صفحه 65 از 290 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475115165 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

پیش فرض پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    دوستان توجه کنید که ایشون نمی خواهند در این شهر ها زندگی کنند، بلکه در شهرهای نزدیک منظورشون بوده.
    به نظرم شما شهرهایی مثل شیکاگو و نیویورک رو چون میونه خوبی با سرما ندارید از لیستتون حذف کنید، و مثلا برای DC به دنبال هزینه زندگی در Richmond باشید که مرکز ایالت ویرجینیا است و 171 کیلومتر تا DC (یک ساعت و 54 دقیقه) فاصله دارد، و به همین ترتیب برای شهرهای دیگر، اینطوری فکر کنم به نتیجه مطلوبتون برسید.

این سایت هم فکر کنم اطلاعات خوبی در اختیارتون بگذاره.
    Travelmath.com
    احسنت منم منظورم همینه متشکرم از کمک و راهنمایی سریع همه شما انشالله بتونم از همون ورودم جایی مستقر بشم کههمه خواسته هام رو براورده کنه ( البته میگن نمیشه هم خدا رو بخوام هم خرما) ولی نمیشه معنی نداره
    راستی دوستان آقای میلاد سایت numbeo رو معرفی کرد من قسمتی رو پیدا کردم که به هر شهری یه نمره برای quality of life میده که هرچی کمتر باشه بهتره لطفا یه سر بزنین ببینید تا چه حد میشه به اون اعتماد کرد؟؟ و آیا معیارهایی که برای کیفیت زندگی در نظر گرفته مناسب ما ایرانی ها هست؟؟؟
    بازم مرسی از همکاریتون

Member Kingsalar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

نقل قول نوشته اصلی توسط milad101 نمایش پست ها
    سلام، دوست عزیز چرا اطلاعات اشتباه به مردم میدید؟ کجا گفته که زندگی در واشنگتن از زندکی در نیویورک پر مخارج تر است؟؟ هیچ میدانید که ممکنه با اطلاعات غلط زندگی و مسیر کسی عوض بشه؟؟؟ لطفا اول کمی تحقیق کنید و بعد نظر دهید.
    سلام دوست عزیز
    من یادم نمیاد که اشاره کرده باشم، واشنگتن دی.سی گرون تر از نیویورک باشه، اگه کمی با شهریه های دانشگاهی آمریکا آشنا باشین به راحتی میشه فهمید که دانشگاه های جورج واشنگتن و جورج تاون در واشنگتن دی سی بالاترین شهریه دانشگاهی رو بین موسسات آموزشی ایالات متحده و جهان دارن. ( منبع مجله معتبر Forbes) اگه هزینه های دانشگاهی این شهر رو روی هزینه زندگی ( که در اکثر رنک های معتبر 8ام تا 10ام تو آمریکاست { هافینگتون پست}) بزارین مبلغ قابل توجهی خواهد بود.
    در آمریکا 3 تا منطقه ی شهری به گرونی معروفند، یکی منهتن نیویورک سیتی، دیگری سانفرانسیسکو بِی اریا، و آخری هنلولوی هاوایویه.
    همچنین سایت هایی همانند numbeo با رنک ترافیک 33225 در سایت مرجع اطلاعات شبکه جهانی وب یعنی Alexa، که توسط خود کاربر ها ادیت و ویرایش میشن، مرجع خوبی برای اطلاعات مالی و هزینه ای شهر ها نیستن.
    در مورد ژاپن هم من شخصا یک هفته در توکیو، اوزاکا، و کیوتو بودم و با خیلی ها در مورد هزینه های بالای این کشور صحبت کردم. شما باید درآمد مردم رو هم در نظر بگیرین که از بالاترین هاست در سطح جهان. مثال مشابه کشور نروژه که هزینه ها خیلی بالاست، اما در عوض درآمد مردمش هم به نسبت سایر جاهای اروپا بسیار بالاست. مشکل این جاست که ما هرینه ها رو با درآمد مردم ایران مقایسه می کنیم.
    .One cannot reach Paradise by creating Hell for others

