صفحه 235 از 290 نخستنخست ... 135185225226227228229230231232233234235236237238239240241242243244245285 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,341 تا 2,350 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط mrtt66 نمایش پست ها
    سلام دوستان اگر کسی بتونه راهنمایی کنه خیلی ممنون میشم بنده پذیرش از دانشگاه فلوریدا استیت در ایالت تالاهاسی گرفتم و قرار نهایت تا فردا نامه financial support استاد برام ارسال بشه بنظرتون با توجه به تاهل بنده و سرمایه اولیه نهایت 25k پیشنهاد چه فاندی رو قبول کنم که به مشکل نخورم منظورم اینه در شهر تالاهاسی با چه فاندی میشه زندگی کرد یک زندگی نرمال. آیا 20k کافیه؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن
    سلام. فاندی که میدن کافی خواهد بود . ( احتمالا 1500 تا 2000 دلار در ماه خواهد بود) نگران باشید. خیلیا با همین فاند, دو نفری زندگی میکنن. سرمایه اولیه خوبی هم که دارید . وضعتون از خیلیا بهتره. (مثلا من با 1100 دلار اومدم آمریکا ). موفق باشید

Member mrtt66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Florida state university

خیلی ممنون از جوابتون البته نمیدونم شما متاهلی با 1100 تا اومدید یا مجردی؟ و توی چه ایالتی زندگی میکنید؟ اما استادم گفت که تویشن ویور هستی و دارم روی حقوق ساعتیت فکر میکنم. اگر اطلاعاتی راجع به شهر تالاهاسی دارید خیلی ممنون میشم بگید مثلا آب و هاش نزدیک کدوم یک از شهرهای ایرانه؟ شرجی بودنش چطوریه؟ و خلاصه هر نکته ای که فکر میکنید مفید باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mrtt66 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جوابتون البته نمیدونم شما متاهلی با 1100 تا اومدید یا مجردی؟ و توی چه ایالتی زندگی میکنید؟ اما استادم گفت که تویشن ویور هستی و دارم روی حقوق ساعتیت فکر میکنم. اگر اطلاعاتی راجع به شهر تالاهاسی دارید خیلی ممنون میشم بگید مثلا آب و هاش نزدیک کدوم یک از شهرهای ایرانه؟ شرجی بودنش چطوریه؟ و خلاصه هر نکته ای که فکر میکنید مفید باشه.
    رقم 20000 برای یک سال زندگی "دانشجویی" دونفره "کاملا" کافیه و زیاد هم هست. اما این فقط برای یکساله و اگر سال بعد هم به شما بخواد فقط ویور بده با کمی مشکل روبرو میشی. پس با استاد اول طی کن که "برای ادامه مسیر (بافرض عملکرد خوب من) چه قولی میدهی؟" ترجیحا ابتدا به ساکن حرفی از این که 25 هزار تا خودت داری اصلا نزن (اگر هنوز نزده ای) و سعی کن قانعش کنی که یک مبلغ حداقلی برای زندگی شما هم در نظر بگیره. در مورد آب و هوا هم تقریبا مشابه (چند درجه ای خنک تر) بندرعباس یا جنوب استاد فارس هست. اما شما قرار نیست که چاه بکنی که قراره زیر فن کویل درست رو بخونی

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط BenFranklin نمایش پست ها
    رقم 20000 برای یک سال زندگی "دانشجویی" دونفره "کاملا" کافیه و زیاد هم هست. اما این فقط برای یکساله و اگر سال بعد هم به شما بخواد فقط ویور بده با کمی مشکل روبرو میشی. پس با استاد اول طی کن که "برای ادامه مسیر (بافرض عملکرد خوب من) چه قولی میدهی؟" ترجیحا ابتدا به ساکن حرفی از این که 25 هزار تا خودت داری اصلا نزن (اگر هنوز نزده ای) و سعی کن قانعش کنی که یک مبلغ حداقلی برای زندگی شما هم در نظر بگیره. در مورد آب و هوا هم تقریبا مشابه (چند درجه ای خنک تر) بندرعباس یا جنوب استاد فارس هست. اما شما قرار نیست که چاه بکنی که قراره زیر فن کویل درست رو بخونی
    به صورت کلی روند فاند دادن اینجوری هست که در پایان هر سالِ قراردادی (که به عنوان مثال برای من جولای هستش)، بر اساس عملکرد دانشجو و رضایت استاد از دانشجو، دوباره قرارداد یکساله بسته میشه و دانشجو از اول نمیتونه بگه، یا با من قرارداد 5 ساله ببند یا من نمیام باهات کار کنم! حداقل این تجربه شخصی من و بسیاری دیگه از دوستانم هست
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی مواد خواجه نصیر الدین طوسی�

با سلام
    از دوستان کسی هست که در شهر سن دیگو زندگی کنه؟ من سال دیگه واسه زندگی سن دیگو خواهم بود و خیلی دوست دارم اونجا با دوستای خوب آشنا شم. مرسی

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

نقل قول نوشته اصلی توسط satori hope نمایش پست ها
    با سلام
    از دوستان کسی هست که در شهر سن دیگو زندگی کنه؟ من سال دیگه واسه زندگی سن دیگو خواهم بود و خیلی دوست دارم اونجا با دوستای خوب آشنا شم. مرسی

من SD زندگی نمیکنم ولی تابستون 2015 خیلی اونجا بودم، شهر خیلی خوبیه برای زندگی. Rent یکم بالاست ولی شهر زنده ای هست. حتما به Gaslamp Quarter هم برید D:

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Gela نمایش پست ها
    من SD زندگی نمیکنم ولی تابستون 2015 خیلی اونجا بودم، شهر خیلی خوبیه برای زندگی. Rent یکم بالاست ولی شهر زنده ای هست. حتما به Gaslamp Quarter هم برید D:
    Gaslamp Quarter is awesome

SD is good for laid back people
    The weather and the smell of ocean wouldn't let you work hard
    It's cheaper than La and SF and Boston

It's got a cute airport
    you can easily circle it

!One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

سلام به تمام دوستان و بزرگوران از دوستان کسی هست که مقیم پیتسبورگ فیلادلفیا باشه و اطلاعات کاملی از ایالت و شهر ، هزینه های زندگی ،محیط برای بزرگ شدن فرزند داشته باشه و یا تاپیکی در این باره به من معرفی کنه . بسیار سپاسگزار می شم این اطلاعات را در اختیار ما بگذاره ضمنا کیس ما لاتاری هست نه دانشجویی

Junior Member

سلام بر دوستان. من یه مقاله در سایت yahoo دیدم با عنوان America's most dangerous states in 2016. نظر شما چی هست؟ کسایی که این ایالت ها زندگی میکنن واقعا همین طور هست؟
    اینم لینکش:
    https://www.yahoo.com/realestate/ame...437397308.html

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sinalol نمایش پست ها
    سلام بر دوستان. من یه مقاله در سایت yahoo دیدم با عنوان America's most dangerous states in 2016. نظر شما چی هست؟ کسایی که این ایالت ها زندگی میکنن واقعا همین طور هست؟
    اینم لینکش:
    https://www.yahoo.com/realestate/ame...437397308.html
    در امریکا تعریف امنیت در سطح ایالت یا حتی شهر خیلی معنی ندارد. امنیت از یک محله به یک محله دیگر کاملا فرق میکند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)