صفحه 217 از 290 نخستنخست ... 117167207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227267 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,161 تا 2,170 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

سلام دوستان. من دارم برای مقطع کارشناسی Roosevelt University Of Chicago اقدام میکنم. الآن منتظره پذیرشم. خواستم بدونم کسی از این دانشگاه یا این شهر اطلاعاتی داره؟ هزینه ها چطوره؟ لطفا راهنمایی کنید. ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir0030352 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دارم برای مقطع کارشناسی Roosevelt University Of Chicago اقدام میکنم. الآن منتظره پذیرشم. خواستم بدونم کسی از این دانشگاه یا این شهر اطلاعاتی داره؟ هزینه ها چطوره؟ لطفا راهنمایی کنید. ممنون.
    من از جلوش همین دیروز رد شدم. پارسال هم البته رد شده بودم. یه برج بسیار زیبا و مدرن تو داون تاون شیکاگو هستش. البته اگر دانشکده مورد نظرتون همونجا باشه. جاش خوبه شک نکنید اگه اونجاست.

Junior Member

سلام میخاستم در مورد شهر Ann arbor سوال کنم. ایالت میشیگان. از اینکه نزدیک دترویت هست و مطالب دوستان رو خوندم خیلی نگران شدم.

Member
    رشته و دانشگاه
    BIOMEDICAL ENGINEERING

نقل قول نوشته اصلی توسط Hasegava نمایش پست ها
    اینکه دیترویت شهر خلافی هست شکی نیست اما اگه اینجوری بخوای فک کنی همه آمریکا همینه..چون سیاه پوستا همه جا هستن. اما اگه باشون دوس بشی مثه جنوبیای ایران خونگرم هستن و رفیق
    Ann Arbor یکی از شهرهای خوب و امن این منطقه س. نگران نباشید.
    اینجا وضعیت زندگی و امنیت نقطه به نقطه فرق میکنه. از دیترویت 10 مایل که دور بشی شهرهایی هست که خونه های میلیون دلاری دارن و کاملا امن هستن.
    Nothing is impossible

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

این سایت برای مقایسه شهر های آمریکا اطلاعات خوبی داره: http://www.areavibes.com/city-comparison/
    می تونید هزینه های زندگی، میزان وقوع جرم و... رو برای شهر های مختلف ببنید و با هم مقایسه کنید.

از دوستان کسی تجربه ای در رابطه با شهر دنور و ایالت کلورادو داره؟ مردمشون چه جور اخلاقی دارن؟ جو شهر و نایت لایفش به چه صورته؟

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    در مورد edwardvile در Illinois کسی اطلاعاتی داره. شهرکوچک و دانشجویی هست (با توجه به اینکه دانشگاه SIUE در این شهرواقع هست)اما اگر اطلاعات بیشتری کسی داره ممنون میشم.
    من یکبار رفتم. شهر کوچکی هست و بلندترین ساختمونش 2 طبقه است. دانشگاه هم در حاشیه شهر است ولی انصافا محیط دانشگاه خیلی سرسبز و عالی است. دیگه اینکه 20 دقیقه تا سنت لوییس فاصله داره و حتی از داخل این شهر قوس معروف سنت لوییس رو میشه ببینی.
    و یک نکته دیگه فکر کنم درسته که شهر کوچیکی هست اما آدمهای باکلاسی درونش زندگی میکنند و یک کم قیمت زندگی کردن تو این شهر بالاست.

سلام دوستان. هزینه زندگی در شیکاگو (ماشین - خورد و خوراک - پوشاک -...) چقدر است؟ قیمت خونه هم اجاره هم خرید و فروش چطوره؟

Junior Member

سلام دوستان.
    کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟
    من میخوام برم دنبال دانشگاه بگردم تو آمریکا، فقط نمیخوام شهر گرونی برم. میشه اسم یه تعداد شهری که زندگی اونجا متوسطه نام ببرید؟ دانشگاه و شهر متوسط. خیلی رنک بالای دانشگاه یا کلاس بالای شهر واسم مهم نیست. به نظرتون کجاها رو بگردم؟
    مرسی ممنونم از سایت خوبتون

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط RRAZIEH نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟
    من میخوام برم دنبال دانشگاه بگردم تو آمریکا، فقط نمیخوام شهر گرونی برم. میشه اسم یه تعداد شهری که زندگی اونجا متوسطه نام ببرید؟ دانشگاه و شهر متوسط. خیلی رنک بالای دانشگاه یا کلاس بالای شهر واسم مهم نیست. به نظرتون کجاها رو بگردم؟
    مرسی ممنونم از سایت خوبتون
    دوست عزیز این سوال شما خیلی کلیه. ولی یوتا ارزونه تا دلتون بخواد
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)