صفحه 284 از 290 نخستنخست ... 184234274275276277278279280281282283284285286287288289290 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,831 تا 2,840 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Texas at Arlington

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

سلام، من بیشتر از 2 سال تگزاس زندگی کردم و تجربه خیلی خوبی داشتم. جمعیت ایرانیها تو شهرهای بزرگ (هیوستن، آستین، دالاس، سن آنتونیو) قابل توجه هست. من رشتم معماری نبود (رشتم مهندسی حمل ونقل هست) ولی شرکتمون کارهای معماریشو میداد به شرکتهای همکار . اوضاع کار تو تگزاس خوبه. (یا بهتر بگم خوب بود، چون 1.5 سال هست که دیگه اونجا نیستم) . کلا مزیتهای تگزاس به نظر من: هزینه پایین زندگی، آب و هوای خوب، کار به نسبت فراوان.
    نقل قول نوشته اصلی توسط fshokri نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بپرسم کسی تجربه زندگی در تگزاس رو داره؟ جمعیت ایرانی تبار اونجا زیاد هست؟
    پیدا کردن کار مخصصا در رشته معماری انجا چطوره؟ خواهشن هر تجربه ای دارین بگین.
    ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط fshokri نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بپرسم کسی تجربه زندگی در تگزاس رو داره؟ جمعیت ایرانی تبار اونجا زیاد هست؟
    پیدا کردن کار مخصصا در رشته معماری انجا چطوره؟ خواهشن هر تجربه ای دارین بگین.
    ممنون
    سلام. از ایالتها خوب و پر کار با مالیات پایین امریکاس. کلا جمعیت ایرانی تبار زیاد، ملاک انتخابت نباشه . مگر اینکه بخواید برید رستوران ایرانی بزنید اونجا. موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان.
    من یک پذیرش با فاند کامل از دانشگاه راتگرز ایالت نیوجرسی که شعر NEWARK هستش دارم. و با توجه به اطلاعاتی که خوندم میدونم که شهر کلا محبوبی نیست و کلا اطلاعات منفیه زیادی در موردش هست. حالا از دوستان مطلع سوال داشتم، به نظرشون بهتره فراموش کنم این پذیرش و سعی تو پیدا کردن جایه دیگه ای بکنم یا اینکه شرایطش به این بدی هایی که ما میشنویم هم نیست/؟

