صفحه 269 از 290 نخستنخست ... 169219259260261262263264265266267268269270271272273274275276277278279 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,681 تا 2,690 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Azad1390 نمایش پست ها
    کسی تجربه زندگی در Bessember City در ایالت کارولینای شمالی رو داره؟ در مورد شرایط کاری؟ زندگی ؟ تحصیل؟ مردم؟
    این که بغل شارلوته. تعریفی نداره.جنوبه دیگه. اما چون نزدیک شارلوت باز بهتره.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    این که بغل شارلوته. تعریفی نداره.جنوبه دیگه. اما چون نزدیک شارلوت باز بهتره.
    ممكنه دقيق تر توضيح بديد؟ يعني منظورتون اينه كه كلا مناسب زندگي نيست ؟ يا اينكه اصلا جنوب آمريكا براي زندگي خوب نيست ؟
    يا بهتره شارلوت رو براي زندگي انتخاب كنيم ؟
    در مورد Bessember City اگه اطلاعات بيشتري داريد ممنون ميشم بگيد

ممكنه دقيق تر توضيح بديد؟ يعني منظورتون اينه كه كلا مناسب زندگي نيست ؟ يا اينكه اصلا جنوب آمريكا براي زندگي خوب نيست ؟
    جنوب جاي خوب و بد داره. يه جاهايي داره كه من شخصا حاضرم تا اخر عمر اونجا زندگي كنم مث جانسون سيتي تو شرق تنسي! يعني بقدري مردمش نايس و مهربونن شگفت زده ميشه ادم! حتي ناكسويل هم من رفتم از ممفيس و نشويل هزاران بار بهتر بود (از لحاظ مردم).

ببین این مقایسه ها بر مبنای مشاهدات شخصیه و به خود ادم بستگی داره. این دوستمون مثلا جانسون سیتی رو دوست داره. شما ممکنه بری تجربه ت متفاوت باشه. من چون تجربه ی بوستون و منهتن رو دارم جنوب آمریکا از چشم افتاده. ممکنه سالی یه بار برای طبیعت گردی یا شکار برم ولی حاظر نیستم اونجا کار و زندگی کنم.

شما به نظر من شارلوت زندگی کنی بهتره. البته اگه بودجه ت میرسه و رفت و آمد روزمزه اذیتت نمی کنه. 85 بند میاد ساعت 5.

Junior Member

از دوستان عزیز saranaimi و pimi810 ممنونم . من تازه میخوام برای مهاجرت اقدام کنم و وکیلم این شهر Bessember رو پیشنهاد داده . چون هیچ اطلاعی در موردش ندارم از شما خواستم کمکم کنید . آیا جایی هست به غیر از وب سایت ویکی پدیا که اطلاعات جزئی تری رو در اختیار آدم قرار بده ؟
    ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه

از دوستان عزیز saranaimi و pimi810 ممنونم . من تازه میخوام برای مهاجرت اقدام کنم و وکیلم این شهر Bessember رو پیشنهاد داده . چون هیچ اطلاعی در موردش ندارم از شما خواستم کمکم کنید . آیا جایی هست به غیر از وب سایت ویکی پدیا که اطلاعات جزئی تری رو در اختیار آدم قرار بده ؟
    یکی از حومه های بیرمنگام هستش. من ۴ ۵ باری رفتم بیرمنگام. نمیخام ناامیدتون کنم ولی زیاد تعریفی نداره. ولی اشکالی نداره بعدا خیلی راحت میتونید جابجا کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    یکی از حومه های بیرمنگام هستش. من ۴ ۵ باری رفتم بیرمنگام. نمیخام ناامیدتون کنم ولی زیاد تعریفی نداره. ولی اشکالی نداره بعدا خیلی راحت میتونید جابجا کنید.
    نه این تو NC هستش بغل شارلوت.

کلا تو جنوب آمریکا اگر آتلانتا و دالاس رو با یک خط مستقیم به هم وصل کنید، اون وسط هیچی نیست!!!! ATL و DFW بای پس کردن این منطقه رو.

شما میخاید برید اونجا چی کار کنید؟ گرین کارد دارید؟

اگر فامیل و کس و کاری اونجا ندارید و درس هم قرار نیست اونجا بخونید و کاری هم بهتون پیشنهاد نشده تو LA تو پارک بخواید بهتره از Bessember .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mech Engr/ ShirazU

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    نه این تو NC هستش بغل شارلوت.

