صفحه 266 از 290 نخستنخست ... 166216256257258259260261262263264265266267268269270271272273274275276 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,651 تا 2,660 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

سلام

میشه راهنمایی کنید که هزینه زندگی در شیکاگو ماهیانه چقدر میشه؟ من برای فرصت مطالعاتی ۶ ماهه قصد دارم اقدام کنم .
    هزینه مسکن که فکر میکنم مهمترین هست رو اگر مشخص بفرمایید ممنون میشم.
    آیا میشه اتاقی اجاره کرد یا مشترکا خونه ای گرفت که هزینه پایین بیاد؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marya7 نمایش پست ها
    سلام

میشه راهنمایی کنید که هزینه زندگی در شیکاگو ماهیانه چقدر میشه؟ من برای فرصت مطالعاتی ۶ ماهه قصد دارم اقدام کنم .
    ممنون
    شیکاگو جز شهرهایی است که هزینه زندگیش زیاد است. و مورد خونه مشترک بهترین حالت برای کم کردن هزینه هاست.
    باید دنبال مواردی باشید که فرد خونه داره و دنبال هم خونه ای میگرده. چون خیلی بعید هست که بتونید یک منزل اجاره کنید و بعدش یک هم خونه ای برای یک دوره شش ماه پیدا کنید.
    سایت زیر میتونه بهتون کمک کنه:
    https://chicago.craigslist.org/
    https://chicago.craigslist.org/search/roo
    https://chicago.craigslist.org/search/sub
    مورد دیگه اینکه مترو شیکاگو گزینه خوبی برای رفت و آمد است و تقریبا تا نقاط دوردست شهر هم مترو وجود داره. میتونید منزلتون رو نزدیک به یکی از ایستگاههای مترو انتخاب کنید.
    موفق باشید

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط marya7 نمایش پست ها
    سلام

ممنون
    بستگی داره کجا خونه بگیرید. اگه کسی رو پیدا کنید که برای اون شش ماه باهاش همخونه بشید، حدود ۴۰۰-۵۰۰ دلار سهم شما از کرایه خونه میشه. اگه تنها بخواهید اجاره کنید بین ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار باید بدید ولی با توجه به اینکه فقط ۶ ماه هستید، گرونتر از قرارداد یک ساله باهاتون حساب میکنن و بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ دلار در ماه میکشن روش.

مدتی که در شیکاگو به صورت متاهلی زندگی می کردیم، مجموع هزینه های ما (بدون هزینه های ماشین) حدود ۱۳۰۰ دلار در ماه بود که از این رقم برای یک استودیو در حومه های غربی ماهی ۸۰۰ می دادیم. در مورد شیکاگو در تاپیک شهرهای آمریکا توضیح بیشتر هست. برای توضیح بیشتر در مورد پایین آوردن هرینه های زندگی می تونید پستهای قبلی تاپیک صرفه جویی رو بخونید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

کسی از مخارج Washington, DC اطلاعاتی داره؟ حدود مخارج ماهانه چه مقدار هست، البته ترجیح می دهم تنها زندگی کنم.

Junior Member

دوستان ممنون میشم یک قیاس مع الفارق از دو شهر هیوستون و اورلاندو می کنید !؟ (از جنبه های مختلف)

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط rooholghodos نمایش پست ها
    کسی از مخارج Washington, DC اطلاعاتی داره؟ حدود مخارج ماهانه چه مقدار هست، البته ترجیح می دهم تنها زندگی کنم.
    آپارتمان یک خوابه همه جوره هست ولی اگر میخواهید در محل خوبی باشه باید بالای 1500$ در ماه اجاره بدید. معمولا یک خوابه بین 1200$ تا 2500$ هستند. Sales tax هم تو دی سی 5.75% هست که کمتر ار مریلند و بیشتر از ویرجینا است. اگر مخل کارتون در دی سی نیست به نظرم بهتره تو ویرجینا یا مریلند خونه بگیرید، آپارتمان های بهتری میتونید پیدا کنید با قیمت کمتر. فکر می کنم ماهی 4000$ میتونه میانگین خوبی باشه از هزینه ها که البته بسته به سبک زندگی میتونه بالا پایین بشه.

Junior Member

سلام، کسی در مورد شهر سالت لیک سیتی در یوتا اطالاعاتی داره به ویژه در مورد وضعیت امنیت شهر، منطقه ای که campus دانشگاه یوتا قرار داره، مراکز تفریحی شهر و در مورد رفتارشون با خارجی ها. در مورد مذهبی بودن و مورمون ها و این چیزها زیاد شنیدم بیشتر در مورد این چهار تا مورد اطلاعات می خواستم. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid91 نمایش پست ها
    سلام، کسی در مورد شهر سالت لیک سیتی در یوتا اطالاعاتی داره به ویژه در مورد وضعیت امنیت شهر، منطقه ای که campus دانشگاه یوتا قرار داره، مراکز تفریحی شهر و در مورد رفتارشون با خارجی ها. در مورد مذهبی بودن و مورمون ها و این چیزها زیاد شنیدم بیشتر در مورد این چهار تا مورد اطلاعات می خواستم. ممنون
    من يه سفر چند روزه رفتم به اين شهر واقعاً طبيعت قشنگي داره در اطرافش و هايكينگ ميشه كرد. اما شهر آروم و ساكتيه و به اونصورت سرگرمي خاصي نداره . اكيپ بچه هاي ايراني دانشگاه يوتا واقعاً جو خوبي دارن و خيلي به هم كمك ميكنن. چون شهر مذهبي هست اكثرآً مورمون هستند مهربانن و سفيد پوست و خوش اخلاق . من اونجا سياه پوست اصلا نديدم خود بچه ها هم ميگفتن به ندرت سياه پوست هست. به خاطر مذهبي بودنشون هم جرم و جنايت كمتري اتفاق ميوفته.اكثراً خانواده ها رو مي بيني با سه الي چهار تا بچه . داون تانش رو دوست داشتم و به اونصورت كه تو شهرهاي بزرگ homeless هست اونجا خيلي نديدم. شهر درس خوندنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی مواد خواجه نصیر الدین طوسی�

با سلام
    از دوستان کسی هست که در شهر سن دیگو باشه باهم آشنا شیم؟ من سال دیگه واسه زندگی میرم اونجا.

نظرتون در مورد زندگي و پيدا كردن كار تو ميامي چيه؟ شهر رو ديدم ولي زندگي بلند مدت منظورمه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)