Junior Member

سلام بچه ها من ایالت کانزاس شهر ویچیتا پذیرش دارم. کسی اطلاع داره چه جور ایالتی هستش و شهرش چه جوریه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mmodari نمایش پست ها
    سلام بچه ها من ایالت کانزاس شهر ویچیتا پذیرش دارم. کسی اطلاع داره چه جور ایالتی هستش و شهرش چه جوریه؟
    اگه به فرهنگ سنتی امریکایی علاقه داشته باشی، حتما خوشت میاد. فرهنگ سفیدا غالبه... فرهنگ مسیحی دارند. کلی زمینهای وسیع زیاد هست. خونه ها بزرگ و ارزان. کلا ارزونه... ملت مهمان نواز و گرم اند.
    حتما استریوتایپ میکننت، ولی منظور بدی ندارند. (منم الان دارم اونارو استریوتایپ میکنم. ) )
    کلا اگه اهل فرهنگ کانتری باشی خیلی بهت خوش میگذره. باربکیو خیلی خوب و خوشمزه ای دارند.
    اصلا مثل تهران یا شهرای اروپایی نیست. یعنی شلوغ نیست. تراکم کمه.
    متاسفانه جوانای مدرن و مثلا روشن فکر طرفدار اون ایالتهای امریکا نیستند و خیلی وقتها مسخره میکنن. کلا توی صحبتها اگه کسی بخواد یه جای به شدت سنتی امریکارو مثال بزنه و جوک بگه راجبش حتما میگه کنزس... ولی من اونجا بودم واسه یه مدت خیلی کوتاه... من خوشم اومد...
    موفق باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط Foxes نمایش پست ها
    اگه به فرهنگ سنتی امریکایی علاقه داشته باشی، حتما خوشت میاد. فرهنگ سفیدا غالبه... فرهنگ مسیحی دارند. کلی زمینهای وسیع زیاد هست. خونه ها بزرگ و ارزان. کلا ارزونه... ملت مهمان نواز و گرم اند.
    حتما استریوتایپ میکننت، ولی منظور بدی ندارند. (منم الان دارم اونارو استریوتایپ میکنم. ) )
    کلا اگه اهل فرهنگ کانتری باشی خیلی بهت خوش میگذره. باربکیو خیلی خوب و خوشمزه ای دارند.
    متاسفانه جوانای مدرن و مثلا روشن فکر طرفدار اون ایالتهای امریکا نیستند و خیلی وقتها مسخره میکنن. کلا توی صحبتها اگه کسی بخواد یه جای به شدت سنتی امریکارو مثال بزنه و جوک بگه راجبش حتما میگه کنزس... ولی من اونجا بودم واسه یه مدت خیلی کوتاه... من خوشم اومد...
    موفق باشی
    یعنی چی استریوتایپت می کنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omidoo نمایش پست ها
    یعنی چی استریوتایپت می کنن
    معنی فارسیش میشه کلیشه ... ولی من منظورم اینه که مثلا براساس یه سری چیزا که درباره گروهی شنیدی، همه ی افراد اون گروه و شبیه اون گروه را براساس همان شنیده ها قضاوت کنی. که خیلی کار اشتباهیه. مثلا یک استریوتایپ درباره خاورمیانه ای ها اینه که همه مسلمانن و خیلی زندگی متفاوتی دارند. خوب هستن کسایی که اهل خاورمیانه هستند ولی مسلمان نیستند.
    یا یک استریوتایپ هست که میگه امریکایی-افریقایی ها غذاشون همش مرغ و جوجه است.
    یا راجع به آسیاییها یه چیز هست که میگه توی رانندگی خیلی بدن. ولی توی ریاضی خیلی خوبند.
    یا مثلا کاری که من کردم توی پست بالا، همه ی مردم کانزس را اهل کانتری و سنتی قضاوت کردم. که این کار درستی نیست دیگه...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Foxes نمایش پست ها
    موفق باشی
    خاک تو سرم یعنی جای خوبی پذیرش نگرفتم؟ یعنی از تهران هم پائینتره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط mmodari نمایش پست ها
    خاک تو سرم یعنی جای خوبی پذیرش نگرفتم؟ یعنی از تهران هم پائینتره؟
    بستگی داره معیارتون از خوب و بد چی باشه. من هم از همون ایالت پذیرش دارم.
    اگر منظور از خوب بودن شلوغ بودن هست خول از تهران پایین تره
    اگه از ارزونی بدت میاد به همچنین (جایی خوندم 8مین ایالت ارزون امریکاست کانزاس)

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

نقل قول نوشته اصلی توسط msr_137 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من یک پذیرش با فاند کامل از دانشگاه راتگرز ایالت نیوجرسی که شعر NEWARK هستش دارم. و با توجه به اطلاعاتی که خوندم میدونم که شهر کلا محبوبی نیست و کلا اطلاعات منفیه زیادی در موردش هست. حالا از دوستان مطلع سوال داشتم، به نظرشون بهتره فراموش کنم این پذیرش و سعی تو پیدا کردن جایه دیگه ای بکنم یا اینکه شرایطش به این بدی هایی که ما میشنویم هم نیست/؟
    بنظر من بهترین انتخاب میتونه همین باشه. شهرهای نزدیک نیویورک خیلی خوبن. هزینه کم و استفاده از مزایای شهر بزرگ. یجورایی مثل این میمونه که کرج زندگی کنی. من بودم بدون شک راتگرز رو انتخاب میکردم.
    من مسئول حرف هایی هستم که می زنم نه برداشتی که دیگران از حرف هایم می کنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)