صفحه 258 از 290 نخستنخست ... 158208248249250251252253254255256257258259260261262263264265266267268 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,571 تا 2,580 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    عادت ایرانیها همین هست که هر جا باشن سعی دارن هر طور شده از اونجا به شدت دفاع کنن به خصوص وقتی بحث عقیدتی پیش میاد.
    به هر حال آمریکا یکی از آزادترین ممالک دنیاست و از هر مذهب و نژادی در هنه ایالت و شهرا پیدا میشه حالا ممکنه بعضی قوانین با هم فرق بکنن.
    به هر روی شما با تولیدو خوشین دوست بالایی با کالیفرنیا و بنجامین با دنور و ...
    اگه پستهای من رو با دقت بخونید من سعی نمی کنم هر طور شده از جایی که هستم دفاع کنم. در مورد شهرهای دیگه آمریکا هم زیاد نوشتم و هیچوقت نگفتم تولیدو بهترین جاست. و در مورد همینجایی که الان هستم به صورت یکجانبه دفاع نکردم و ایرادهای اینجا رو هم در پستهای قبلیم نوشتم. مثلا اینکه سیستم اتوبوسرانی اینجا مثل خیلی شهرهای آمریکا ضعیفه. یا اینکه وضع آسفالت خیابونهای اینجا بده. اینها ایراد های واقعیه و به سلیقه و عقیده ربطی نداره. البته در کنار این ایرادها محسنات غیرقابل انکار اینجا رو هم میگم که در بعضی جهات از شهرهای بزرگتر از خودش بهتره. و اگه ایراد غیرواقعی ببینم رد می کنم چه در مورد تولیدو و چه هر شهر دیگه ای که تجربه شخصی زندگی یا اطلاعات دقیق در موردش داشته باشم. تولیدو با معیارهای آمریکایی (یا حتی با معیارهای ایرانی) شهر خیلی مذهبی محسوب نمیشه. بد نیست اگه از دوستتون بپرسید منظورش از خیلی مذهبی یا محل زندگی خشکه مذهبی ها یعنی چی؟
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    10 هزار دلار بعد از مالیات شاید. منتهی باید مالیات بر درآمد را هم حساب کنید که در کالیفرنیا ممکنه 35 درصد هم بشه (مجموع فدرال و ایالتی). 10 هزار دلار در ماه قبل از مالیات در جاهای خوب کالیفرنیا یک زندگی حدود متوسط میشه. برای جاهای خیلی گرونش حتی زیر متوسط.
    آره، 10 هزار قبل از تکس که عملا تو کالیفرنیا فاتحست - هم همون بحث مالیات، هم بحث مالیات ملک و یا اجاره و قیمت خونه. بعد از تکس هم 10 هزارتا بسته به شهرش داره. یه جوری میشه قشر متوسطِ ایران (اون وسطای توزیع نرمال). تا جاییکه من میدونم (من پدر و مادرم در لس آنجلس زندگی میکنن)، قیمت خونه در محله های خوب LA به طور ددیمنشانه ای زیاده. مگر اینکه مثلا برین کمی دورتر، مثلا PalmDale.

مشکل دیگه اینه که شما به محض اینکه تشکیل خانواده بدی به صورت تصاعدی هزینه ها میره بالا (بچه به طور متوسط سال اول 25 تا 30k هزینه داره و ... )
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    آره، 10 هزار قبل از تکس که عملا تو کالیفرنیا فاتحست - هم همون بحث مالیات، هم بحث مالیات ملک و یا اجاره و قیمت خونه. بعد از تکس هم 10 هزارتا بسته به شهرش داره. یه جوری میشه قشر متوسطِ ایران (اون وسطای توزیع نرمال). تا جاییکه من میدونم (من پدر و مادرم در لس آنجلس زندگی میکنن)، قیمت خونه در محله های خوب LA به طور ددیمنشانه ای زیاده. مگر اینکه مثلا برین کمی دورتر، مثلا PalmDale.

مشکل دیگه اینه که شما به محض اینکه تشکیل خانواده بدی به صورت تصاعدی هزینه ها میره بالا (بچه به طور متوسط سال اول 25 تا 30k هزینه داره و ... )
    مگه ملکی که کسی بخره هم مالیات داره ؟ حتی بعضی اشنایان که اونجان میگن مالیات ماشین هم که کم نیست .

Junior Member

سلام ممنون از راهنماییاتون و ببخشید اگه با سوالم باعث ایجاد بحث و کدورت بین دوستان شدم
    البته که من میدونم اونجا هم اجاره خونه هم هزینه زندگی از ایران بیشتر و مطمئنن انقد هم بیچاره نشدیم پاشم بریم آمریکا تکدی گری
    متاسفانه هم من هم همسرم اینجا تو رشته تحصیلیمون موفق نبودیم من ارشد پژوهش هنر دارم همسرم ارشد معماری به امید تحصیل و کار میخوایم مهاجرت کنیم ان شاالله
    درمورد شهر دنور و دالاس و هیوستن و پرتلند دوستان ممنون میشم اگه اطلاعات بیشتری دارین برای زندگی و کار بهم اطلاع بدین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyant نمایش پست ها
    مگه ملکی که کسی بخره هم مالیات داره ؟ حتی بعضی اشنایان که اونجان میگن مالیات ماشین هم که کم نیست .
    مالیات مسکن (Property Tax) منظور همون عوارض سالانه شهرداری است .
    ویرایش توسط ghlobe : May 28th, 2016 در ساعت 05:02 PM

من هر چی گشتم رقم مالیات خودرو رو پیدا کنم سایتی ندیدم .کسی از دوستان سایتی میشناسه

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

من هر چی گشتم رقم مالیات خودرو رو پیدا کنم سایتی ندیدم .کسی از دوستان سایتی میشناسه
    مالیات خودرو به مانند سایر اقلام دیگر در هر ایالت متفاوت است.
    بهترین کار این است که شما سایت DMV هر ایالت رو چک کنید تا بتونید اطلاعات لازم رو پیدا کنید.

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

من در شهر رولا ایالت میزوری زندگی میکنم

هزینه های به شدت پایینه و واقعا به سود دانشجو هست

اینجا خونه یه خوابه با کیفیت عالی 450 درماه
    پول برق و اینا هم 110 120 تا
    کلا ما تو یه ماه کمتر از 1000 تا (شاید900) هزینه داریم ... البته به نسبت فاندهای دانشجو ها هم خیلی کمتره از دانشگاههای دیگه
    آمریکا واقعا شهر با شهر قیمت ها فرق دارند ، و نمیشه مقایسه کرد
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

مالیات ماشینی که تازه خریدید بسته به ایالت فرق میکنه مثلا در میزوری باید چهار و نیم درصد در ابتدا مالیات خودروی خریداری شده تون رو بپردازید

http://www.dmv.org/mo-missouri/buy-s...lling-faqs.php
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

كسي تجربه ايي در مورد وضعيت زندگي در شهر سياتل و يا شهراي كوچيك اطرافش مثل " ساماميش" رو داره؟ آيا اين اطراف كاميونتي ايراني هم وجود داره؟ وضعيت ماليات چطوره؟ و همينطور وضعيت اشتغال؟ مردم اين منطقه به چه صفت و يا ويژگي هاي معروف هستن؟
    EDV Selection 2017
    کیس نامبر: 2017AS5xxx

.
    سفارت: ایروان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)