صفحه 238 از 290 نخستنخست ... 138188228229230231232233234235236237238239240241242243244245246247248288 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,371 تا 2,380 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

سلام دوستان
    ببخشید کسی اطلاعاتی در مورد زندگی توی شهر athens توی ایالت اهایو داره؟

Junior Member maryam95 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    ماساچوست كه ايالته. مشخصا كدوم شهر اين ايالت مورد نظرتونه؟ بوستون و مناطق اطرافش از مناطق خيلي گرون آمريكا هستن.
    شهر امهرست در ایالت ماساچوست وشهر میامی در ایالت فلوریدا.
    I would never say never
    I would fighting for ever

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    ماساچوست كه ايالته. مشخصا كدوم شهر اين ايالت مورد نظرتونه؟ بوستون و مناطق اطرافش از مناطق خيلي گرون آمريكا هستن.
    میامی هم شهر گرونیه.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

Gallup-Healthways Well-Being Index

2015 Community Well-Being Rankings and Access to Care
    by: Gallup
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam95 نمایش پست ها
    شهر امهرست در ایالت ماساچوست وشهر میامی در ایالت فلوریدا.
    پسر دایی من امهرست زندگی میکرد خیلی سر د و کوچیک بود. اصلا راضی نبود. از اونجا انتقالی گرفت به iowa خیلی راضیه الان.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1908 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیز کسی درباره منهتن کانزاس اطلاعاتی داره؟ تجربیات ایرانیان تو این شهر اینجور که من سرچ کردم خیلی کمه. ممکنه یه نفر کمی درباره کیفیت زندگی و سبک زندگی در این شهر و مهمترین نقاط قوت و ضعفش کمی توضیح بده؟
    تو فرم Affidavit of Financial Support دانشگاه هزینه زندگی یک نفر رو زده 8000 تا و همرا 7000 تا. یعنی واقعا با 15000 تا میشه متأهلی زندگی کرد؟ یا اینکه تو این فرم ها حداقل بخور و نمیر رو مینویسن؟ البته هر کس قطعا پول اضافه هم با خودش میاره ولی من کلی پرسیدم
    بســــــیار ممنون
    راستش ما توی شیکاگو که نسبتا جای گرونی هست با حدود ماهی ۱۳۰۰ دلار به صورت متاهلی زندگی می کردیم. اگه برآورد ۱۵۰۰۰ دلار دانشگاه شما برای یک سال تحصیلی (یعنی ۹ ماه) باشه، نمی دونم اینها مخارج زندگی متاهلی در یک شهر کوچک دانشگاهی توی کانزاس رو چه جوری ماهی ۱۶۰۰ دلار در نظر گرفتن. حتی اگه اون رقم ۱۵۰۰۰ دلار رو برای ۱۲ ماه هم سرشکن کنیم، میشه حدود ماهی ۱۲۰۰ دلار که باز هم زیاده. یعنی کرایه خونه اونجا در حد شیکاگو هست؟
    ویرایش توسط Mehrad : March 5th, 2016 در ساعت 09:47 PM
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

سلام دوستان من از virginia commonwealth university در شهر ریچموند پذیرش گرفتم با فاند 22500$. میخواستم بدونم کسی در مورد خرج و مخارج زندگی تو ریچموند و کلا در مورد این شهر اطلاعاتی داره راهنمایی کنه؟
    ممنون

Junior Member maryam95 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

سایتی سراغ ندارین که از نظر امنیت و سطح فرهنگی ایالت ها رو رتبه بندی کرده باشه؟؟؟؟....مسئله امنیت و فرهنگ خیلی برای من مهمه....مثلا من شنیدم ایالت تگزاس با اینکه ایالت ارزونی هست ولی امنیت اونجا خیلی پایینه....میخوام از روی منابع موثق شهر و دانشگاه مورد نظرمو انتخاب کنم
    I would never say never
    I would fighting for ever

Senior Member m_rond آواتار ها

سایتی سراغ ندارین که از نظر امنیت و سطح فرهنگی ایالت ها رو رتبه بندی کرده باشه؟؟؟؟....مسئله امنیت و فرهنگ خیلی برای من مهمه....مثلا من شنیدم ایالت تگزاس با اینکه ایالت ارزونی هست ولی امنیت اونجا خیلی پایینه....میخوام از روی منابع موثق شهر و دانشگاه مورد نظرمو انتخاب کنم
    سلام
    امنیت چیزی نیست که شما در مقیاس ایالتی اونو مقایسه کنید. مقیاسش شهری، محله ای و در مواردی حتی خیابون به خیابون هست. مثلاً در رنکینگ ّForbes، شهر پلینو در تگزاس، امنترین شهر آمریکا معرفی شده. شهرهای ال پاسو، سن آنتونیو و آستین از ایالت تگزاس در بین امنترین شهرهای با جمعیت بالای 500 هزار نفر در آمریکا هستند. یا مثلا شهر کمدن تو نیوجرسی، دیترویت میشیگان، سنت لوئیس میزوری، ممفیس تنسی و اوکلند کالیفرنیا در اکثر رنکینگها جزء شهرهای ناامن معرفی شده اند. برای مقایسه ی امنیت، با مقیاس ایالتی نرید جلو چون اینجوری سردرگم می شید. در این مورد هم رنکینگهای متفاوتی وجود داره که در اکثرشون شهرها هم سطح نیستند و مثلاً می بینید فلان شهر 20,000 نفری در یک رنکینگ به عنوان امنترین شهر معرفی شده اما دلایل زیاد دیگه ای باعث می شه که اصلاً اونجارو انتخاب نکنبد. یاد یه قسمت از سریال تئوری بیگ بنگ افتادم که توش شلدن کوپر می خواست شهری با پایینترین آمار جرم تو آمریکارو انتخاب کنه و بر اساس تحقیقات متعدد و پارامترهای متعدد آخر سر شهر Bozemn تو ایالت مونتانا رو انتخاب کرد و تا رفت اونجا توهمون ایستگاه قطار چمدونشو دزدیدن. اما در مورد فرهنگ فکر کنم بشه در سطح ایالتی مقایسه کرد.
    Never Say Never

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA - دانشگاه صنعتی شریف

واسه امینت در سطح ایالتی معیارش رو نمی دونم ولی هفته پیش دقیقا دنیال همینم وضوع بودم در سح کشورها و دیدم رنکینگش در سح امریکا ایالتیه. ولی همونطور که دوستمون هم گفت نمیشه ایالت رو به همه شهرهاش نسبت داد. الان تگزاس هم محیطش داره دانشگاهی میشه و این برداشت شما درست نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)