صفحه 55 از 290 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

پیش فرض پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    راستش من یک هفته هتل رزرو کردم تو میامی ولی یک شب بیشتر نموندم . به نظرم بیش از 80 درصد مهاجر از کلمبیا و ... بودن همه هم اسپنیش حرف می زدن حتی تاکسی ها . من که فرار کردم . ترجیح دادم برگردم لوس آنجلس
    شما تو منطقه خوبش هتل گرفته بوديد؟ آه لس انجلس هم جاهاي بدش فقط مكزيكي مي بيني
    يعني ميامي اينقدر جذابيت نداشت يه هفته بمونيد؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    راستش من یک هفته هتل رزرو کردم تو میامی ولی یک شب بیشتر نموندم . به نظرم بیش از 80 درصد مهاجر از کلمبیا و ... بودن همه هم اسپنیش حرف می زدن حتی تاکسی ها . من که فرار کردم . ترجیح دادم برگردم لوس آنجلس
    67% مردم میامی در نظر سنجی گفتن که زبان اولشون اسپانیایی هستش و 25% انگلیسی....میامی در تجارت...حمل و نقل ....آسمان خراش .....جزو بهترین ها هستش و در یک کلمه.....
    America's Cleanest City", for its year-round good air quality, vast green spaces, clean drinking water, clean streets and city-wide recycling programs
    شهری توریستی هستش....شهری بسیار بزرگ....ولی یکی از معایبش اینه که بیش از نصف مردمش انگلیسی زبان اولشون نیست.....منبع
    http://en.wikipedia.org/wiki/Miami

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

دوستان کسی در مورد شهر Charlotte خبری داره؟ اینطوری که من search کردم یکی از بهترین شهر های امریکا (واقعا از هر نظر ) میتونه باشه(بر اساس اطلاعات اینترنتی) و خودشونو بعد NYC دومین شهر امریکا میدونن...حالا کسی که اون نزدیکی هاست و رفته و دیده یا شنیده...نطری داره؟
    I love you USA

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    شما تو منطقه خوبش هتل گرفته بوديد؟ آه لس انجلس هم جاهاي بدش فقط مكزيكي مي بيني
    يعني ميامي اينقدر جذابيت نداشت يه هفته بمونيد؟
    راستش نزدیک ساحل بود هتلم ولی نمی دونم چرا احساس امنیت نکردم و از اونجا رفتم . شاید دلیلش این بود که تنها بودم .
    too much love will kill you

Junior Member iris87 آواتار ها

I think this can help:
    America's Most Miserable Cities, 2012
    Forbes.com
    February 2, 2012

10. Warren, MI
    The housing market collapsed in the Warren metro area, which includes Troy and Farmington Hills. The median home price is down 50% over the past three years, the second biggest drop in the U.S. after Detroit.

