صفحه 57 از 290 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

Member Kingsalar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر های امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اگر ممکنه در مورد ایالت‌های میسیسیپی و آلاباما هم مطلب بذارید

من شنیدم که که این دوتا داغون‌ترین ایالت‌های آمریکا از لحاظ سطح فرهنگ مردم, تحصیلات و بیکاری هستن!! واقعیت داره؟
    درود بر شما
    بله، تقریبا این طوری میشه گفت. این دو ایالت بعد از جنگ داخلی آمریکا سیر نزولی خودشون رو شروع کردن. به طوری که الان مردم ایالت می سی سی پی پایین ترین نرخ درآمد رو بین مردم آمریکا دارند.حدود 22 درصد مردم ایالت می سی سی پی و 17 درصد مردم ایالت آلاباما زیر خط فقر قرار گرفتن، که نشانه ی خوبی نیست.
    اگه منظورتون از فرهنگ همون توسعه انسانی باشه، به نسبت معیار های ایالات متحده در سطح پایین تری نسبت به سایر ایالت ها مخصوصا ایالت های منطقه ی Midwest و New England قرار گرفتن. اما این دو ایالت تفاوت های هم با هم دیگه دارن. در کل ایالت آلاباما وضع بهتری از نظر اقتصادی و توسعه در مقایسه با می سی سی پی داره، این ایالت صنعت فولاد بسیار قوی ای در منطقه ی خودش داره.
    یکی از مهم ترین فاکتور هایی رو که باید در مورد این ایالت ها در نظر گرفت اینه که، مردم بسیار مذهبی ای دارن و به همراه ایالت یوتا از مذهبی ترین ایالت های آمریکان. اما اینم باید در نظر گرفت که مردم بسیار خون گرمی هستن.
    اگه هدف شما از مهاجرت به آمریکا پیشرفت باشه که مطمئنا همین طوره، به نظر من این دو گزینه انتخاب های مناسبی نمی تونن باشن. و بین این دو ایالت آلاباما ارجحیت داره!

منبع اطلاعات آماری: U.S. Census Bureau
    .One cannot reach Paradise by creating Hell for others

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    نه اصل در امریکا و سیستم سرمایه داری اینه که یه عده که خواص هستن و حالا برتری ذهنی و مالی و نبوغ و... دارن میان میشن سرمایه دار(1% جامعه)http://en.wikipedia.org/wiki/Millionare
    با نشون دادن لیاقتشون و از قبل اینها افراد دیگه جامعه هم کار پیدا میکنن و سطح زندگیشون بالا میره و طبقه متوسط شکل میگیرهhttp://en.wikipedia.org/wiki/Capitalism
    و هرکسی با نشون دادن خودش میتونه طبقات اجتماعی رو بالا بره و خوب بدیهی هست که همه نمیتونن طبقه سرمایه دار یا متوسط باشن
    من کاملا از این سیستم دفاع میکنم و مطمئن باشید هیچ جامعه ای جلو نمیره مگه اینکه برای سرمایه و سرمایه داری ارزش قابل باشه و الان دیگه کمتر مکتبی هست که بتونه از سرمایه داری ایراد بگیره و همه کشور ها مگه چهار تا کشور عقب مونده مثل کوبا و کره شمالی این سیستم رو پذیرفتن حتی چین وقتی شروع به پیشرقت کرد که تو عرصه اقتصادی این سیستم رو اجرا کرد
    http://en.wikipedia.org/wiki/File:Prc1952-2005gdp.gif
    آهان، حالا برای ارتقای طبقه چه چیزایی لازمه؟ من در واقع دارم به این فکر می کنم اونی که مادرزاد فقیر به دنیا میاد دیگه زندگیش سرویسه تو همچین سیستمی و خیلی خیلی خیلی سخته که بالا بیاد.

البته فکر کنم تو آمریکا باید بگیم بیلیونر.
    ویرایش توسط pimi810 : February 8th, 2012 در ساعت 02:11 AM
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    آهان، حالا برای ارتقای طبقه چه چیزایی لازمه؟ من در واقع دارم به این فکر می کنم اونی که مادرزاد فقیر به دنیا میاد دیگه زندگیش سرویسه تو همچین سیستمی و خیلی خیلی خیلی سخته که بالا بیاد.

