد خيلي اين مساله و چه بسا خوشتون هم بياد. من شيكاگو و نيويورك و نيواورلئان و .. ديدم به همين جهت از اينديانا پوليس اصلا خوشم نيومد! هرجند شهرهايي شبيه اين هستن و از اونا خوشم اومد مثل نشويل يا كانزاس سيتي و ..

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    اگه يه سره از ايران ميخاين بياين امريكا و بريد اينديانا پوليس شايد به چشم نياد خيلي اين مساله و چه بسا خوشتون هم بياد. من شيكاگو و نيويورك و نيواورلئان و .. ديدم به همين جهت از اينديانا پوليس اصلا خوشم نيومد! هرجند شهرهايي شبيه اين هستن و از اونا خوشم اومد مثل نشويل يا كانزاس سيتي و ..
    من میخوام برم بلومینگتون، ولی چون بلومینگتون شهر نسبتا کوچیکی هست امیدوار بودم حداقل نزدیکترین شهر بزرگ بهش که ایندیاناپولیس هست جذاب باشه.

من میخوام برم بلومینگتون، ولی چون بلومینگتون شهر نسبتا کوچیکی هست امیدوار بودم حداقل نزدیکترین شهر بزرگ بهش که ایندیاناپولیس هست جذاب باشه.
    كاملا سليقه اييه.. شايد خوشتون بياد.. ايندينا پوليس يه پيست ماشين سواري خيلي معروف داره ميتونيد هميشه بريد مسابقه هاي nascar و فرمول ١ اينارو ببينيد خيلي باحاله

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

من ايندياناپوليس رو مقداري چرخيدم. داونتاون نسبتا سرزنده اي داره. البته يكي از موارد استثنايي شهرهاي بزرگ منطقه ميدوست هست كه از نظر سياسي دمكرات نيستن. كلا ايالت اينديانا ايالت سنتي و غيردمكرات هست. ولي بلومينگتون در مقايسه با كل ايالت خيلي ليبرال تره. بلومينگتون به ايندياناپوليس نزديكه (حدود يك ساعت) ولي قطار يا اتوبوس منظمي نداره كه رفت و آمد كنيد. يا بايد با اين شاتلها رفت و آمد كنيد كه گرون ميشه يا اينكه خودتون ماشين داشته باشيد. خود شهر بلومينگتون شهر كوچك دانشگاهي هست. تجربه شخصي ندارم ولي بچه يكي از دوستام اونجا درس خونده بود و خيلي راضي بود.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah84ir نمایش پست ها
    این سوال من هم هست ممنون میشم بچه هایی که اطلاع دارند جواب بدند
    و اینکه کلا اهمیت شهر چقدره؟
    مثلا خیلی ها میگن آرلینگتون و san antonio جز شهرهای خیلی خوب هستند و با موقعیت کاری زیاد (ولی دانشگاههاشون رنک آنچنانی ندارند)
    به نظر شما انتخاب شهر اونقدری اهمیت داره که این دانشگاهها رو به جای رنک های زیر 100 (حدود 70-80) انتخاب کنیم؟؟
    منم میگم دانشگاه مسلما بهتره تا شهر اما یه چیزی هم بگم که من توی همین فروم چند تا پست دیدم که خواهش کرده بودن که توروخدا برای شهرهای boring اپلای نکنین و فقط برای big city ها اپلای کنین...به نظرم به روحیه آدما برمیگرده...من کلا 4تا جا اپلای کردم اما هنوز جواب 3تای دیگه نیومده من پذیرشم از سن انتونیو تقریبا قطعی شده...خواستم نظر دوستان رو راجع به شهرش بدونم...ممنون.

