صفحه 285 از 290 نخستنخست ... 185235275276277278279280281282283284285286287288289290 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,841 تا 2,850 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_m نمایش پست ها
    بنظر من بهترین انتخاب میتونه همین باشه. شهرهای نزدیک نیویورک خیلی خوبن. هزینه کم و استفاده از مزایای شهر بزرگ. یجورایی مثل این میمونه که کرج زندگی کنی. من بودم بدون شک راتگرز رو انتخاب میکردم.
    خیلی ممنونم از پاسختون. جسارتا یه سوال دیگه هم داشتم ازتون، از لحاظ خود دانشگاه چطور؟ دانشگاه راتگرز جزء دانشگاههای خوب محسوب میشه؟ راستش من رزومم خوبه و یه دکترا تو ایران دارم ، و با توجه به شرایط خیلی نامطلوب ایران دارم میرم اونجا، اما حالا که میخوام برم میخوام یه دانشگاه خوب باشه

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

نقل قول نوشته اصلی توسط msr_137 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از پاسختون. جسارتا یه سوال دیگه هم داشتم ازتون، از لحاظ خود دانشگاه چطور؟ دانشگاه راتگرز جزء دانشگاههای خوب محسوب میشه؟ راستش من رزومم خوبه و یه دکترا تو ایران دارم ، و با توجه به شرایط خیلی نامطلوب ایران دارم میرم اونجا، اما حالا که میخوام برم میخوام یه دانشگاه خوب باشه
    جزو دانشگاه های تاپ نیست ولی خوب حساب میشه. البته به رشته هم بستگی داره.
    من مسئول حرف هایی هستم که می زنم نه برداشتی که دیگران از حرف هایم می کنند.

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط msr_137 نمایش پست ها
    بستگی داره هدفتون چی باشه. اگر میخواین استاد دانشگاه بشین و اینها دانشگاه خوبی نیست. اگر میخواین برین تو صنعت و در کل برای دنیا و اخرت مفید باشین فک نمکینم بیکار بمونین از Rutgers. گرچه بیشتر خود فرد و پیشکارش مهمه اما از نظر دانشگاه چیزی کم نمیارین.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Junior Member Romero آواتار ها

دوستان کسی تجربه رانندگی در آمریکا از غرب به شرق رو داره؟ مثلا از سیاتل به نیویورک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Texas at Arlington

من تا به حال شرق نبودم ولی از نیو اورلئان تا لس آنجلس رانندگی کردم و 5 روز طول کشید. بسیار تجربه نابی بود. یک شب تگزاس، یک شب نیو مکزیکو، دو شب نزدیک گرند کنیون. حتما اگه امکانش رو دارین این مسافرت رو برین و بیاین اینجا تعریف کنین. موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط Romero نمایش پست ها
    دوستان کسی تجربه رانندگی در آمریکا از غرب به شرق رو داره؟ مثلا از سیاتل به نیویورک

سلام دوستان دالاس چطور شهری هست؟ حمل و نقل عمومیش چطوره، آیا میشه روش حساب کرد برای رفتن به دانشگاه؟ بنده دارم میرم SMU ولی تا جایی که نگاه کردم حومه دانشگاه خیلی گزینه های مناسبی پیدا نمیشد برای خونه.

سلام ایالت کانزاس چطور جایی هست برای تحصیل؟؟

Senior Member

دالاس خیلی درندشت و بزرگه و تمام دوستای من اونجا با ماشین رفت و آمد میکنن...ماشین رو بعد از 6 ماه معمولا میشه قسطی خرید و اگه پولم ببرید که خب بهتر
    شهر مدرنیه...ولی کلا پابلیک ترنسپورتیشن تو تگزاس فاجعه اس
    دانشگاهها البته معمولا خط شاتل دارن میتونین سرچ کنین ببینید دانشگاهتون پوشش میده یا خیر

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid992006 نمایش پست ها
    سلام دوستان دالاس چطور شهری هست؟ حمل و نقل عمومیش چطوره، آیا میشه روش حساب کرد برای رفتن به دانشگاه؟ بنده دارم میرم SMU ولی تا جایی که نگاه کردم حومه دانشگاه خیلی گزینه های مناسبی پیدا نمیشد برای خونه.
    منطقه دالاس- فورت ورث یکی از کلانشهرهای در حال پیشرفت آمریکاست. از نظر هنر و سرگرمی و موسیقی خیلی خوبه. در سالهای اخیر دارن سعی می کنن که مناطق مرکز شهر رو احیا کنن. وضع مناطق جنوبی شهر خیلی جالب نیست (البته بعضی محله های خوب در جنوب دالاس هست). مناطق شمالی دالاس به طور عمومی بهترن (و گرونتر). سیستم حمل و نقل عمومی دالاس خوبه.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

سبلم دوستان
    خسته نباشید
    من راهنمایی میخواستم
    من برای ویزای دانشجویی میخوام اقدام کنم و در مورد شهر هم نمیدونم کجا رو بگم بهتره فقط با مشخصات زیر کجا رو پیشنهاد میکنید:
    1_شهری باشه که دانشگاه های درست و حسابی و خوبی داشته باشه مثلا دانشگاهش استخر و باشگاه و از نظر علمی هم خوب باشه
    2_شهری باشه که هزینه های زندگی معقول و پایین باشه به خصوص هزینه مسکن
    3_شهری که ساحل های خوب و درست حسابی داشته باشه
    از این نظر میگم ساحل چون میخوام ببینم ایا مثلا مدارک ورزشی شنا داشته باشیم میتونیم اونجا ازشون استفاده کنیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)