صفحه 213 از 290 نخستنخست ... 113163203204205206207208209210211212213214215216217218219220221222223263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,121 تا 2,130 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

دوستان سلام
    کسی اگر اطلاعاتی راجع به شهر کلمبیا در ایالت کارولینای جنوبی داره لطفا بی نصیب نزاره. به خصوص امنیتش که گویا خیلی تعریفی نداره. ممنون

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

نقل قول نوشته اصلی توسط sahelz نمایش پست ها
    دوستان سلام
    کسی اگر اطلاعاتی راجع به شهر کلمبیا در ایالت کارولینای جنوبی داره لطفا بی نصیب نزاره. به خصوص امنیتش که گویا خیلی تعریفی نداره. ممنون
    من دو سال اونجا بودم شهر معمولیه! خیلی بزرگ نیست اما شهر بدتر از اونم هست توو آمریکا..
    جزئیات بیستر سوالی بود بگید.

موفق باشید

Junior Member

ممنون از شما. دانشجو بودید اونجا؟ طبق سرچ هایی که کردم هزینه مسکن نسبت به بقیه شهرها خیلی پایین تر بود. درسته؟ من و همسرم برای دکترا میخوایم اپلای کنیم. هر چی بیشتر اطلاعات بدید بهتر از نوع حمل و نقل , خیابونا و محله های امن تر و نوع برخورد مردمش با مهاجرا. خیلی سپاس

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sahelz نمایش پست ها
    ممنون از شما. دانشجو بودید اونجا؟ طبق سرچ هایی که کردم هزینه مسکن نسبت به بقیه شهرها خیلی پایین تر بود. درسته؟ من و همسرم برای دکترا میخوایم اپلای کنیم. هر چی بیشتر اطلاعات بدید بهتر از نوع حمل و نقل , خیابونا و محله های امن تر و نوع برخورد مردمش با مهاجرا. خیلی سپاس
    خواهش میکنم.
    بله دانشجو بودم... کلا کارولینا جنوبی ایالت ارزونی هست به نسبت... حمل و نقل هم که خب کلا توو آمریکا شاید 10 تا شهر هم نباشند که واقعا چیزی به نام حمل و نقل عمومی داشته باشند و بقیه شهرها عملا صفره و خیلی متفاوت با اون چیزی که توو ذهنتونه .. کلمبیام همینطوره و حتما نیاز به ماشین دارین... از لحاظ امنیت هم ببینید کلا اونم برمیگرده به آمریکا که توو خود وسط شهر (downtown) لس آنجلس هم اون امنیتو نداره شبا.. کلمبیام از لحاظ امنیت خیلی بد نیست... یه سری اتفاقات میفته که این جور چیزها همه جا آمریکا پیدا میشه... نوع برخوردشون هم که والا من به شخصه چیز بدی ندیدم.. ضمن اینکه به هر حال جنوبی محسوب میشن و اون خصلت های مردم جنوب آمریکا رو دارند مثل خون گرمیو مهمون نوازی مودب بودن و رد نک بودن :-D
    بچه های اونجا یه پمفلت دارند واسه دانشجوهای جدید خواستید بگید بفرستم واستون..

موفق باشی

Senior Member

Anyone in Chicago?How is life in there?

Junior Member iranmgh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکترای روانشناسی سیاسی واشنگتن

به همراه تعدادی از بچه های این دانشگاه درحال اماده کردن بانک اطلاعاتی مفصلی درمورد شرایط زندگی در پولمن و مسکو (که مجموعا در منطقه ای به نام پالوس قرار دارد هستیم). هدفمون کمک به دوستان ایرانی است که می خواهند از دانشگاه های ایالتی واشنگتن یا آیداهو تقاضای پذیرش کنند. این بانک اطلاعاتی به ویژه به درد بچه هایی می خوره که پذیرش یا پیشنهاد کار گرفته اند و می خواند به این منطقه سفر کنند. بانک اطلاعاتی موضوعات گسترده ای از چگونگی رسیدن به منطقه پالوس تا تعداد بانک ها و تفریحات و صفحات مفید اینترنتی و غیره رو شامل می شه. این لینک بانک اطلاعاتی روی فیس بوک است: لطفا اگه کسی ظرف چند روز آینده از ایران به پولمن می اد و امکان اوردن یک برگ نامه رو داره اطلاع بده سپاس روی فیس بوک بیا روی بانک اطلاعاتی که لینکش پایین قرار داده شده و اونجا می تونی رشته بچه ها رو ببینی و با بچه های معماری صحبت کنی. من هم یکی دونفر رو می شناسم و اگه پیام بدی روی فیس بوک بهت معرفیشون می کنم
    ویرایش توسط Olympia : August 20th, 2015 در ساعت 11:41 AM دلیل: ادغام و هایپرلینک

دوستان وقتی بچه ها میگن شهر کوچیک نرید یه چیزی دیدن به حرفشون گوش کنید ما توی ایران اصلا تصور درستی از شهرهای آمریکا نداریم 4 تا فیلم از نیویورک سیتی و شیکاگو دیدیم فکر میکنیم همه جا اونطوریه یا حتی ممکنه سفرهای خارجی کرده باشیم و فکر کنیم آمریکا هم مثل بقیه جاهاست ولی اینجا ممکنه شما برید یه شهری و شما باشید و دانشگاه و خونه و 4 تا فست فود و فروشگاه. اگر ماشین نداشته باشید که خوب اولش ممکنه واقعا براتون مقدور نباشه عملا هیچ جا نمیتونید برید. خبری از اتوبوس و تاکسی و اینا نیست. همه چیز از هم دوره. خبری از فروشگاههای بزرگ و رستوران خوب و مکان های تفریحی نیست، تنها هم که هستین. مثل مدل ایران کنار خیابونم نمیشه قدم زد. اولا هیچی کنار خیابون نیست دوما همه ماشین دارن و کسی توی پیاده روها نیست و شما تنهایین. اگر ماشین داشته باشید و و و شهر بزرگ نزدیکتون باشه قابل تحمله ولی در غیر اونصورت کاملا حس میکنید که حبس شدید. البته ممکنه روحیات هر کسی فرق کنه ولی خوب بازم چون خیلی متفاوت با اون چیزیه کهما بهش عادت داریم به نظرم سخته
    I don't have a problem with someone using their talents to become successful, I just don't think the highest calling is success. Things like freedom and the expansion of knowledge are beyond success, beyond the personal. Personal success is not wrong, but it is limited in importance, and once you have enough of it it is a shame to keep striving for that, instead of for truth, beauty, or justice Richard Stallman