پس عزیزم kingsalar شما بودین نیو ارک رو انتخاب میکردین یعنی از جمیع جهات و شرایطی که من داشتم از هیوستون که بگذریم از نظر درامدی و هزینه ها نیو ارک مناسب ترین جاست مرسی از راهنماییتون

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

البته از قدیم گفته اند بهترین کشور دنیا آمریکاست، و بهترین ایالت آمریکا کالیفرنیاست، و بهترین نقطه کالیفرنیا جنوب اونه.
    اما جدای از اینها همونطوری که بقیه دوستان هم گفتند به نظرم شما اول باید پارامترهاتونو مشخص کنید، اونا رو اولویت بندی کنین و بعد بهترین جواب رو انتخاب کنین.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط mrjalali نمایش پست ها
    البته از قدیم گفته اند بهترین کشور دنیا آمریکاست، و بهترین ایالت آمریکا کالیفرنیاست، و بهترین نقطه کالیفرنیا جنوب اونه.
    loooooooooool
    از قدیم؟!!! قدیمیا اصلا میدونستن کالیفرنیا چیه؟!! که جنوبش کجا باشه؟!!!!
    I love you USA

Member ahmadrezaamin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    loooooooooool
    از قدیم؟!!! قدیمیا اصلا میدونستن کالیفرنیا چیه؟!! که جنوبش کجا باشه؟!!!!
    سجاد عزیز اتفاقاً برخلاف نظر شما من به نظرم قدیمی ها خیلی بهتر از ما می دونستن کالیفرنیا کجاست
    قبل از انقلاب برای ایرانی های پول دار یک جای کاملاٌ خوش آب و هوا و جای تفریحی برای تعطیلات بوده.
    هنوز هم ایرانی های خیلی زیادی هستن در کالیفرنیا که بیشتر از 40 سال هست که اون جا هستن. و بعد از انقلاب هم کسانی که رفتن اونجا به هوای همون قدیمیا رفتن ، البته نمی شه منکر شرایط فوق العاده این ایالت شد. اما ما ایرانی ها کلاً به طور ناخودآگاه به جاهایی که هم زبون بیشتری داریم گرایش بیشتری داریم.
    این نشون می ده اونا بیشتر از ماها که الان به عنوان دانشجویی با آرزوی درس خوندن در دانشگاه هایی مثل UCLA ، UCI ، USC ، Stanford و .... می خوایم بریم با کالیفرنیا آشنا هستن.

همونطوری که بقیه دوستان هم گفتند به نظرم شما اول باید پارامترهاتونو مشخص کنید، اونا رو اولویت بندی کنین و بعد بهترین جواب رو انتخاب کنین.

{ خوب من مشخص کردم }

موسسه ای که من از طریق اون اقدام کردم در 8 شهر زیر شعبه داره و انتخاب با خودمونه (موسسه کاپلان)
    1Chicago.IL 2-Houston.TX 3- Newark.NJ 4- New york.NY 5- Pasadena.CA 6- washington.DC 7- Paloalta.CA
    البته تحصیل تو این موسسه نیازی به حضور مداوم سر کلاس نداره میشه گفت غیر حضوریه (از طریق اینترنته ) از طرفی هر از گاهی هم برای رفع اشکال کلاس تشکیل میشه
    ویزای من هم دانشجوییه و اجازه کار ندارم ولی با توجه به شرایط و تایم بیکاری زیاد مجبورم و بایدغیر قانونی کار سیاه انجام بدم
    ضمنا متاهل هستم و حدود 2-3 ماه پس از امدنم همسر و دخترم رو هم میارم خانمم هم فوق لیسانس کشاورزیه و بدش نمیاد وقتی آمد برای دکتری اقدام به اخذ پذیرش بکنه
    خواهش میکنم کاملا بدون اغراق با توجه به عرایضم و ترتیب اهمیتهایم ( 1- امنیت 2- شرایط کاری مناسب با توجه به شرایط بنده 3- ترجیها دریکی از شهر های ذکر شده یا نزدیک به
    انها (فرض بفرمایید هفته ای 1 و یا گاها 2 روز کلاس داشته باشیم و بتونم با حداقل هزینه و راحت رفت و امد کنم ) 4-آب و هوای ترجیها معتدل بهاری و یا در درجه بعد رو به گرمی تا سرما 5- دانشگاه نسبتا معروف که تحصیل برای خانمم رایگان و یا هزینه خیلی کمی در بر داشته باشه (هزینه خودم قبلا پرداخت شده)
    ممنون میشم دوستان خودشان را جای بنده بگذارن و نظرشان را بگوین چون بی شک شهری رو انتخاب میکنم که بیشترین رای رو از نظرات دوستان بیاره

