صفحه 52 از 290 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر های امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    از چه نظر حومه بدی دارند؟ والا ما که در امریکا بودیم Down Town هاش افتضاح بود!!!! و پر HOMELESS و خیلی هم کثیف!!!
    خوب downtown داریم تا downtown. همه ایالت ها و شهر ها که قرار نیست شبیه هم باشه که..یه جا مرکزش بهتره از حومش مثل دنور. یه جای دیگه مثل لوس آنجلس مرکز شهرش جالب نیست و حومه اش خوب. شما دقیقا اینکه میگی آمریکا بودی منظورتون کجاشه؟!! آمریکا یه قاره است، فراتر از یه کشوره. مثل این میمونه که بگی مثلا یه سفر داشتم به آسیای شرقی! خوب اونجا مثلا توکیو داره، پیونگ یانگ هم داره! اینجوری کلی گویی اشتباهه..
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    خوب downtown داریم تا downtown. همه ایالت ها و شهر ها که قرار نیست شبیه هم باشه که..یه جا مرکزش بهتره از حومش مثل دنور. یه جای دیگه مثل لوس آنجلس مرکز شهرش جالب نیست و حومه اش خوب. شما دقیقا اینکه میگی آمریکا بودی منظورتون کجاشه؟!! آمریکا یه قاره است، فراتر از یه کشوره. مثل این میمونه که بگی مثلا یه سفر داشتم به آسیای شرقی! خوب اونجا مثلا توکیو داره، پیونگ یانگ هم داره! اینجوری کلی گویی اشتباهه..
    من بیشتر نظرم در مورد نیویورک و لس انجلس هست
    یعنی در دنور برای زندگی و گرفتن خانه شما Down town ر. پیشنهاد میکنید؟ یا نه فقط مرکز شهر خوبی داره برای گشتن؟

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اینطور که شنیدم مناطق مرکزی لوس آنجلس از نظر آلودگی هوا و smog جزو بدترین مناطق امریکا هستند و علت عمده اش ترافیک شدید و تعداد اتومبیل هاست. شما بیست میلیون جمعیت رو ول کنید در یک منطقه که همه ماشین هم زیر پاشون باشه بهتر از این نمیشه. ولی حومه لوس آنجلس مشکلی نداره.

البته با تهران که نمیشه مقایسه کرد. حداقل تا زمانیکه من هنوز ایران بودم بیشتر روزهای سال کوههای البرز از وسط شهر دیده نمیشد. اگر دور و ور دانشگاه شریف بودید بعضی وقتها از شدت دود ساختمانهای بلند چندتا خیابان اونورتر رو نمیشد دید!
    پس اینا هم مشکل آلودگی هوا دارن. حالا مقایسه با تهران به کنار اما به هر حال آمار و ارقام نشون میده قضیه کم اهمیت هم نیست.

دو رو بر دانشگاه شریف این سالها جزو آلوده ترین جاهای تهرانه. الان دید شما رو هم دود محدود می کنه هم سوزش چشم یادمه رو تموم وسایل خونه صفحه تلویزیون و دیوار و .... یه عالمه دوده نشست میکرد و هرهفته یه بار باید پاکشون میکردی.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Member Kingsalar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

اینم بهترین داون تاون های ایالات متحده به دید مجله ی معتبر فوربس Forbes،
    America's Best Downtowns-Forbes
    شهر های جالبی رو انتخاب کرده.
    .One cannot reach Paradise by creating Hell for others

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اینطور که شنیدم مناطق مرکزی لوس آنجلس از نظر آلودگی هوا و smog جزو بدترین مناطق امریکا هستند و علت عمده اش ترافیک شدید و تعداد اتومبیل هاست. شما بیست میلیون جمعیت رو ول کنید در یک منطقه که همه ماشین هم زیر پاشون باشه بهتر از این نمیشه. ولی حومه لوس آنجلس مشکلی نداره.