البته فکر کنم تو آمریکا باید بگیم بیلیونر.
    نه همون میلیونر درسته بیلیونر ها که خیلی کمن اون لینک میلیونر هم نگاه کنی میبینی 1 % جامعن تقریبا ,بیلیونر شاید در حد 1000 نفر
    نه اینطوری هم نیست که نشه اتفاقا سیستم دلش میخواد افراد با استفاده از شایستگی خودشون برسن و تا اونجا که میتوه قوانینی وضع میکنه که موفقیت موروثی نشه
    فاکتور های مختلفی هست عین همون هایی که تو ایرانه مثلا تحصیل یا وارد کار شدن یا بیزینس زدن و یا .....
    و مثلا با اینکه تحصیل خیلی گرونه اونجا اما دولت وام میده و بعد از تحصیل پس میدن
    در کل زیاد نترسید شما ها اگه برید اونجا و بتونید مدرک حداقل مستر رو بگیرید جز قشر متوسط تا خیلی خوب میشن اینجا رو هم یه نگاه بنداز تا دقیق تر ببینی
    http://en.wikipedia.org/wiki/Househo..._United_States
    قسمت academic class models رو ببینی میبینی که حتی با تحصیلات میشه تا کجا بالا رفت تو سیستم

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

بحث فروم بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی هست . فکر کردم اشتباه اومدم بحث پولدار و بی پول شده . از ایالت اوهایو کسی خبر داره ؟
    too much love will kill you

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    بحث فروم بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی هست . فکر کردم اشتباه اومدم بحث پولدار و بی پول شده . از ایالت اوهایو کسی خبر داره ؟
    lموافقم...این دوستمون پی می هم مثل بنده خیلی به پول فکر میکنه!!!...پولدار شدن عزیز..با صرفا فکر کردن به پول بدست نمی آد....یه موقعیتی یه فکری یه خلاقیتی یه شانسی گاهی وقتا در آدمو میزنه......خیلی از پولدارا اینجوری پولدار شدن....پولدار شدن فرمول خاصی نداره که بخوای کشفش کنی...یک پولدار ممکنه یک بی سواد باشه یه مهندس..یا یه دکتر
    در ضمن من دائما دارم میبینم شما پولو با درس مقایسه میکنی...توصیه ی خیلی برادرانه واست میکنم.....از این فکر خراب دوری کن...وگرنه تمام زندگیتو نابود میکنه...تمام روحیت و از بین میبره...واینجوری هیچ وقت نمی تونی موفق بشی

در مورد اوهایو میدونم که ایالت خیلی سردیه
    ویرایش توسط reg2 : February 8th, 2012 در ساعت 09:27 PM
    I love you USA

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

Richest cities where no one wants to move

http://realestate.yahoo.com/promo/richest-cities-where-no-one-wants-to-move.html
    موافقین باهاش؟

Member Kingsalar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها

http://realestate.yahoo.com/promo/ri...s-to-move.html
    موافقین باهاش؟
    تا حدودی نه!
    این آمار بیشتر برای شهروندان ساکن آمریکاست که به علت ترافیک جمعیتی بالای اکثر این شهر ها از این اماکن گریزانن. واسه یه مهاجر مطمئنا چشم پوشی از پنجمین شهر بزرگ آمریکا فیلادلفیا و یا پایتخت ایالات متحده کار راحتی نیست چون اکثر امکانات شغلی و اقتصادی در چنین شهر های متمرکز هستن.
    .One cannot reach Paradise by creating Hell for others

Junior Member

Can anyone tell about Baltimore(Maryland) where jons hopkins university is located. the negative and positive points... tnx

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها

http://realestate.yahoo.com/promo/ri...s-to-move.html
    موافقین باهاش؟
    نظر شخصی من هم همینه .
    too much love will kill you

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil & Environmental ٍEngineering/ University of Alabama at Birmingham

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر های امریکا

با سلام،

خواستم بدونم از دوستان، کسی در مورد شهر Birmingham در ایالات Alabama چیزی میدونه؟
    با تشکـــــــــــــــر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)