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط starry eyed نمایش پست ها
    دوستان وقتی بچه ها میگن شهر کوچیک نرید یه چیزی دیدن به حرفشون گوش کنید ما توی ایران اصلا تصور درستی از شهرهای آمریکا نداریم 4 تا فیلم از نیویورک سیتی و شیکاگو دیدیم فکر میکنیم همه جا اونطوریه یا حتی ممکنه سفرهای خارجی کرده باشیم و فکر کنیم آمریکا هم مثل بقیه جاهاست ولی اینجا ممکنه شما برید یه شهری و شما باشید و دانشگاه و خونه و 4 تا فست فود و فروشگاه. اگر ماشین نداشته باشید که خوب اولش ممکنه واقعا براتون مقدور نباشه عملا هیچ جا نمیتونید برید. خبری از اتوبوس و تاکسی و اینا نیست. همه چیز از هم دوره. خبری از فروشگاههای بزرگ و رستوران خوب و مکان های تفریحی نیست، تنها هم که هستین. مثل مدل ایران کنار خیابونم نمیشه قدم زد. اولا هیچی کنار خیابون نیست دوما همه ماشین دارن و کسی توی پیاده روها نیست و شما تنهایین. اگر ماشین داشته باشید و و و شهر بزرگ نزدیکتون باشه قابل تحمله ولی در غیر اونصورت کاملا حس میکنید که حبس شدید. البته ممکنه روحیات هر کسی فرق کنه ولی خوب بازم چون خیلی متفاوت با اون چیزیه کهما بهش عادت داریم به نظرم سخته
    دوستان كه تازه ميخوان وارد امريكا بشن خواهشا اين متنو چندين و چند بار بخونين... اين توصيفات شامل اكثر شهرهاي امريكا ميشه بدون اغراق... سيستم شهرسازي اونها خيلي متفاوت با اروپا و ايرانه و خيلي متفاوت با اون چيزي كه ماها قبل رفتن توو ذهنمونه..
    اين حرفها واسه نااميد كردن كسي زده نميشه صرفا واسه اينه كه جا نخورين و بتونين راحتتر با شرايط كنار بياين
    ممنون از به اشتراك گزاري اين متن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanics of Bio-System engineering

سلام دوستان عزیز. من برای مقطع دکتری دارم با یک استادی از دانشگاه آرکانساس به توافقاتی میرسم ولی قبل از اینکه به توافق کامل برسم خواستم بدونم این شهر از نظر امنیت و کلا زندگی به چه صورتیه؟ خیلی ممنون میشم کمکم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan_jafari6 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. من برای مقطع دکتری دارم با یک استادی از دانشگاه آرکانساس به توافقاتی میرسم ولی قبل از اینکه به توافق کامل برسم خواستم بدونم این شهر از نظر امنیت و کلا زندگی به چه صورتیه؟ خیلی ممنون میشم کمکم کنید.
    ایالتی هست که ۹۹ درصد white هستن. من لیتل راک از داخل داون تاونش رد نشدم ولی حدود ۸۰ درصد ایالتش رو گشتم. به جرات میتونم بگم روستایی ترین ایالت امریکا همین ارکنسا هست (البته مطمن نمیتونم بگم چون داکوتا و نبراسکا اینا رو ندیدم هنوز) و سراسر روستاهای کوچک و زیبا هست و طبیعت فوق العاده ایی هم داره.

اینکه میگم ۹۹ درصد وایت هستن نکته منفی ایی هست! یعنی خارجی خیلی کمه و از اونجا که جنوب محسوب میشه خیلی مردم نایس و خارجی دوستی نداره! بخصوص اینکه در داهاتی هم هستن. من خیلی برخوردا و نگاهای خوبی ندیدم از مردمش. این ایالات مناسب خود امریکایا هستش نه خارجیا.
    من با دوستای امریکاییم دو بار رفتم کمپین تو رودخونه بوفالو و واقعا یکی از قطعات بهشت بر روی زمین هستش. خود دوستای امریکایم گفتن کسی قیافش گردن سرخ میخورد نگی بهش از ایرانی! اصلا سعی کن حرف نزنی! و الا شاتگان رو در میاره مختو میترکونه( شوخیه نترسید حالا) ولی کلا اکسنت رو بشنون( لحظه ای که دهان باز میشه میفهمن البته قبلش از رنگ پوست فهمیدن ماله خاورمیانه اییم!) بهت میگن get the f out here boyyyyy . بازم تاکید میکنم همه مردمش اینجوری نیستن و درصد قلیلی ممکنه اینجوری باشن.

ضمنا ز اخر ایالت تلفظ نمیشه و آرکنسا تلفظ میکنن و جالبه کانزاس رو نمیگن کانزا فقط ارکنسا رو میگن ارکنسا!

بیل کلینتون مال ارکنسا بوده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)