صفحه 276 از 290 نخستنخست ... 176226266267268269270271272273274275276277278279280281282283284285286 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,751 تا 2,760 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

سلام دوستان
    امیدوارم خوب باشید
    من و همسرم چند وقت دیگه ایشالا(حدود 3 ماه دیگه) میخوایم بیایم امریکا. در واقع این سفر سفر اول ماست برای انجام کارهای گرین کارت و سوشالمون و دریافتش و برگشتن به ایران. بعد که به ایران برگشتیم بعد چند ماه دوباره برمیگردیم امریکا.
    مدت حضور ما بین 1 ماه تا 40 روز خواهد بود(فکر میکنم)
    دنبال جایی میگردیم که هم شهر خوبی باشه از نظر سیستم شهری و تمیزی و ... و شرایط آب و هوایی خوبی داشته باشه(سرد نباشه) و اینکه هزینه ها هم داخلش بالا نباشه چرا که برای این برهه نمیخواهیم هزینه کنیم.بعدش برای سفر بعد به ایالت و شهری میریم که قراره زندگی کنیم

ممنون میشم نظرتونو بگید.
    سپاس از همکاریتون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط medal نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امیدوارم خوب باشید
    من و همسرم چند وقت دیگه ایشالا(حدود 3 ماه دیگه) میخوایم بیایم امریکا. در واقع این سفر سفر اول ماست برای انجام کارهای گرین کارت و سوشالمون و دریافتش و برگشتن به ایران. بعد که به ایران برگشتیم بعد چند ماه دوباره برمیگردیم امریکا.
    مدت حضور ما بین 1 ماه تا 40 روز خواهد بود(فکر میکنم)
    دنبال جایی میگردیم که هم شهر خوبی باشه از نظر سیستم شهری و تمیزی و ... و شرایط آب و هوایی خوبی داشته باشه(سرد نباشه) و اینکه هزینه ها هم داخلش بالا نباشه چرا که برای این برهه نمیخواهیم هزینه کنیم.بعدش برای سفر بعد به ایالت و شهری میریم که قراره زندگی کنیم

ممنون میشم نظرتونو بگید.
    سپاس از همکاریتون
    سلام. با توجه به هزینه و آب و هوا خوب (واسه اون موقع) و بزرگی شهر, به نظر شخصیه من متروپولیتن ها آتلانتا, دالاس, هیوستون, فینکس آریزونا.

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    سلام. با توجه به هزینه و آب و هوا خوب (واسه اون موقع) و بزرگی شهر, به نظر شخصیه من متروپولیتن ها آتلانتا, دالاس, هیوستون, فینکس آریزونا.
    متشكرم. آستين نسبت به مواردي كه ذكر كردين چطوره؟؟
    بعد يك سوال ديگه، از اونجايي كه بار اول ورودمون هست، احتمالا بخوام تا جايي كه حالا ميتونم با خودم پول بيارم و اونجا حساب باز كنم و بريزم به حسابم و برگردم.تنها موردي كه ذهنمو الانه به خودش مشغول كرده اينه كه مثلا من بعد ٢٠ روز اگر تو يكي از بانك ها حساب باز كنم و پولهامو بريزم تو اون بانك ايا بعدها كه به ايالت ديگه اي رفتم براي زندگي، اين مشكل محسوب نميشه؟؟ از بعد اينكه كاري پيش بياد يا بحث رزيدنسي و ... . ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط medal نمایش پست ها
    متشكرم. آستين نسبت به مواردي كه ذكر كردين چطوره؟؟
    بعد يك سوال ديگه، از اونجايي كه بار اول ورودمون هست، احتمالا بخوام تا جايي كه حالا ميتونم با خودم پول بيارم و اونجا حساب باز كنم و بريزم به حسابم و برگردم.تنها موردي كه ذهنمو الانه به خودش مشغول كرده اينه كه مثلا من بعد ٢٠ روز اگر تو يكي از بانك ها حساب باز كنم و پولهامو بريزم تو اون بانك ايا بعدها كه به ايالت ديگه اي رفتم براي زندگي، اين مشكل محسوب نميشه؟؟ از بعد اينكه كاري پيش بياد يا بحث رزيدنسي و ... . ممنون
    آستین هم عالیه و احتمالا از همه اینا بهتر. البته هزینه هاش را نمیدونم ارزونتر از این شهرها در میاد یا نه! راجع به حساب بانکی هم نه مشکلی نیس. تو تایپک مربوطه توضیح داده شده و اونجام بپرسید.

Junior Member

دوستان كسي شهر jessup در مريلند رفته؟ چجوريه؟

دوستان هيچ ميدونستيد مريلند ايالت جنوبي محسوب ميشه ؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    چطور؟ گردن سرخ زیاد داره؟

نه به شدت اركنسا و الاباما ولي تو مناطق رورالش كه بريد ميشه ديد. منطقه شهري دي سي و .. كه اصلا نداره. دايورس ترين جاي امريكا هستش مريلند تو بي اسپسفيك گيتزربرگ و سيلور اسپرينگ.( فك كنم جهانم بود يادم نيست دقيق)

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    اینی که گفتید رو، حتی ویکیپدیا هم نمیدونست!

the Association of American Geographers defines the southeastern United States as Alabama, Florida, Georgia, Kentucky, Mississippi, North Carolina, South Carolina, Tennessee, Virginia, and West Virginia. The OSBO uses the same states but includes Arkansas and Louisiana

نمیدونم این وسط مریلند رو کجا جا دادید؟
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    اینی که گفتید رو، حتی ویکیپدیا هم نمیدونست!

the Association of American Geographers defines the southeastern United States as Alabama, Florida, Georgia, Kentucky, Mississippi, North Carolina, South Carolina, Tennessee, Virginia, and West Virginia. The OSBO uses the same states but includes Arkansas and Louisiana

نمیدونم این وسط مریلند رو کجا جا دادید؟
    منظور دوستمون جنوب "عقیدتی" بود نه جغرافیایی. طبق چیزی که تو پستهای قبل تر و اون موقع ,موضوع گپ و گفت بود تو این فروم. طبق اون استدلال مثلا نورث دکوتا و مونتانا هم ایالتهای جنوبی محسوب میشن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)