صفحه 50 از 290 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960100150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

Member Kingsalar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر های امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    من می خوام از بین این سه تا شهر انتخاب کنمف کسی نظری نداره؟ بیشتر هم موقعیت کاری و آب و هوا برام مهمه.

Name State City Population * 10^3 Endow. Milion
    UNC Charlotte NC Charlotte 731 106
    University of South Carolina SC Columbia 130 530
    Colorado State University Fort Collins CO Fort Collins 144 398
    سلام
    اون دو تا کارولیناها که از نظر اب و هوایی شبیه هم هستند معتدل اقیانوسی با توفان های شدید. و از نظر امنیتی مطمئنا از کلورادو نا امن تر هستند. اما مطمئنا شرایط کاری در شهری مثل شارلت بهتر از سایر گزینه هاست چون شهر بزرگ تریه. کلورادو به نسبت ایالت ثروتمند نشینیه از اَسپن بگیرید تا دنور و گُلدن چون معادن زیر زمینی و نفت فراوانی داره اما از نظر اب و هوایی جای سردیه. به نظر من اگه واستون کار مهمه شارلت رو انتخاب کنید ولی کلورادو هم خیلی جای خوبیه واسه زندگی.
    موفق باشین
    .One cannot reach Paradise by creating Hell for others

من نظر خودم رو میگم که تجربه کردم. اولش شهرهای آمریکا دل آدم رو میزنه. به خاطر چی؟ به خاطر اینکه نوع تفریحات ما جوون های ایرانی فرق داره با اینا... من مشغولیتمون خیابون گردی هست و کلاً فعالیت های اجتماعی مون تو خیابون شکل میگیره. پس انتظار خیابون های شلوغ و پر از آدم داریم... اما اینجا همه از ماشین استفاده میکنن و خوب خیابون ها خلوت هستن.
    اما در عوض تفریحات این ها بیشتر در مهمانی های خانگی، دور هم جمع شدن در بارها، کمپینگ در طبیعت(با این یکی خیلی حال میکنن).... و اگر برید به سمت این تفریحات، می بینید که جای بدی نیست آمریکا و از دوران دانشجوی تون لدت خواهید برد. البته قابل کتمان نیست که دغدغه ی برخی هم مسائلی مانند غذای حلال، مرکز اسلامی و غیره هست که خارج از دانش و علاقه بنده هست.

رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

پیش فرض پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

در کل شمال شرق امریکا به علت تمرکز بیش از حد جمعیت و Industrialization هوای نسبتا آلوده ای داره مخصوصا شهر هایی مثل پیتزبورگ و فیلادلفیا.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Kingsalar نمایش پست ها
    در کل شمال شرق امریکا به علت تمرکز بیش از حد جمعیت و Industrialization هوای نسبتا آلوده ای داره مخصوصا شهر هایی مثل پیتزبورگ و فیلادلفیا.
    این شامل Connecticut هم میشه نه؟ و New Haven؟ بعد هوای الوده یعنی چی؟ مثل جمهوری تهران؟؟ مدرسه تعطیل میکنن اینام/
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Kingsalar نمایش پست ها
    سلام
    اون دو تا کارولیناها که از نظر اب و هوایی شبیه هم هستند معتدل اقیانوسی با توفان های شدید. و از نظر امنیتی مطمئنا از کلورادو نا امن تر هستند. اما مطمئنا شرایط کاری در شهری مثل شارلت بهتر از سایر گزینه هاست چون شهر بزرگ تریه. کلورادو به نسبت ایالت ثروتمند نشینیه از اَسپن بگیرید تا دنور و گُلدن چون معادن زیر زمینی و نفت فراوانی داره اما از نظر اب و هوایی جای سردیه. به نظر من اگه واستون کار مهمه شارلت رو انتخاب کنید ولی کلورادو هم خیلی جای خوبیه واسه زندگی.
    موفق باشین
    ممنون.
    راسته که میگن دنور و کولورادو وسط ناکجا ابادن؟!
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