از همه دوستان معذرت میخوام ولی من هنوز هم به جواب خودم نرسیدم هنوز نتونستم تصمیم بگیرم لطفا شفاف نظر و تصمیم خودتون رو بگین متشکرم

کسی اطلاع نسبتا کاملی از بالتیمور کانتری تو مریلند داره در اختیار بذاره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_kalantari نمایش پست ها
    همونطوری که بقیه دوستان هم گفتند به نظرم شما اول باید پارامترهاتونو مشخص کنید، اونا رو اولویت بندی کنین و بعد بهترین جواب رو انتخاب کنین.

{ خوب من مشخص کردم }

موسسه ای که من از طریق اون اقدام کردم در 8 شهر زیر شعبه داره و انتخاب با خودمونه (موسسه کاپلان)
    1Chicago.IL 2-Houston.TX 3- Newark.NJ 4- New york.NY 5- Pasadena.CA 6- washington.DC 7- Paloalta.CA
    البته تحصیل تو این موسسه نیازی به حضور مداوم سر کلاس نداره میشه گفت غیر حضوریه (از طریق اینترنته ) از طرفی هر از گاهی هم برای رفع اشکال کلاس تشکیل میشه
    ویزای من هم دانشجوییه و اجازه کار ندارم ولی با توجه به شرایط و تایم بیکاری زیاد مجبورم و بایدغیر قانونی کار سیاه انجام بدم
    ضمنا متاهل هستم و حدود 2-3 ماه پس از امدنم همسر و دخترم رو هم میارم خانمم هم فوق لیسانس کشاورزیه و بدش نمیاد وقتی آمد برای دکتری اقدام به اخذ پذیرش بکنه
    خواهش میکنم کاملا بدون اغراق با توجه به عرایضم و ترتیب اهمیتهایم ( 1- امنیت 2- شرایط کاری مناسب با توجه به شرایط بنده 3- ترجیها دریکی از شهر های ذکر شده یا نزدیک به
    انها (فرض بفرمایید هفته ای 1 و یا گاها 2 روز کلاس داشته باشیم و بتونم با حداقل هزینه و راحت رفت و امد کنم ) 4-آب و هوای ترجیها معتدل بهاری و یا در درجه بعد رو به گرمی تا سرما 5- دانشگاه نسبتا معروف که تحصیل برای خانمم رایگان و یا هزینه خیلی کمی در بر داشته باشه (هزینه خودم قبلا پرداخت شده)
    ممنون میشم دوستان خودشان را جای بنده بگذارن و نظرشان را بگوین چون بی شک شهری رو انتخاب میکنم که بیشترین رای رو از نظرات دوستان بیاره

از همه دوستان معذرت میخوام ولی من هنوز هم به جواب خودم نرسیدم هنوز نتونستم تصمیم بگیرم لطفا شفاف نظر و تصمیم خودتون رو بگین متشکرم
    سلام
    ممنون میشم دوستان با همین 5شرایط جواب سوال من را هم بدهید با این تفاوت که رشته مورد نظر جهت کار و ادامه تحصیل (در شاخه محیط زیست و هیدرولوژی) و همچنین کار در رشته پزشکی هست...و تفاوت دیگر اینکه هنوز من در مرحله انتخاب دانشگاه و شهر و اقدامات اولیه هستم....در ضمن اگر وکیل خوب و کاردرست و مطمئن هم سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید....کالیفرنیا اکی هست؟

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر های امریکا

دوستان کسی چیزی درباره ی ایالت داکوتای جنوبی میدونه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)