البته با تهران که نمیشه مقایسه کرد. حداقل تا زمانیکه من هنوز ایران بودم بیشتر روزهای سال کوههای البرز از وسط شهر دیده نمیشد. اگر دور و ور دانشگاه شریف بودید بعضی وقتها از شدت دود ساختمانهای بلند چندتا خیابان اونورتر رو نمیشد دید!
    من حدود 8 روز لوس آنجلس بودم تو این مدت با وجودی که اینور و اونور زیاد رفتم ترافیک ندیدم منطقه شلوغ رو در نظر بگیرین مثل ترافیک یک شهر کوچک خودمون بود . خیابان سانتا مونیکا بعدازظهرها کمی ترافیک داره فقط ولی من که آلودگی هوا رو نفهمیدم.
    too much love will kill you

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    من حدود 8 روز لوس آنجلس بودم تو این مدت با وجودی که اینور و اونور زیاد رفتم ترافیک ندیدم منطقه شلوغ رو در نظر بگیرین مثل ترافیک یک شهر کوچک خودمون بود . خیابان سانتا مونیکا بعدازظهرها کمی ترافیک داره فقط ولی من که آلودگی هوا رو نفهمیدم.
    دوستان توجه کنید که آلودگی هوا فقط اونی نیست که با چشم دیده می شه.
    در ضمن، آلودگی هایی هست که منشاء صنعتی می تونه نداشته باشه. مثل ازن.
    یا با توجه به شرایط جغرافیایی آلودگی از جایی به جای دیگه منتقل بشه.
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان نمایش پست ها
    دوستان توجه کنید که آلودگی هوا فقط اونی نیست که با چشم دیده می شه.
    در ضمن، آلودگی هایی هست که منشاء صنعتی می تونه نداشته باشه. مثل ازن.
    یا با توجه به شرایط جغرافیایی آلودگی از جایی به جای دیگه منتقل بشه.
    کاملا درسته احسان جان ولی واقعا من اثری از آلودگی فیزیکی در این شهر ندیدم شاید مثل سیاتل نباشه اگه این شهر که دارای پاک ترین هواست عدد یک روبدیم و به تهرانجلس عدد 100 من فکر می کنم لس آنجلس عدد 5رو می گیره . البته این نظر منه با همون دوره کوتاهی که توی اون شهر بودم

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

سلام دوستان
    کسی از اوضاع شهر Stillwater در ایالت Oklahoma اطلاعی داره که چه جور شهری هست و شرایط رفاهی و زندگی به چه صورتیه؟ منظورم اینه که جای خوبیه برای زندگی؟
    متشکرم

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    من بیشتر نظرم در مورد نیویورک و لس انجلس هست
    یعنی در دنور برای زندگی و گرفتن خانه شما Down town ر. پیشنهاد میکنید؟ یا نه فقط مرکز شهر خوبی داره برای گشتن؟
    ببینید هزینه زندگی رو من بهتون میگم در مثلا نیویورک و دنور خودتون تصمیم بگیرین در نیویورک یک اطاق واسه یک هفته رزرو کردم با حمام مشترک و آشپزخانه مشترک شبی 390 دلار ولی در دنور یا شهرهای مشابه این رقم به حدود 50 میرسه همه هزینه های زندگی هم به همین نسبت هست مثل تاکسی و غیره . به نظر من اگه تصمیم به درس خوندن هست بهتره سراغ شهرهای نظیر نیویورک نرید . واسه تفریح و دیدن همه جا خوبه ولی اگه تصمیم قطعی واسه تحصیل هست در درجه اول رنکینگ دانشگاه در درجه دوم سطح زندگی مهمه . البته اینها نظر شخصی من بود

Senior Member maryamf آواتار ها

I don't know the best but maybe you reconsider if you have admission from universities in Hoston, Texas.
    http://www.chron.com/news/houston-te...b-6f4882b166fb
    sad news

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)