صفحه 230 از 290 نخستنخست ... 130180220221222223224225226227228229230231232233234235236237238239240280 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,291 تا 2,300 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Radioseeker نمایش پست ها
    ...
    در مورد کار جانبی، قانونا وقتی روی ویزای دانشجویی هستید اجازه ی کار ندارین و اگه بفهمن میتونن حتا دیپورتتون کنن. تو بازار سیاه و قاچاقی میتونید کار کنید یا مشاغل خونگی راه بندازین تو اطرافیانتون یواشکی پول دربیارین. مثلاً من سراغ دارم بعضیا خیاطی میکنن یا آرایشگری یا شیرینی پزی و ازین کارها. یا دلالی. ولی خب نمیدونم به ریسکش برای یه دانشجو بیرزه یا نه.
    در مورد کارهای "یواشکی" من یک توضیحی بدم که در صورتی که USCIS به هر طریق و دلیلی متوجه بشه که فردی خارج از محدوده قانونی ویزاش کار میکنه (یعنی مثلا در مورد دانشجوها، کار غیر مرتبط به دانشگاه) بلافاصله اون رو به کشورش deport میکنه و تا جایی که من متوجه شدم، هیچ زمانی اجازه بازگشت به امریکا رو نخواهد داشت (چه به صورت immigrant و چه به صورت non-immigrant) خلاصه این ریسکی ست که اون فرد میپذیره!
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

Albuquerque, NM
    اسمشم تمی تونم تلفظ کنم! این شهر چطوره؟ آب و هواش که گویا خشکه. اگه توضیح کاملتری دارید لطف کنید بگید

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    Albuquerque, NM
    اسمشم تمی تونم تلفظ کنم! این شهر چطوره؟ آب و هواش که گویا خشکه. اگه توضیح کاملتری دارید لطف کنید بگید
    اگر میخوای ببینی آب و هواش چطوریه سریال Breaking Bad رو ببینه که اکثره لوکیشنهاش تو اَلبُکِرکی بوده.

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_k88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    Albuquerque, NM
    این شهر بسیار زیباست توی دره قرار گرفته وقتی که از جاده I40 به این شهر می رسی اونجایی که اصلا انتظار دیدن یه شهر رو نداری این شهر رو می بینی. مخصوصا اگر تو شب باشه بسیار زیباست.
    If one can do it, you too can do it, if no one can do it, you must do it

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_k88 نمایش پست ها
    این شهر بسیار زیباست توی دره قرار گرفته وقتی که از جاده I40 به این شهر می رسی اونجایی که اصلا انتظار دیدن یه شهر رو نداری این شهر رو می بینی. مخصوصا اگر تو شب باشه بسیار زیباست.
    مرسی. من دانشکده فیزیکشو دیدم اصلا بستم سریع صفحه رو
    بزنید تو گوگل مپ ببینید.

Junior Member

سلام
    لطفا در مورد لووییول اگر کسی اطلاعاتی داره،هم هزینه های شهر(کرایه خونه و ...)،آب و هوا،سیستم و حمل و نقل و ... اطلاعات بده
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ,UCD,MD/MPH

طراحی لباس باید خیلییییییییییییییی حرفه ای باشی که تو شرکتای بزرگ راه پیدا کنی . خیاطی اینجا معمول نیست و معمولا کسی نمیده ی خیاط واسش لباس بدوزه.

به نظرم کارای فنی خیلی بهتره و سریع تر کار پیدا میکنی.مثلا ارایشگری و رنگ مو و کاشت ناخن. کارای نقاشی ساختمون .صافکاری.

نقل قول نوشته اصلی توسط Yashma نمایش پست ها
    سلام به همگی خسته نباشید.
    من قصد دارم به شهر ارواین برای زندگی بیام و اولین باره که به آمریکا سفر میکنم.در ایران دانشجو هستم. چند سوال دارم که لطف میکنید راهنمایی کنید.
    اول اینکه: قیمت های رنت خونه را در سایت چک کردم.میخواستم بدونم این قیمتها برای یک نفر هست یا فرقی نداره؟چون من متاهل هستم و میخوام بدونم اگر هزینه ی رنت را زدن مثال 1800تا برای دو نفرمون یا نفری 1800تا باید پرداخت کنیم؟
    دوم اینکه: هزینه های اضطراری و اجباری ماهیانه به غیر از اجاره و خورد و خوراک چه چیزایی هستن؟ و چقدر بابتشون پرداخت باید کرد؟مثلا هزینه قبض ها برای دو نفر با مصرف معمولی و ...یا هزینه بیمه؟هزینه های اجباری را میخوام بدونم
    سوال سوم اینکه برای شروع قصد کار در فروشگاه و یا رستوران را دارم.آیا میتونم اونجا با سطح زبان خوب اینجور کاری را پیدا کنم؟بابتش حدودا چقدر پرداخت میکنن و ایا کافیه واسه مخارج؟
    سوال چهارم:من قصد تقویت یک حرفه را درون خودم دارم.بیشتر به طراحی لباس فکر میکنم.شما چه حرفه ای که اونجا بشه خوب پول در اورد را پیشنهاد میکنید که به طور فشرده اموزش ببینم و برای پیشرفت اونجام خوب باشه؟
    ادم سخت کوش و باهوشی هستم و سرعت اموزشم بالاست.
    لطفا جواب های کامل ندید و با جزییات توضیح بدید.و اینکه مرتبط با سوالاتم جواب بدید
    پیشاپیش از همکاریتون سپاسگزارم.