9. Rockford, IL
    Property tax rates were fifth highest in the country in 2010. The median tax bill was $3,234 on home values of $136,000 for a rate of 2.4%.
    8. Toledo, OH The city is ensnared in a scandal within its Department of Neighborhoods that involves alleged bid rigging and stolen funds. The FBI and U.S. Department of Housing and Urban Development are investigating the crimes. Toledo scores poorly when it comes to income and property tax rates.
    7. Fort Lauderdale, FLThe spring break mecca has been hit hard by the housing downturn. Median home prices in the metro division that includes Pompano Beach and Deerfield Beach are down 50% since 2006 to a recent $183,000.
    6. Chicago, ILThe Windy City is a cultural and financial center, but its residents must endure gridlock traffic, high property taxes and brutal winters. Commute times to work average 31 minutes, eighth worst in the U.S.
    5. Sacramento, CASacramento’s lone pro sports team is flirting with a move to Anaheim unless the city delivers financing for a new arena. Sac-Town might not miss them. The team has lost 73% of its games since the start of the 2008-09 season. Foreclosures in California's capital were among the 10 highest last year.
    4. West Palm Beach, FLSouth Florida has long been stained by corruption. One of the latest examples: Jose Rodriguez, the mayor of Boynton Beach (part of the West Palm metropolitan division) was suspended from his office last month by Gov. Rick Scott after he was arrested for allegedly using his position to obstruct a child abuse probe involving his wife's estranged daughter. Home prices in the West Palm area are off 50% since 2006.
    3. Flint, MIFlint razed 775 abandoned homes in the year ending October 2011, to try and change the city landscape. The state of Michigan appointed an emergency manager last year to take over Flint's budget and operations. Crime remains a severe problem with the violent crime rate the third worst in the U.S.
    2. Detroit, MIDetroit has closed schools and laid off police in an effort to avoid a bankruptcy filing this year. Home prices are down 54% the past three years, worst in the U.S. The median price was $38,000 last year in the Detroit-Livonia-Dearborn metro division.
    1. Miami, FLThe housing crisis has devastated Miami with 47% of homeowners sitting on underwater mortgages. Foreclosures have been rampant with 364,000 properties in the Miami area entering the foreclosure process since 2008 according to RealtyTrac.
    ویرایش توسط iris87 : February 4th, 2012 در ساعت 03:42 PM

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    دوستان کسی در مورد شهر Charlotte خبری داره؟ اینطوری که من search کردم یکی از بهترین شهر های امریکا (واقعا از هر نظر ) میتونه باشه(بر اساس اطلاعات اینترنتی) و خودشونو بعد NYC دومین شهر امریکا میدونن...حالا کسی که اون نزدیکی هاست و رفته و دیده یا شنیده...نطری داره؟
    همینطور هست که شما میگی‌
    Charlotte is the second largest financial center in the United States and is known as the "International Gateway to the South".Charlotte's finance and insurance industries currently employ 83,000 people
    Charlotte is the largest banking center in the U.S., second only to New York City

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

Member Salahpsycho آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Uni of Wisconsin, Psychology

