صفحه 53 از 290 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

پیش فرض پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamf نمایش پست ها
    I don't know the best but maybe you reconsider if you have admission from universities in Hoston, Texas.
    http://www.chron.com/news/houston-te...b-6f4882b166fb
    sad news
    یکی از اقوام ما 25 سالی هست که آمریکا زندگی می کنه، باهاش صحبت می کردم (شاید با کمی اغراق) می گفت: هوای هیوستون خیـــــــــــلی بده، به شدت شرجی و گرمه و کلا اصلا جای خوبی برای حتی تحصیل هم نیست!! برای همین من هم U of Houston اصلا اپلای هم نکردم، با وجود اینکه از استاد جواب خیلی خوب داشتم...
    در هر حال امیدوارم همگی موفق باشیم!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    یکی از اقوام ما 25 سالی هست که آمریکا زندگی می کنه، باهاش صحبت می کردم (شاید با کمی اغراق) می گفت: هوای هیوستون خیـــــــــــلی بده، به شدت شرجی و گرمه و کلا اصلا جای خوبی برای حتی تحصیل هم نیست!! برای همین من هم U of Houston اصلا اپلای هم نکردم، با وجود اینکه از استاد جواب خیلی خوب داشتم...
    در هر حال امیدوارم همگی موفق باشیم!
    بنظر من فرصتهای خوب رو به این دلیل ها از دست ندید. هوستون یک شهریه با میلیونها نفر جمعیت و اگر هواش اینقدر وحشتناک بود اینهمه جمعیت اونجا زندگی نمیکردند. حالا درسته که ممکنه حاهای دیگه ای با هوای بهتر وجود داشته باشه ولی اگر موقعیت دیگری جور نشد این رو از دست ندید.
    اگر قرار بود صرفا هوا تعیین کننده باشه هیچکی نمیومد کانادا!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بنظر من فرصتهای خوب رو به این دلیل ها از دست ندید. هوستون یک شهریه با میلیونها نفر جمعیت و اگر هواش اینقدر وحشتناک بود اینهمه جمعیت اونجا زندگی نمیکردند. حالا درسته که ممکنه حاهای دیگه ای با هوای بهتر وجود داشته باشه ولی اگر موقعیت دیگری جور نشد این رو از دست ندید.
    اگر قرار بود صرفا هوا تعیین کننده باشه هیچکی نمیومد کانادا!
    ghlobe ی عزیز حق با شماست! من فقط خواستم چیزی که بطور موثق شنیده بودم رو مطرح کنم! وگرنه صلاح کار خویش applicants دانند!
    برقرار باشید

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

هوستون یک شهری است با میلیونها نفر جمعیت...زیبای بی نظیر...و چهارمین شهر امریکا محسوب میشه(خودتون بهتر میدونید که در بین مییونها شهر این یعنی چی ...!)...گاهی وقتا ما انقدر به چیزای حاشیه ای گیر میدیم و زوم میکنیم حتی از خود امریکائیها بیشتر....باصطلاح کاسه داغتر از آش میشم .....لذا من توصیه ام اینه میلاد جان این موفعیت ها رو بخاطر نمی دونم شرجی بودن و سرد بودن و ...ازدست ندید....
    ویرایش توسط reg2 : January 17th, 2012 در ساعت 09:46 PM
    I love you USA

Junior Member

اگر فرد ثروتمندی نیستید و از اب وهوای معتدل و گرم هم خوشتان می اید بهترین انتخاب برای شما ایالت تگزاس است :
    1. شهر سن آنتونیو اب وهوای نسبتا گرم هزینه زندگی پایین (این شهر جزو شهرهای توریستی و مشهور امریکا به شمار میاید)
    2.شهر استین اب هوای شبیه به تهران هزینه زندگی پایین
    3.شهر هیوستون اب وهوای گرم شبیه به بندر عباس هزینه زندگی پایین امکان اشتغال سریعتر به دلیل وجود کمپانهای بیشتر
    درصورتی که فردی با سرمایه متوسط هستید و با هوای نسبتا سرد و یا پاییزی مشکلی ندارید برای شما ایالتهای اریزونا ، واشنگتن دی سی پیشنهاد میشود
    ولی اگر فرد ثروتمندی هستید میتوانید به ترتیب برای زندگی ایالتهای زیرا در نظر بگیرید :
    1.کالیفرنیا اب و هوای گرم و معتدل (شهرهای سانفرانسیسکو ، سن دیگو ، لس انجلس )
    2.فلوریدا اب وهوای گرم (شهر میامی )
    3.نیویورک اب وهوای نسبتا خنک و زمستانهای سرد ( ایالت نیویورک به تنهایی مکان جالبی برای زندگی نیست و ان شهر پرزرق برق داخل فیلمها فقط مربوط به یک منطقه از نیویورک میشود انهم منطقه منهتن است )
    4.ایالت پنسیلوانیا شرایتی مشابه نیویورک ( شهر فیلادلفیا )

شهرهای بوستون ، سیاتل ، لاس و گاس نیز دارای شرایط مناسبی برای این دسته از افراد میباشد

رشته و دانشگاه

سلام دوستان
    سایتی هست که بشه در مورد شهرهای آمریکا اطلاعات کسب کرد؟ من هرچی می گردم که در مورد Stillwater, OK مطلبی، عکسی چیزی پیدا کنم تا ببینم که چه جور شهری هست، از نظر رفاهی و امکانات زندگی هیچ چیز مفیدی که بشه بر اساسش قضاوت کرد پیدا نمی کنم!
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوستان پایتخت خودروسازی دنیا (دیترویت) چه طور شهری هست؟ کلا میشیگان از نظر اب و هوا، فرهنگ مردم و موقعیت کاری به چه شکل هست؟
    من دو سال ویندزور توی کانادا که هم مرز با دیترویت بود زندگی می کردم و باید بگم دیترویت از نظرسطح امنتیت خیلی پایین است طوریکه واقعا امنیت نداره شبها آدم پیاده یا با ماشین بیاد بیرون.

ApplyAbroad Guru

سلام دوستان
    سایتی هست که بشه در مورد شهرهای آمریکا اطلاعات کسب کرد؟ من هرچی می گردم که در مورد Stillwater, OK مطلبی، عکسی چیزی پیدا کنم تا ببینم که چه جور شهری هست، از نظر رفاهی و امکانات زندگی هیچ چیز مفیدی که بشه بر اساسش قضاوت کرد پیدا نمی کنم!
    مرسی
    از ویکیپدیا شروع کنید. البته امروز که سایتش بعنوان همراهی با جنبش ضد قانون SOPA امریکا تعطیل است!

Member Kingsalar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    از ویکیپدیا شروع کنید. البته امروز که سایتش بعنوان همراهی با جنبش ضد قانون SOPA امریکا تعطیل است!
    اگه JavaScript براوسرتون رو خاموش کنید مشکل حل میشه، به همین راحتی
    .One cannot reach Paradise by creating Hell for others

Member Kingsalar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

سلام دوستان
    مرسی
    You can find bunch of useful and technical information about Stillwater, OK HERE.
    .One cannot reach Paradise by creating Hell for others

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)