ApplyAbroad Veteran
    Alan_90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Washington university in St. Louis/Biomedical Engineering

دوستان با تجربه یه سوال:

نظرتون راجع به زندگی در شهرهای کوچیک که در فاصله ی خیلی نزدیک به شهرهای بزرگ هستند چیه؟

مثلاً من از یه دانشگاه تو شهر fairfax پذیرش گرفتم که شهر کوچیکیه با جمعیت حدود 25 هزار نفر. ولی این شهر در فاصله ی 30 کیلومتری واشینگتن دی سی قرار گرفته و در ضمن، این دو شهر با مترو به هم وصل شدن.
    از آنجا که در آینده ممکن است از چند دانشگاه دیگه هم با شرایط مکانی مختلف پذیرش بگیرم، ممنون میشم تجربیاتتون رو از زندگی در این نوع شهرها، با بنده در میان بگذارید تا بتوانم انتخاب درستی داشته باشم.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط eghbalamidi نمایش پست ها
    دوستان با تجربه یه سوال:

نظرتون راجع به زندگی در شهرهای کوچیک که در فاصله ی خیلی نزدیک به شهرهای بزرگ هستند چیه؟

مثلاً من از یه دانشگاه تو شهر fairfax پذیرش گرفتم که شهر کوچیکیه با جمعیت حدود 25 هزار نفر. ولی این شهر در فاصله ی 30 کیلومتری واشینگتن دی سی قرار گرفته و در ضمن، این دو شهر با مترو به هم وصل شدن.
    از آنجا که در آینده ممکن است از چند دانشگاه دیگه هم با شرایط مکانی مختلف پذیرش بگیرم، ممنون میشم تجربیاتتون رو از زندگی در این نوع شهرها، با بنده در میان بگذارید تا بتوانم انتخاب درستی داشته باشم.
    وقتی در شهرهای کوچک که تا این حد نزدیک به شهرهای بزرگ باشن زندگی کنید تقریبا به همه مزایای شهرهای بزرگ دسترسی دارید و از مشکلاتشون نسبتا راحتید. در ضمن توی متروپلیتن های بزرگ مثل واشنگتن، حومه ها جداافتاده از شهر نیستن و عملا به شهر چسبیدن. ساختار شهرهای آمریکا با ایران خیلی متفاوته ولی برای اینکه مطلب براتون تا اندازه ای روشن بشه، به ارتباط شهرری و تهران فکر کنید. با اینکه شهرری و تهران هر کدوم شهرداریهای خودشون رو دارن، وقتی بین شهرری و تهران حرکت می کنید، احساس نمی کنید که از یک شهر به شهر دیگه کاملا مجزا در حال حرکتید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Veteran
    Alan_90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Washington university in St. Louis/Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    وقتی در شهرهای کوچک که تا این حد نزدیک به شهرهای بزرگ باشن زندگی کنید تقریبا به همه مزایای شهرهای بزرگ دسترسی دارید و از مشکلاتشون نسبتا راحتید. در ضمن توی متروپلیتن های بزرگ مثل واشنگتن، حومه ها جداافتاده از شهر نیستن و عملا به شهر چسبیدن. ساختار شهرهای آمریکا با ایران خیلی متفاوته ولی برای اینکه مطلب براتون تا اندازه ای روشن بشه، به ارتباط شهرری و تهران فکر کنید. با اینکه شهرری و تهران هر کدوم شهرداریهای خودشون رو دارن، وقتی بین شهرری و تهران حرکت می کنید، احساس نمی کنید که از یک شهر به شهر دیگه کاملا مجزا در حال حرکتید.
    ممنون از پاسختون
    من تو یکی از این سایت ها که دوستان معرفی کردن (http://www.bestplaces.net/cost-of-living/)، هزینه ی زندگی واشینگتن رو با fairfax مقایسه کردم. تعجب کردم وقتی که دیدم هزینه ی زندگی و مسکن در واشینگتن کمتر از fairfax هست! این به این معنیه که مثلا تو همون مثالی که شما زدین، خرج زندگی تو شهر ری بیشتر از تهران باشه.
    به نظرتون چنین چیزی ممکن هست یا سایته اشتباه کرده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)