صفحه 277 از 290 نخستنخست ... 177227267268269270271272273274275276277278279280281282283284285286287 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,761 تا 2,770 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آی تی آزاد تهران شمال

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

سلام دوستان من لیسناس کامپیوترمو برای ادامه تحصیل و بعدش کار میام آمریکا. الان ۲ تا آپشن دارم یکی Ames, Iowa و دیگری Pittsburgh, PA. ممنون میشم نظرتونو بدونم

نقل قول نوشته اصلی توسط hmdz نمایش پست ها
    سلام دوستان من لیسناس کامپیوترمو برای ادامه تحصیل و بعدش کار میام آمریکا. الان ۲ تا آپشن دارم یکی Ames, Iowa و دیگری Pittsburgh, PA. ممنون میشم نظرتونو بدونم
    بدون شك پيستبورگ
    در مورد جنوبي بودن ايالت مريلند هم سرچ كنيد درباره mason dixon line سرچ كنيد متوجه ميشيد چرا ايالت جنوبيه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آی تی آزاد تهران شمال

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    بدون شك پيستبورگ
    در مورد جنوبي بودن ايالت مريلند هم سرچ كنيد درباره mason dixon line سرچ كنيد متوجه ميشيد چرا ايالت جنوبيه.
    ممنون بیشتر دنبال اینم تفاوتشون رو بسنجم . چون تو ایوا فول فاند دارم ولی پیتسبورگ فاند نصفه. میتونم هزینشو بدم. میخوام ببینم می ارزه آیا

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط hmdz نمایش پست ها
    ممنون بیشتر دنبال اینم تفاوتشون رو بسنجم . چون تو ایوا فول فاند دارم ولی پیتسبورگ فاند نصفه. میتونم هزینشو بدم. میخوام ببینم می ارزه آیا
    از نظر زندگی کردن قطعا پیتسبرگ بهتره. ولی به شرایط دانشگاهی وزن بیشتری بدید در تصمیم گیری. چیزی که بیشتر باعث رضایت شما میشه و آینده کاری شما رو می سازه، کیفیت استادهایی هست که قراره باهاشون کار کنید. احتمالا الان قراره فوق لیسانس بخونید. اگه استادهایی که در آیوا دارید بیشتر به زمینه شما میخورن، ۲ سال رو می تونید بگذرونید و بعد برای کار یا دکترا به محل بهتر برید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    بدون شك پيستبورگ
    اگر بر مبنای میسون دیکسون بریم که واشنگتن دی سی و وست ویرجینیا هم جنوبی میشن!
    مریلند الان دیگه از همه نظر شبیه واشنگتن است و هیچ شباهتی به ایالات جنوبی نداره. اون نکته ای که شما در مورد مناطق rural میگید در همه امریکا صادقه و نه فقط مریلند. نکته اصلی منطقه "جنوب" جو مذهبی و فرهنگ خاصشون است که در بقیه نقاط وجود نداره نه اینکه صرفا تعداد خارجی کم باشه.

دوستان دیگر داکوتا و مونتانا را اشاره کردند تا جایی که من شنیده ام آن ایالات هم گرچه ممکنه برای یک مهاجر جای مناسبی نباشند ولی با تعریف جنوب مذهبی هم سازگار نیستند.

Junior Member

سلام دوستان
    کسایی که درمورد شهر Philadelphia و Pittsburgh اطلاعات دارن بگن آب و هوا این دو شهر چجوریه؟و هزینه‌های زندگی در چه سطحی هست؟ به صورت کلی چه ویژگی هایی دارن؟ ممنون میشم کسی یه توضیح بده و کمک کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آی تی آزاد تهران شمال

pittsburgh که سرده اینطور که پیداست. تو رنکینگا جزو قابل زندگی ترین شهرا شده چندبار

دوستان سلام
    ممنون ميشم نظرتونو در مورد زندگي و كار در ويرجينيا و علي الخصوص آرلينگتون بديد.
    متشكرم

نقل قول نوشته اصلی توسط medal نمایش پست ها
    دوستان سلام
    ممنون ميشم نظرتونو در مورد زندگي و كار در ويرجينيا و علي الخصوص آرلينگتون بديد.
    متشكرم
    ممنون ميشم دوستان نظرشونو بگن.
    البته اگر كسي از دوستان در مورد ساكرامنتو هم نظري داره، خوشحال ميشم بشنوم

Junior Member captainn آواتار ها

سلام دوستان عزیز
    آیا کسی تجربه زندگی یا مشاهده ای از شهر دیترویت تو میشیگان داره؟
    آب و هوا، فرهنگ مردم، اقتصاد، امنیت
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)