صفحه 268 از 290 نخستنخست ... 168218258259260261262263264265266267268269270271272273274275276277278 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,671 تا 2,680 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

Banned

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط nastaran1992 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی ایا خبر داره که برای خانم هایی که تقریبا حجاب داشته باشن (شال ) مشکلی پیش میاد توی امریکا یا نه؟
    ایالت اتلانتا مخصوصا
    با احترام به سایر دوستان، امیدوارم به من خرده نگیرن !
    من آمریکا نیستم. البته ببخشید که اینو میگم ولی ممکنه از جانب یک عده از هموطنان مورد تمسخر واقع بشین.
    بالاخره چه میشه کرد...

Junior Member

اصولا نگاه جامعه آمریکا به مسلمانان مثبت نیست، مسلمانان عمدتا سعی می کنند در جامعه نامرئی شوند و زیاد روی مسلمان بودنشان مانور ندهند، در مورد مشکل برای زنان محجبه باید بگوبم، به صورت کلی مردم آمریکا با زنان محجبه مشکلی ندارند ولی در آمریکا افرادی حضور دارند که در صورت مشاهده افراد محجبه شروع به فحاشی یا فریاد زدن می کنند شما اگر در گوگل سرچ کنید میتوانید به اخبار این گونه حملات لفظی دست پیدا کنید و گاهی اوقات نیز ممکن است مورد حملات فیزیکی قرار بگیرند.
    در مورد ایرانیها هم باید گفت نگاه مثبتی به زنان با حجاب ندارند و بارها پیش آمده است که تیکه و متلک بیندازند.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط hbg نمایش پست ها
    اصولا نگاه جامعه آمریکا به مسلمانان مثبت نیست، مسلمانان عمدتا سعی می کنند در جامعه نامرئی شوند و زیاد روی مسلمان بودنشان مانور ندهند، در مورد مشکل برای زنان محجبه باید بگوبم، به صورت کلی مردم آمریکا با زنان محجبه مشکلی ندارند ولی در آمریکا افرادی حضور دارند که در صورت مشاهده افراد محجبه شروع به فحاشی یا فریاد زدن می کنند شما اگر در گوگل سرچ کنید میتوانید به اخبار این گونه حملات لفظی دست پیدا کنید و گاهی اوقات نیز ممکن است مورد حملات فیزیکی قرار بگیرند.
    در مورد ایرانیها هم باید گفت نگاه مثبتی به زنان با حجاب ندارند و بارها پیش آمده است که تیکه و متلک بیندازند.
    این کار بر گفته بود حجاب تقریبی در واقع تکلیفش با خودش مشخص نیست تقریبا 11 تا پست داره و یکی از سوالاش در مورد حجاب تقریبیه!! یعنی این مساله اونقدر مهم هست!؟ به نظر من حجاب تقریبی بدترین حالته! یا پوشش کامل یا ازاد دیگه اون وسطی فقط تو ایران تعریف شده است.
    در ضمن من چند تا ایالت بودم تا حالا چنین چیزی ندیدم با این حال این حملات فقط منحصر به محجبه ها نمیشه!

Junior Member

به هر صورت در آمریکا افرادی وجود دارند که با افراد محجبه یا خاورمیانه ای مشکل دارند و دنبال بهانه می گردند که دعوا و کتک کاری راه بیندازند.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

به هر صورت در همه جا همه جور ادمی پیدا میشه

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hbg نمایش پست ها
    به هر صورت در آمریکا افرادی وجود دارند که با افراد محجبه یا خاورمیانه ای مشکل دارند و دنبال بهانه می گردند که دعوا و کتک کاری راه بیندازند.
    اصولاً در تمام کشورهای دنیا آدمهایی وجود دارند که با یه سری از آدمهای دیگه مشکل دارند. ولی عموماً آمریکا برای مسلمانها جای مناسبتری هست تا اروپا (لااقل تا 20 ژانویه 2017) ضمن اینکه معمولاً کتک کاری راه نمی ندازن که بعدش هم چند هزار دلار جریمه پرداخت کنن. معمولاً استایلشون در درگیریهای مختلف، تو اونور جوب من اینور جوب فحش بده فحش بستون هست.
    Never Say Never

درگیر هم نشه نگاه های سرد و چپ چپشون دراز مدت میتونه تو روحیه شخص تاثیر بدی بذاره. من خودم بارها شده محجبه دیدم اینور انور با دقت نگاهای امریکایی ها رو زیر نظر گرفتم و دیدم چطوری ری اکشن نشون میدن. خوشبختانه یا هرچی، ۹۹ درصد خانومای ایرانی اینجا حجاب ندارن و خودشون رو از اعراب سوا میکنن.

دوستان سلام

ممنون میشم یه تویحات جامعی در مورد کلمبوس و تولیدو در ایالت اوهایو بدین. بازار کارشونف هزینه زندگی، و ...

ممنون

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط medal نمایش پست ها
    دوستان سلام

ممنون میشم یه تویحات جامعی در مورد کلمبوس و تولیدو در ایالت اوهایو بدین. بازار کارشونف هزینه زندگی، و ...

ممنون
    در پستهای قدیمیم در مورد شهرهای اهایو توضیح داده بودم و مقداری مقایسه کرده بودم. فکر کنم سال ۲۰۱۳ بود اون پستها. اگه بعد از مطالعه اون پستها سوال بیشتری در مورد شرایط زندگی داشتید، می تونید به طور دقیق تر بپرسید که چه پارامترهایی براتون مهمه.

کلمبوس مرکز ایالته و نسبت به تولیدو هزینه های زندگی بیشتره. ولی بازار کارش به طور کلی بهتر از تولیدو هست چون شهر خیلی بزرگتریه نسبت به تولیدو. البته در مورد بازار کار نمیشه به طور کلی صحبت کرد. بستگی داره به اینکه زمینه کاری شما چی باشه. ممکنه یک شهر در برخی رشته ها بازار کارش بهتر از شهر دیگه باشه و برای رشته دیگه ای بر عکس باشه.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

کسی تجربه زندگی در Bessember City در ایالت کارولینای شمالی رو داره؟ در مورد شرایط کاری؟ زندگی ؟ تحصیل؟ مردم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)