کلا تو جنوب آمریکا اگر آتلانتا و دالاس رو با یک خط مستقیم به هم وصل کنید، اون وسط هیچی نیست!!!! ATL و DFW بای پس کردن این منطقه رو.
    من در این چند روزه تمام صفحات این تاپیک رو خوندم. شما یکی از افرادی بودید که بیشترین پست ها رو گذاشته بودید. با شما موافقم که کلا ایالت های شمال شرق و غرب، بهتر از ایالات جنوبی هستن. اما، غرور، تکبر، از بالا به پایین نگاه کردن بی دلیل و بی جهت و توهین های شما توی پست هاتون به ایالت های جنوبی و مردم اون جا واقعا زننده هست. اگر یک فرد متولد و بزرگ شده ی بوستون، نیویورک یا سن دیه گو این طور در مورد این ایالت ها صحبت می کرد، باز قابل قبول بود. این که فردی که از یک کشور جهان سومی رفته آمریکا، با مدتی بودن توی بوستون، این طور از خود بی خود میشه که همه چیز رو زیر سوال می بره واقعا متاسف کننده هست. شبیه این می مونه که یه نفر از خزانه بره تهران پارس مدتی اون جا باشه بعد بره نیاوران و یعد بیاد و کلی از تهران پارس بد گویی کنه. در این موقعیت یکی باید بهش یادآوری کنه که پسر! تو که این طور از تهران پارس بد می گی، یادت نره که خودت بچه ی خزانه هستی، لطفا سکوت کن و با چند صباحی تو نیاوران بودن، خیال نکن که بچه نیاوران شدی!
    ضمنا، تعداد زیادی از دانشجوهای پرتلاش و بااستعداد ایرانی توی دانشگاه های ایالت های جنوبی مشغول تحصیل هستن. این طور بدگویی مفرط و کورکورانه شما از این ایالت ها، زیر سوال بردن شایستگی اون دانشجوها هم هست. یعنی اینکه اون ها اینقدر خوب نبودن که در ایالت های به زعم شما بهتری پذیرش بگیرن با فاند(در مورد اون هایی که بدون فاند میان حرفی ندارم چون وضعشون معلومه). می دونیم که همه ی فرآیند اپلای مخصوصا برای دانشجویی که می خواد فاند بگیره، دست خودش نیست و شانس هم عامل مهمی هست. بسیاری از این دانشجوها در ایالات جنوبی، حتما حتما لیاقت تحصیل در دانشگاه های تاپ 20 آمریکا رو داشتن، منتها به هر دلیلی، در اون زمانی که می خواستن اپلای کنن پوزیشن مناسب برای اون ها وجود نداشته. پس این دلیل نمیشه که اگر کسی در دانشگاهی در محل بهتری تحصیل می کنه، محل تحصیل دیگران رو از روی برداشت شخصیش مورد تمسخر و تخریب قرار بده. در حالی که عوامل خارج از اختیار دانشجوی پذیرفته شده با فاند بزرگترین دلیل بوده که باعث این اختلاف در محل تحصیل شده نه صرفا شایستگی ها علمی.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanphd نمایش پست ها
    من در این چند روزه تمام صفحات این تاپیک رو خوندم. شما یکی از افرادی بودید که بیشترین پست ها رو گذاشته بودید. با شما موافقم که کلا ایالت های شمال شرق و غرب، بهتر از ایالات جنوبی هستن. اما، غرور، تکبر، از بالا به پایین نگاه کردن بی دلیل و بی جهت و توهین های شما توی پست هاتون به ایالت های جنوبی و مردم اون جا واقعا زننده هست. اگر یک فرد متولد و بزرگ شده ی بوستون، نیویورک یا سن دیه گو این طور در مورد این ایالت ها صحبت می کرد، باز قابل قبول بود. این که فردی که از یک کشور جهان سومی رفته آمریکا، با مدتی بودن توی بوستون، این طور از خود بی خود میشه که همه چیز رو زیر سوال می بره واقعا متاسف کننده هست. شبیه این می مونه که یه نفر از خزانه بره تهران پارس مدتی اون جا باشه بعد بره نیاوران و یعد بیاد و کلی از تهران پارس بد گویی کنه. در این موقعیت یکی باید بهش یادآوری کنه که پسر! تو که این طور از تهران پارس بد می گی، یادت نره که خودت بچه ی خزانه هستی، لطفا سکوت کن و با چند صباحی تو نیاوران بودن، خیال نکن که بچه نیاوران شدی!
    چرا باید انتقاد از مثلا آلاباما محدود به متولدین مثلا بوستون باشه؟ مگر یک جهان سومی چشم نداره و نمیتونه بوستون رو با آلاباما مقایسه کنه؟ یا مثلا باید بچه نیاوران بود تا از نیاوران تعریف کرد؟
    محل تولد ربطی به قضاوت راجع به شهر ها و مناطق نداره. اگر اینطور می بود همه ماها که متولد ایران هستیم اصلا نمی بایست حق نظر راجع به امریکا و کانادا می داشتیم مگر به به و چه چه.

در مورد محل دانشگاه هم قبلا دیده بودم افراد نسبت به دانشگاهشون تعصب و غیرت نشان بدهند ولی نه نسبت به شهر و ایالتی که دانشگاه در آن واقع شده است. انتقاد از محیط ایالت آلاباما به معنی انتقاد از دانشجویان یا دانشگاه آلاباما که نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)