دوستان من یه خواهشی دارم.
    همه توصیفات جفرافیایی و آبوهوایی عالیه و مشخصا میشه فهمید. ولی این بحث امنیتو من متوجه نمیشم. بهتر امنیتو بیشتر توصیف کنیم. مثلا امنیت بر اساس تهران یا سیستان و بلوچستان خودمون تعریف کنید. یه کی از بچه ها میگه دیترویت خیلی خطرناکه یعنی چی ؟
    یعنی مثل میدون شوش تهرانه که شبها دله دزد ها بسات میکنند و مواد مخدر ردوبدل میشه یا قضیه خطرناک تر از این حرف ها و مثل جاده های خلوت سیستان و بلوچستان یه دفعه دیدی ریختند و خلاصه جونتو ماشینتو ........
    لطفاً اگه در مورد امنیت نکته ای از شهری میگید یه خورده توضیح بدید. مثلا خود تهران آمار کشت و کشتار و قتل و دزدی خیلی بالاست (یا حداقل من فکر میکنم خیلی بالاست) ولی هیچ آماری ارائه نمیشه. مثلا چند وقت پیش صبح زود میرفتم دانشگاه یه نفر200 متر جلو تر از من دوید و کیفه یه زن جوونو بازور و چکو لگد گرفت و تا ما برسیم فرار کرد. دیگه اینکه راننده های تاکسی و آژانس تهرانم که میدونند 99 در صد یه چاقو همراهشو دارند و یه بوق اضافه بزنی یه دفعه میبینی الانه که یه بلایی سرت بیاد. من به شخصه نظرم اینه که در تهران امنیت متوسطه که در هنگام رانندگی مطمئن نیستی اگه تصادفی بکنی و احیاناً مقصر باشی یارو تورو با چک و لقد نزنه یا حداقل یه بی احترامی درست و حسابی بهت نکنه. آیا این چیزا هم جزء امنیت یه شهر تو آمریکا حساب میشه.
    اینکه میگید دیترویت و میامی و یا ایالت هایی که مکزیکی یا و سیاه ها(اگه نژاد پرستی نباشه) بیشتر باشند امنیت پایین تره به چه معناست.
    دوستان یه جوری از بعضی قسمت های آمریکا صحبت میکنند که انگار پلیس کشکه. پس چطور این اتفاقات گزارش میشه ؟؟ البته منظور روتین بودن توی یه شهر نه تک و توک یه حادثه ای رخ بده که این نرماله خوب.
    من به شخصه به علت نوع شغلم میتونم بگم تمام محله های تهرانو دیدم همه نوع خلافم دیدم غیر از قتل که اونم پارسال تو روز روشن یه جوونی تو میدان کاج سعادت آباد و جالب جلوی نیروی انتضامی زدند و همونجا جان داد (فکر کنم اکثر بچه ها شنیدند).
    به نظرم این فاکتور هست که تهرانو امنیتشو زیر سوال برده.
    یه مثال دیگه ، دقیقاً هفته پیش ساعت 5 عصر از یه مدرسه تو منطقه 15 تهران داشتم خارج میشدم که جمع شدن چندتا جوون که سروصدا میکردند و کنار درخت های کاج آتیش روشن کرده بودند ، توجه مو جلب کرد ، فکرکنم کلاً 5الی 6 ثانیه به طور اتفاقی نگاه کردم و اصلاً حواسمم جای دیگه بود.
    یه دفعه دیدم یکیشون از دور داد زد چیه ؟؟؟ من که حواسم جای دیگه بود گفتم با منی ؟ دیدم دوید و اومد با شدت سمتم. گفت برای چی داشتی نگاه میکردی . وخلاصه دیدم 3 نفر دیگه هم دوید اومدند. فلانی ولش کن و ولش کن. خلاصه اگه جسه خودم درشت نبود و کم می آوردم یه چاقو رو حداقل باسه یه نگاه اتفاقی خورده بودم.
    خوب آدم این چیزا را تو تهران میبینه و یه چیزایی هم از شهرهای آمریکا میشنوه. قضاوت خیلی سخت میشه. من با این حال که این چیزارو تو تهران دیدم به این شرایط تهران میگم امنیت متوسط. از دید منه تهرانی هم میگم سیستان امنیت پایین. چند تا از دوستان در مورد Phonex در پست های ابتدایی یه جوری نوشته بودند که آدم شک میکرد آمریکاست یا افغانستانه. در حالی فونیکس یکی از بهترین دانشگاه ها رو داره.
    حالا طبق این مقایسه آیا شهرهای آمریکا و بخصوص مکزیکی نشین و سیاه نشین وضعیتشون اخراب تره؟
    دوستان عزیز. فراموش نکنید که خیلی از بچه هایی که تازه دارند اپلای میکنند میتونند از فاکتور آب و هوا و محیط جغرافیایی بگذرند و بگند مهم نیست ولی بحث امنیت چیزی هست که اکثراً ازش نمیگزند چون پای جان درمیانه و امکان داره که کلی دانشگاه خوب را با دریافت اطلاعات اشتباه از دست بدند.
    از همه دوستان به خصوص Ghlobe ,rashidy_chem,persian_boy ,kingsalar,.... که هم چنان سر زنده وقت میزارند و اطلاعات در اختیار قرار میدند ممنونم.

ApplyAbroad Guru

نه خوب جایی مثل سیستان و بلوچستان که نداره. ولی در امریکا جاهایی هست که امنیتش پائینتر از تهران باشه (عموما محلات فقیرنشین) و بقیه جاها عموما امنیت بالاتر از متوسط داره.