نقل قول نوشته اصلی توسط rasaonline نمایش پست ها
    من نظر خودم رو میگم که تجربه کردم. اولش شهرهای آمریکا دل آدم رو میزنه. به خاطر چی؟ به خاطر اینکه نوع تفریحات ما جوون های ایرانی فرق داره با اینا... من مشغولیتمون خیابون گردی هست و کلاً فعالیت های اجتماعی مون تو خیابون شکل میگیره. پس انتظار خیابون های شلوغ و پر از آدم داریم... اما اینجا همه از ماشین استفاده میکنن و خوب خیابون ها خلوت هستن.
    اما در عوض تفریحات این ها بیشتر در مهمانی های خانگی، دور هم جمع شدن در بارها، کمپینگ در طبیعت(با این یکی خیلی حال میکنن).... و اگر برید به سمت این تفریحات، می بینید که جای بدی نیست آمریکا و از دوران دانشجوی تون لدت خواهید برد. البته قابل کتمان نیست که دغدغه ی برخی هم مسائلی مانند غذای حلال، مرکز اسلامی و غیره هست که خارج از دانش و علاقه بنده هست.
    اگه خیابون های شلوغ واستون مهمه می تونید شهر های پر جمعیت شمال شرقی رو انتخاب کنید، مثلا می تونید برین منهتن نیویورک و یا کارسون استریت پیتزبورگ پیاده روی کنید البته این صرفا یه شوخی بود! اما خیابون گردی و ... به این علت به فرهنگ ما وارد شده که تو ایران تفریح دیگه ای نیست و ملت فقط می خوان بیرون و به See Shopping و ... مشغول شن. اگه تو ایران هم چنین شرایطی رو ایجاد میکردن یقین داشته باشید که مردم به اون سمت سوق پیدا می کردن.

رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

ممنون.
    راسته که میگن دنور و کولورادو وسط ناکجا ابادن؟!
    تقریبا،اما دنور شهر خیلی بزرگیه. نا کجا آباد از این نظر که ایالت های اطرافش مثلا نوادا و آریزونا مثل خودش پهناورند و به غیر لاس وگاس و فینیکس و ونور شهر آن چنان معروف و بزرگی اون ورا نیست .مگه اینکه برین طرف کالیفرنیا که قضیه فرق میکنه.
    یه دید کلی میگه که اکثر ایالت های خوب و صنعتی آمریکا در اطراف این کشورن، منظورم شرق، غرب و جنوب این کشوره. و اکثر ایالت های مرکزی در زمینه ی کشاورزی معروفن. حالا قضیه کلورادو و نوادا به کنار که از جهات دیگه ای اکونومیزه شدن.

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

سلام دوستان
    من سال پیش یکماه آمریکا بودم و دوباره ویزا گرفتم که بعد از تعطیلات نوروز دوباره یک سفر به اونجا داشته باشم . تجربیاتم رو در مورد 5 ایالت و 5 شهر آمریکا می گم شاید مفید باشه واسه دوستان البته اینا نظر شخصی منه .
    ایالت مینسوتا و شهر مینیاپولس بسیار مکان زیبا و مخارج مناسب امنیت عالی و فکر کنم تنها بدیش هوای سرد اونجا در زمستونه .
    ایالت نوادا و شهر لاس وگاس زیبایی این شهر که دیکه جای برای تعریف من نمیزاره . مخارج عالی و مناسب مثلا من در گلد کاست کازینو هتل بودم با شبی 35 دلار . ولی به نظرم شهری هست فقط واسه تفریح .
    ایالت کالیفرنیا و شهر لوس آنجلس راستش من که نفهمیدم این شهر شروعش کجاست وکجا تموم میشه از نظر آب و هوا پرفکت هست همچنین ایرانی زیاد و هر جا همکه ایرانی زیاد باشه قیمت خونه و اجاره هم میره بالا
    ایالت آلاباما و شهر بیرمینگهام راستش این شهر رو واقعا یک شهر خانوادگی دیدم با مردمی خون گرم و دوست داشتنی این ایالت چهار فصل مثل ایران هست و قیمت ها هم خیلی خوب بود .
    آخرین جایی که رفتم میامی بود که اصلا خوشم نیومد و یک شب بیشتر اونجا نموندم و فرار کردم و برگشتم به لوس آنجلس . راستش اونجا همه اسپنیش حرف می زدن واصلا احساس امنیت نمی کردم .راستش در اون شهر احساس نمی کنی آمریکا هستی .
    too much love will kill you

رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

این شامل Connecticut هم میشه نه؟ و New Haven؟ بعد هوای الوده یعنی چی؟ مثل جمهوری تهران؟؟ مدرسه تعطیل میکنن اینام/
    دیگه نه در حد تهران در مقایسه با خود آمریکا که شهر هایی مثل سیاتل ،از پاک ترین شهر های جهان، رو داره. شهر های صنعتی اون منطقه کلا مشکل الودگی رو دارن که پیتزبورگ از همشون بدتره اما قضیه ی نیو انگلند جداست این منطقه فضای سبز و جلگل های انبوهی داره.

رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سال پیش یکماه آمریکا بودم و دوباره ویزا گرفتم که بعد از تعطیلات نوروز دوباره یک سفر به اونجا داشته باشم . تجربیاتم رو در مورد 5 ایالت و 5 شهر آمریکا می گم شاید مفید باشه واسه دوستان البته اینا نظر شخصی منه .
    ایالت مینسوتا و شهر مینیاپولس بسیار مکان زیبا و مخارج مناسب امنیت عالی و فکر کنم تنها بدیش هوای سرد اونجا در زمستونه .
    ایالت نوادا و شهر لاس وگاس زیبایی این شهر که دیکه جای برای تعریف من نمیزاره . مخارج عالی و مناسب مثلا من در گلد کاست کازینو هتل بودم با شبی 35 دلار . ولی به نظرم شهری هست فقط واسه تفریح .
    ایالت کالیفرنیا و شهر لوس آنجلس راستش من که نفهمیدم این شهر شروعش کجاست وکجا تموم میشه از نظر آب و هوا پرفکت هست همچنین ایرانی زیاد و هر جا همکه ایرانی زیاد باشه قیمت خونه و اجاره هم میره بالا
    ایالت آلاباما و شهر بیرمینگهام راستش این شهر رو واقعا یک شهر خانوادگی دیدم با مردمی خون گرم و دوست داشتنی این ایالت چهار فصل مثل ایران هست و قیمت ها هم خیلی خوب بود .
    آخرین جایی که رفتم میامی بود که اصلا خوشم نیومد و یک شب بیشتر اونجا نموندم و فرار کردم و برگشتم به لوس آنجلس . راستش اونجا همه اسپنیش حرف می زدن واصلا احساس امنیت نمی کردم .راستش در اون شهر احساس نمی کنی آمریکا هستی .
    در تایید حرف شما باید بگم که سابرب های شهر مینیاپولیس به خصوص Saint Paul و Wayzata از ثروتمندترین سابرب های آمریکا هستن. علت اصلی اسپانیولی بودن میامی مهاجرینی هستن که از کوبا به فلوریدا اومدن و تعدادشونم خیلی زیاده تو اون منطقه، 35 درصد میامی. این وضعیت در سرتاسر جنوب ایالات متحده حکم فرمایی می کنه، از تگزاس بگیرین تا آریزونا و نیومکزیکو که مکزیکی و هیسپنیک زیاد دارن. حدود 1/6 جمعیت امریکا رو اسپانیول ها و لاتینو ها تشکیل میده واسه همینه که زبان دوم اکثر مردم آمریکا اسپانیاییه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)