Member pegah84ir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE - AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    منم میگم دانشگاه مسلما بهتره تا شهر اما یه چیزی هم بگم که من توی همین فروم چند تا پست دیدم که خواهش کرده بودن که توروخدا برای شهرهای boring اپلای نکنین و فقط برای big city ها اپلای کنین...به نظرم به روحیه آدما برمیگرده...من کلا 4تا جا اپلای کردم اما هنوز جواب 3تای دیگه نیومده من پذیرشم از سن انتونیو تقریبا قطعی شده...خواستم نظر دوستان رو راجع به شهرش بدونم...ممنون.
    دقیقا! ولی خوب این معیار boring بودن شهر چیه؟؟
    مثلا الان تو تهران تنها تفریح رستوران، سینما!! خرید، .. و توی تابستون پارک و کوهه ..
    خوب من فک میکنم همه شهرهای امریکا بهتر از این ها را دارند واسه تفریح!!
    یا مثلا این که میگن بعضی شهرها night life ندارند منظور چیه؟
    تو تهران تا 12 شب اکثر جاها بازه ولی من شنیدم بعضی شهرها تو ایران 8 شب به بعد حتی به سختی یه سوپری باز گیر میاد و پنجشنبه جمعه انگار که شهر مرده است!
    شهرهای boring امریکا در این حد هست؟!!!!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah84ir نمایش پست ها
    دقیقا! ولی خوب این معیار boring بودن شهر چیه؟؟
    مثلا الان تو تهران تنها تفریح رستوران، سینما!! خرید، .. و توی تابستون پارک و کوهه ..
    خوب من فک میکنم همه شهرهای امریکا بهتر از این ها را دارند واسه تفریح!!
    یا مثلا این که میگن بعضی شهرها night life ندارند منظور چیه؟
    تو تهران تا 12 شب اکثر جاها بازه ولی من شنیدم بعضی شهرها تو ایران 8 شب به بعد حتی به سختی یه سوپری باز گیر میاد و پنجشنبه جمعه انگار که شهر مرده است!
    شهرهای boring امریکا در این حد هست؟!!!!
    من که خودم آمریکا نبودم از فروم خوندم و سه تا از دوستام که آمریکان که هر سه شهرهای بزرگن (شیکاگو، لس آنجلس و فینیکس)...شهرهای ناامن نایت لایف ندارن چون شب بیرون بودن امن نیستش مثلا همین لس آنجلس که پر از تفریحه شبای ناامنی داره(به نقل از دوستم ) شیکاگو مخصوصا خفت گیری زیاده ولی بسیار شهر زیبا و پر زرق و برقیه.
    اون boring بودن رو من بدترینشو از یوتا شنیدم که خیلی مذهبین حتی بار هم ندارن...و من فکر میکنم برای کسی که تهران زندگی کرده زندگی کردن توی شهری که کلا 70هزار نفر جمعیت داره واقعا مینتونه حسته کننده باشه و تعداد شهرهای آمریکا با این ویژگی واقعا زیادن. من خودم فقط برای درس خوندن نمیرم و تفریح کردن برای من خیلی مهمه مخصوصا که از خونه دوری و نمیخوای توی خوابگاه بشینی و غصه بخوری... اما اگه یه دانشگاه تاپ مثلا به من پذیرش بده اونوقت فکر میکنم میشه به خاطر این دانشگاه بیخیال خوش گذرونی شد.

ApplyAbroad Veteran

میشه دوستانی که اطلاع دارن بگن که مزایا و معایب Evanston که تقریبا چسبیده به شیکاگو و urbana-champaign که حدود 220 کیلومتر از شیکاگو فاصله داره، چیه؟ ارزششو داره که 5 سال دور از شهر بزرگ زندگی کرد ولو اینکه دانشگاه خیلی خوبی داره؟ یا نزدیکی به شیکاگو خودش مزیت بزرگیه گرچه شهر گرونیه؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط haley نمایش پست ها
    میشه دوستانی که اطلاع دارن بگن که مزایا و معایب Evanston که تقریبا چسبیده به شیکاگو و urbana-champaign که حدود 220 کیلومتر از شیکاگو فاصله داره، چیه؟ ارزششو داره که 5 سال دور از شهر بزرگ زندگی کرد ولو اینکه دانشگاه خیلی خوبی داره؟ یا نزدیکی به شیکاگو خودش مزیت بزرگیه گرچه شهر گرونیه؟
    Evanston يكي از حومه هاي شمالي و نسبتا پولدار شيكاگو هست. Urbana-Chapaign جنوب شيكاگو هست و با قطار ٢ ساعت با شيكاگو فاصله داره و روزي ٣ تا قطار رفت و آمد مي كنن. بزرگي و كوچكي شهر به خودي خود نبايد ملاك تصميم گيري باشه. اين يكي از اشتباههاي رايج در انتخاب شهره. مهم امكانات شهر و توزيع جغرافيايي امكانات در شهر هست. برخي شهرهاي بزرگ از اين نظر خيلي افتضاحن و برخي شهرهاي كوچك از نظر فراواني و توزيع جغرافيايي امكانات از شهرهاي بزرگتر خودشون بهترن. بخوام در منطقه خودمون مثال بزنم، توليدو كه من زندگي مي كنم به نظر من جاي بهتري براي زندگي هست نسبت به كليولند كه شهر خيلي بزرگتري نسبت به توليدو هست. متقابلا Ann Arbor كه شهر كوچك دانشگاهي هست خيلي جاي خوبي براي زندگيه و امكانات خوبي داره. شهر كوچك موقعي بده كه امكانات نداشته باشه و دورافتاده و ايزوله باشه. در پستهاي قبلي بيشتر توضيح دادم.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    mmsh81 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر های امریکا

به علت تداخل موضوعی و گمراه شدن کاربران در تفکیک پستها موضوع بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن با موضوع پرسش و پاسخ در مورد شهرهای آمریکا ادغام شد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)