یک نکته اینکه در امریکا امنیت بیشتر به محله وابسته است نه شهر. برخلاف مثلا کانادا که تفاوت عمده ای در اکثر نقاط شهر نمیبینید، تفاوتهای طبقاتی و اجتماعی در بخش های مختلف شهرهای امریکا چشمگیره. یکی از دوستان من برای اولین بار نیویورک رفته بود و در منطقه جرسی سیتی چیزی نمونده بود جونش بخطر بیفته. چون یک عده با ماشین دنبال ماشین نسبتا لوکسش افتاده بودند. بعد سه تا خیابان بالاتر رفته بود به وست نیویورک که بقول خودش مثل زعفرانیه تهران میموند. مدیر من خودش همیشه به من توصیه میکرد هروقت برای جلسه یا کنفرانسی چیزی امریکا میری همون هتل کنفرانس رو برو و بخاطر قیمت پائین تر نرو دو تا بلوک اونطرفتر، چون بعضی وفتها دو تا بلوک کل فاصله بین یک محله فقیر و یک محله ثروتمند است. در مثلا کانادا چنین چیزی رو کمتر میبینید.

برخلاف تهران که جرم و جنایت سطح زندگی نمیشناسه و بیشتر روانیه، در امریکا جرم اکثرا متناسب با فقر و احتیاج است. بهمین دلیل شهرهائی مثل دیترویت که بخاطر شرایط اقتصادی خراب شون درصد فقر بالائی دارند بهمین نسبت دارای ضریب امننیتی پائینتر تلقی میشوند.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

دقیقا با حرف ghlobe موافقم. تو آمریکا neighborhood ها خیلی با هم فرق دارن از لحاظ امنیت و مثلا اینکه بگیم فلان شهر امنه و اون یکی نیست اصلا منطقی نیست.
    برای اطلاع از وضعیت محله های مختلف من این سایت رو پیشنهاد میکنم:
    http://www.neighborhoodscout.com/

تو محدوده ای که خود من هستم بارها وضعیت محله های مختلف و نظرات رایج رو با نتایج این وب سایت مطابقت دادم و میتونم بگم تا حد خیلی خوبی قابل اطمینانه.
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Member Kingsalar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

من هم با حرف ghlobe کاملا موافقم. اما به نظر من بعد فقر اجتماعی مهم ترین عاملی که باعث میشه امنیت کلی آمریکا نسبت به اکثر کشور های اروپایی پایین تر باشه آزاد بودن خرید و فروش سلاح گرمه، دلیل جمهوری خواهان سنای آمریکا برای آزاد بودن این موضوع اینه که میگن اگه خرید و فروش اسلحه در آمریکا ممنوع بشه تبهکاران همچنان اسلحه خواهند داشت و مردم عادی توانایی دفاع از خودشون رو نخواهند داشت اما اینجا مسئله ای بنام پلیس ایالتی و اف بی آی مطرح میشه که پس نقش اینا چیه؟! عامل بعدی تبعیض نژادی به نسبت بالا در آمریکا برای سیاه پوستان و مکزیکی تبار هاست ( فیلم Crash سال 2004 مثال بسیار مناسبی برای این موضوعه). بیشتر سیاه پوستان جنوبی آمریکا در مناطق فقیر شهر ها ساکن هستند و شرایط اجتماعی در بیشتر اوقات اونارو مجبور به انجام چنین اعمالی میکنه. در ایالت تگزاس و آریزونا مهاجر های مکزیکی هایی که غیر قانونی وارد خاک آمریکا شده اند به نسبت زیاده و چون دولت آمریکا از این افراد حمایت نمی کنه شرایطی همانند افغانی ها در ایران پیدا کردند. اگه روزی خرید و فروش اسلحه در آمریکا محدود بشه و تبعیض اجتماعی کاهش پیدا کنه مطمئن باشید که میزان جرم و جنایت هم در ایالت متحده کاهش پیدا می کنه.
    ویرایش توسط Kingsalar : February 7th, 2012 در ساعت 11:33 AM
    .One cannot reach Paradise by creating Hell for others

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)